در اینستاگرام

مهراب قاسمخانی : با اینستاگرام در جریان زندگی مردمم. در رابطه هم هستم. واکنش ها و برخوردها برایم خیلی بامزه است و دوست دارم که در ارتباط باشم.

عده ای می گویند رابطه در فضای مجازی با مخاطب و علاقه مندان، خیلی راحت تر و بهتر است. معتقدند که بدون واسطه روزنامه نگارها حرف های شان را با مخاطب می زنند و خبرهای تازه از کارهای تازه را به دست آنها می رسانند و همه چیز تحت کنترل خودشان است.

عده ای دیگر دوست دارند که همراه با تغییرات باشند و حضور در زندگی مجازی مردم عادی. عده ای دیگر از فضای مجازی برای تبلیغات استفاده می کنند و واکنش به خبرهای اجتماعی. همه این ها، چهره ها و ستاره های معروفی هستند که این روزها در فیس بوک، اینستاگرام و توییتر حضور فعال دارند و همین فعالیت و دلایل مختلف آن، سوژه این گفت وگو و این ستون است که در نخستین قدم، با مهراب قاسم خانی شروع می شود؛ یکی از چهره های به شدت فعال در اینستاگرام که این روزها مخاطبان زیادی دارد و پست هایش ببیننده دارد.

شما یکی از چهره های به شدت فعال اینستاگرامید، چقدر جذابیت دارد این فضا؟

راستش من الان در رودربایستی ماجرا مانده ام؛ اوایل از خود برنامه خوشم می آمد و اینکه می توانستم با دوستانم عکس به اشتراک بگذارم و آنها لایک کنند و من لایک کنم و عکس ها را ببینم.

فالوئرها هم خیلی کم بودند و هنوز اینستاگرام، آنقدر همه گیر نشده بود. اما ناگهان شلوغ شد و من هم آدمی نیستم که کاری را نصفه و نیمه رها کنم، ماندم. البته خود فضا هم برایم بامزه و جذاب است.

بامزه؟!

با اینستاگرام در جریان زندگی مردمم. در رابطه هم هستم. واکنش ها و برخوردها برایم خیلی بامزه است و دوست دارم که در ارتباط باشم.

قبل از اینستاگرام هم در فیس بوک فعال بودید، اما انگار ناگهان آنجا را رها کردید و به اینستاگرام کوچ کردید؟

فیس بوک هم همین بود. درست مثل اینستاگرام زمانی وارد شدم که همه گیر نبود. اما وقتی شلوغ شد دیگر حوصله ام را سر می برد. درگیر بازی های مختلفش می شدم و وقتم را می گرفت. خسته شدم و آنجا را ترک کردم.

اما اینستاگرام را ترک نمی کنید؟

فعلا که نه. الان فعالیت در اینستاگرام را دوست دارم. بسته به شرایطم در آن فعالیت می کنم؛ یک وقت هایی حرف می زنم، یک وقت هایی خاطره تعریف می کنم و... اینستاگرام خوب است.

حتی وقت هایی که یک نفر می آید و یک کامنت عصبانی برای شما می گذارد، یا ایراد می گیرند یا اتفاقی مثل اتفاقی که برای بهاره رهنما افتاد؟

من جدی نمی گیرم این مسائل را، برای همین خیلی اذیت نمی شوم. هرجا هم که احساس کنم برخورد درست نیست، عصبانی است، متلک می اندازد، فحش می دهد و... تعارف ندارم، بلاک می کنم.

در کار هم از این فضاها استفاده می کنید؟

توی کار که نه. اما معتقدم اینستاگرام در حال حاضر بهترین فضا برای تبلیغ است. یک آگهی روزنامه ای یا حتی تلویزیونی، در نهایت ٤ تا ٥ هزار مخاطب دارد، در بهترین حالت. اما در اینستاگرام با ٣٠٠ هزار فالوئر، حداقل هر پست ٥٠ هزار بازدید دارد. به نظرم همین بهترین راه تبلیغ برای تیزرهای سینمایی و کارهای دیگر است. هنوز ظرفیتش درک نشده، اما این فضا فضای تبلیغاتی خوبی است و به نظرم باید از آن استفاده کرد.


منبع : akharinnews.com

تبلیغات