اکبر عبدی برای بازی در یک فیلم به ترکیه می رود! - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

اکبر عبدی برای بازی در فیلم " تارات" به زودی عازم ترکیه خواهد شد.بیش از نیمی از فیلم در ترکیه فیلمبرداری می شود.

در آخرین تغییرات فیلم سینمایی «تارات» نام اکبر عبدی نیز به عنوان بازیگر به این پروژه پلیسی ـ اکشن اضافه شده است. بیش از نیمی از این فیلم در کشور ترکیه تصویربرداری می شود.

 فیلم «تارات» به کارگردانی پدرام بهرامی فر به زودی کلید می خورد و نیمی از صحنه های آن در کشور ترکیه تصویربرداری می شود. بهرامی فر پیش از این تجربه ساخت آثای همچون «تسلیم سرنوشت»، «انتقام مافیایی» و «بی نشون» را در کارنامه خود دارد.

در آخرین تغییرات فیلم «تارات»، نام اکبر عبدی نیز به عنوان بازیگر به این پروژه پلیسی ـ اکشن اضافه شده است و او قرار است یک بار دیگر طی ماه های اخیر به ترکیه سفر کند. پیش از این برخی رسانه ها خبر مهاجرت اکبر عبدی به ترکیه را منعکس کرده بودند که این بازیگر کهنه کار کشورمان در گفت وگویی به شدت این خبر را تکذیب و از عاملان انتشار آن گلایه کرد.

«تارات»، داستانی اکشن-پلیسی دارد و ماجرای ورود یگ گروه قاچاقچی به ایران برای خارج کردن تعدادی عتیقه از کشور است. به گفته بهرامی فر باید در این اثر انتظار صحنه های اکشن پلیسی قدرتمندی را داشت چرا که قرار است برای اولین بار این صحنه ها باکیفیتی غیر از آنچه که تا به امروز در سایر فیلم ها شاهد بودیم، ساخته شود.

مدت ها است که گروه کارگردانی بر چگونگی اجرای این صحنه ها با عوامل مربوطه و گروه بدلکاران جلسات متعددی را برگزار می کنند و تمرین های سختی را برای اجرای این صحنه ها آغاز کرده اند.

عوامل و بازیگران فیلم «تارات» به شرح ذیل اعلام شدند:

نویسنده و کارگردان: پدرام بهرامی فر، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: محمد رحمانیان، فیلمبردار: پویان آقابابایی، طراح صحنه و لباس: صادق فهیمی، مسئول جلوه های ویژه کامپیوتری: بهروز باقر، طراح گریم: مهیار اعرج، عکاس: شاران بهرامی فر، محمد رضا مرتضایی

بازیگران: اکبر عبدی، نیما شاهرخ شاهی، شیما مرزی، شاران بهرامی فر، سینا کلانتری، فهیمه سلیمانی، ساناز حسن پناه و بیتا تارم.
منبع : farsnews.com

تبلیغات