ارژنگ امیرفضلی
ارژنگ امیرفضلی

گفتگو با ارژنگ امیر فضلی ، یکی از بازیگران سریال " سر به راه " که در ایام نوروز پخش می شود.

ارژنگ امیرفضلی که این روزها در مجموعه نوروزی «سر به راه» ایفای نقش می‌کند، این مجموعه را یک کار اجتماعی دانست و گفت: «سر به راه» طنز نیست و من هم کمدین نیستم؛ بازیگرم.

وی درباره‌ی نقشش در مجموعه نوروزی «سر به راه» اظهار کرد: نقشم دربان آسایشگاه است که از کودکی این جا بزرگ شده و در حال حاضر هم این جا کار می‌کند. شخصیت جدی دارد، اما کمی نمک هم دارد.

او در ادامه گفت: آقای سلطانی کارگردانی هستند که حساسیت زیادی روی لحظه به لحظه بازی‌ها دارند و من خیلی این ویژگی را دوست دارم.

ارژنگ امیرفضلی یادآور شد: پیش از این قرار بود سریال «ستایش» را با آقای سلطانی داشته باشم، اما آن کار به لحاظ شرایط تولیدی و قراردادی مشکل داشت و پیش نیامد که کار کنم.

این بازیگر ادامه داد: اکنون که با آقای سلطانی همکاری می‌کنم، خیلی خوب است. این که می‌گویم خوب است، واقعا خوب است. برای این که کمتر پیش می‌آید که بگویم خوب است.

وی درباره‌ی سریال‌های نوروزی که اغلب با شتابزدگی در ساخت همراه بوده است نیز خاطرنشان کرد: 20 سال است که همین گونه است. از سال 71 وارد تلویزیون شدم و اولین کار تلویزیونی‌ من در نوروز سال 72 بود. از همان زمان شتاب‌زدگی همین گونه بوده است و هنوز هم که هنوز است وجود دارد.

ارژنگ امیرفضلی همچنین در پاسخ به این پرسش که بازخورد مخاطب درباره سریال «سر به راه» چگونه خواهد بود؟ گفت: امروز با حجم اطلاعاتی که از همه جای دنیا می‌آید، 100 درصد نسبت به 20 سال گذشته فرق کرده‌ایم. خانواده‌ها بیشتر شده‌اند، موبایل و اینترنت و وایبر آمده است و بچه دو ساله الان 20 ساله شده است؛ بنابراین حجم اطلاعات نیز گسترده‌تر شده است و ما این وسط کوچک‌تر می‌شویم؛ بنابراین اگر بخواهیم خودمان را نشان دهیم خیلی سخت‌تر از 20 سال گذشته است اما تلاش خودمان را می‌کنیم و چاره‌ای نداریم.

این بازیگر همچنین درباره سردرگمی مخاطب برای انتخاب شبکه و برنامه خوب از انبوه شبکه‌های تلویزیون گفت: شاید مردم به جای این که بلاتکلیف بمانند کدام شبکه را ببینند، دو شبکه داشته باشند که دو کار خوب داشته باشد، بهتر باشد. نمی دانم،‌ شاید.

او در پایان گفت‌وگوی خود، درباره‌ی کاراکتری که در مجموعه نوروزی «سر به راه» آن را ایفای می‌کند، اظهار نظر کرد: کاراکترم را دوست دارم.


منبع : isna.ir

تبلیغات