خاطره اسدی
خاطره اسدی

خاطره اسدی بازیگر جوان سینما که به تازگی با فیلم کوتاه «بنشین عزیزم» به عنوان تهیه‌کننده همکاری داشته است، تأکید کرد که همچنان بازیگری برایش در اولویت است.

این بازیگر توضیح داد: دوست دارم در سینما فعالیت‌های دیگری مانند کارگردانی و تهیه‌کنندگی را هم تجربه کنم، اما قطعا بازیگری برایم در اولویت است، چون هم رشته تحصیلی‌ام است و هم اولین دغدغه‌ام.

اسدی اضافه کرد: البته در سینما همه فعالیت‌ها به هم آمیخته است و خیلی از هم جدا نیست و من هم عاشق تجربه کردن هستم.

بازیگر فیلم‌های «سربه‌مهر» و «تقاطع» درباره همکاری‌اش با گروه سازنده فیلم کوتاه «بنشین عزیزم» توضیح داد: کارگردان این فیلم از هم دانشکده‌ای‌های من است. او پیش‌تر فیلم کوتاهی ساخت که بسیار خوب بود و مورد توجه قرار گرفت. از آنجا که من هم قصد داشتم فیلم کوتاهی بسازم، با ایشان جلسه‌ای داشتم و وقتی طرح خودش را برایم تعریف کرد، آنقدر جذب شدم که تصمیم گرفتم به عنوان تهیه‌کننده همکاری کنم.

اسدی اضافه کرد: این تجربه برایم بسیار خوب بود و شاید بعدا هم دوباره این کار را ادامه بدهم. ضمن اینکه در دو سال اخیر فیلمنامه‌های پیشنهادی خیلی دلخواه و در جهت دغدغه‌هایم نبودند و بهتر دیدم به جای فعالیت در حیطه بازیگری، به دیگر علاقه‌هایم در سینما بپردازم.

او که تصمیم دارد به زودی فیلمش را کارگردانی کند،‌ ادامه داد: قطعا اولین فیلمم کوتاه خواهد بود تا به اندازه کافی تجربه به دست بیاورم تا بعدتر بتوانم فیلم سینمایی بسازم.

خاطره اسدی درباره فعالیت‌های اخیرش در حیطه بازیگری نیز گفت: برای یک کار سینمایی صحبت کرده‌ام که هنوز کاملا قطعی نشده است.

او فعالیتش را با فیلم «دیشب باباتو دیدم آیدا» کار رسول صدرعاملی آغاز کرد و پس از آن در فیلم‌هایی چون «سر به مهر»، «تقاطع»، «شبانه‌روز»،«بشارت به یک شهروند هزاره سوم»،« برف روی شیروانی داغ»، «هفت دقیقه تا پائیز»،«ستایش» و ... ایفای نقش کرد.

به گزارش ایسنا، «بنشین عزیزم» فیلم کوتاهی است به کارگردانی علی نظری که پس از اتمام فیلمبرداری، هم اکنون در مرحله تدوین توسط روح الله انصاری و همچنین صداگذاری توسط حسین ابوالصدق قرار دارد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مهتاب در شب تولد بردیا پسربچه‌اش، جشن کوچکی در کافه‌ای در مرکز شهر ترتیب داده است، اما با ورود خسرو پدر بردیا، جشن تولد رنگ و بویی عجیب می‌گیرد.

سعید چنگیزیان، بهاره کیان افشار، بیژن افشار و هنرمند خردسال: حسام رحیمی‌منش در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

عوامل تولید این فیلم عبارتند از: مدیر فیلمبرداری: امین جعفری، صدابردار: رضا تهرانی، طراح صحنه و لباس: لیلا نقدی پری، آهنگساز: حامد ثابت، طراح چهره پردازی: فریور معیری، مدیر تولید: مهدی برزگر، عکاس: حبیب مجیدی، برنامه ریز: پگاه جهاندار، منشی صحنه: آرزو نیکپور، دستیارکارگردان: سمیه میرشمسی، دستیار صحنه و لباس: شهرزاد نصر، دستیار اول فیلمبردار: رضا سپهری، دستیار صدا: حسین پور رحیمی، مجری گریم: راضیه عمان، طراحان جلوه های بصری: فرهاد قدسی، حمیدرضا برزگر، طراح گرافیک: طاها ذاکر، مدیر تدارکات: محسن گوهرشناس، دستیار تدارکات: احمد یاوری شاد، دستیاران فیلمبرداری: محسن دبیریان، احسان خزایی، رضا محمدی، تهیه کننده: خاطره اسدی، نویسنده و کارگردان: علی نظری.

فیلم قبلی این فیلمساز جوان ،«این جاده زیباست» در چندین جشنواره جهانی از جمله جشنواره‌ای در فرانسه، جشنواره ساردینیا و جشنواره مونتکاتینی در ایتالیا، جشنواره پونا در هند و همچنین در چند جشنواره داخلی از جمله جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران حضور داشته است.


منبع :isna.ir

تبلیغات