loading...

الیکا عبدالرزاقی : این کاراکتر از خانواده قهر کرده و مخاطب نمی‌داند ماجرای زندگی او چیست. شخصیت منزوی که پیش روانکاو می‌رود.

الیکا عبدالرزاقی با ابراز رضایت از حضور در «گاهی به پشت سر نگاه کن»، نقشش در این سریال را پیچیده و لایه لایه معرفی کرد.

الیکا عبدالرزاقی بازیگر تلویزیون درباره تازه‌ترین فعالیت‌هایش اظهار کرد: بازی‌ام در سریال مازیار میری با نام «گاهی به پشت سر نگاه کن» که گفته می‌شد قرار است رمضان سال آینده روی آنتن برود، به تازگی به پایان رسیده است. از طرفی منتظرم تا نقشم در سریال «اتاق عمل» آغاز شود و اگر این سریال ۹۰ قسمتی که شما می‌گویید عنوانش به «مرکز حاشیه» تغییر پیدا کرده، بنا باشد عید روی آنتن برود خیلی خوشحال می‌شوم و احتمالا بعد از عید به گروه ملحق خواهم شد.

وی افزود: «گاهی به پشت سر نگاه کن» سریال جذابی است که کاراکتر اصلی آن را امین تارخ بازی می‌کند. او در قصه دو دختر دارد که نقش یکی از آن‌ها را من بازی می‌کنم و این نقش بسیار پیچیده است.

الیکا عبدالرزاقی در " اتاق عمل "

بازیگر سریال «شوخی کردم» یادآور شد: این شخصیت دچار مشکلات روحی و روانی است و اتفاقات خاصی برای او رخ می‌دهد که ماجرا را جذاب‌تر می‌کند. بهاره کیان افشار هم نقش خواهر مرا بازی می‌کند و محمد متوسلانی، حمید ابراهیمی، نگار عابدی، هدایت هاشمی، سعید چنگیزیان و شبنم مقدمی دیگر بازیگران سریال هستند.

الیکا عبدالرزاقی با ابراز رضایت از حضور در «گاهی به پشت سر نگاه کن»، نقشش در این سریال را پیچیده و لایه لایه معرفی کرد.

عبدالرزاقی با بیان اینکه نقش کاملا متفاوتی را در سریال میری بازی می‌کند، در پایان گفت: این کاراکتر از خانواده قهر کرده و مخاطب نمی‌داند ماجرای زندگی او چیست. شخصیت منزوی که پیش روانکاو می‌رود، ازدواج ناموفقی دارد و مسئول همه این‌ها را پدرش می‌داند و با او درگیری دارد. خدا را شکر این شخصیت به شدت لایه لایه و جذاب است.منبع : mehrnews.com

تبلیغات