پیشنهاد نوروزی مهدی پاکدل در تعطیلات عید - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پیشنهاد نوروزی مهدی پاکدل در تعطیلات عید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

پیشنهاد نوروزی مهدی پاکدل در تعطیلات عید
,مهدی پاکدل, پیشنهاد نوروزی مهدی پاکدل, مهدی پاکدل در نوروز,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی
,مهدی پاکدل, پیشنهاد نوروزی مهدی پاکدل, مهدی پاکدل در نوروز,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

مهدی پاکدل : دیدار با خانواده خیلی خوب و لذتبخش است و چون در این ایام فرصت بیشتری داریم زمان را به گونه ای تنظیم می کنیم که خانواده و دوستان را بیشتر ببینیم.

مهدی پاکدل در گفتگویی درباره نوروز امسال و اینکه معمولا مردم در این بازه زمانی به سفر می روند، گفت: ما هنرمندان به دلیل فضای کاری که داریم سفر برایمان سخت است. من هم در نوروز به دلیل اینکه اکثر شهرها شلوغ است و همچنین اینکه خودم در اکثر روزهای سال پر مشغله هستم فکر می کنم مکانی راحت و خلوت را ترجیح می دهم، مخصوصا در این زمان که تهران خلوت است و اتفاقا هوای خوبی دارد. در این شرایط شما سریعا به همه جا می رسید و من هم ترجیح می دهم دوستان و آشنایان و خواهران و برادرانم را ببینم و از این فضا لذت ببرم.

خریداری فیلم برای تماشا در نوروز

بازیگر سریال «کیمیا» با اشاره به برنامه هایی که برای نوروز خود چیده است، یادآور شد: فیلم های بسیاری را هم انتخاب و جمع آوری و آرشیو کرده ام تا در نوروز امسال ببینم. بخشی از آنها فیلم های ایرانی هستند که به شبکه نمایش خانگی راه یافته اند و آنها را برای تماشا در نوروز خریداری کرده ام، بخشی از آنها هم آثار خارجی هستند.

ایران به اندازه کره زمین جا برای دیدن دارد

این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون همچنین درباره اینکه کتاب خاصی در نظرش دارد که در نوروز مطالعه کند یا خیر؟ بیان کرد: من معمولا تصمیم نمی گیرم که چه کتابی بخوانم چون مطالعه یک وظیفه است و من هرچه به دستم برسد مطالعه می کنم اما چون این روزها کمی مشغول مطالعه داستان کوتاه هستم احتمالا در همین فضا مطالعه را ادامه دهم.

بازیگر سریال «ستایش» درباره دیدارها و بازدیدهای نورزی در ایام نوروز با شوخی خانواده را اوجب واجبات عنوان کرد و گفت: دیدار با خانواده خیلی خوب و لذتبخش است و چون در این ایام فرصت بیشتری داریم زمان را به گونه ای تنظیم می کنیم که خانواده و دوستان را بیشتر ببینیم.

وی در پایان سخنانش درباره اینکه پیشنهادش برای اینکه مردم نوروزشان را چگونه بگذرانند و به کدام شهرها سفر کنند، گفت: من معمولا به کسی پیشنهاد نمی دهم اما تمام ایران دیدنی است و به نظرم به تعطیلات نوروز هم منحصر نمی شود و مردم اگر فرصت، هزینه و امکاناتش را داشته باشند حتما باید به سفر بروند و کل ایران به اندازه کره زمین جا برای دیدن دارد.


منبع : mehrnews.com

تجاوز ناجوانمردانه سه پسر به زور چاقو_ دختری با ظاهر آشفته به پلیس پناه برد
تبلیغات