loading...
سعی کنید دل مردم را به قنج بیاورید!! - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها
سعی کنید دل مردم را به قنج بیاورید!! - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

پیشنهاد ارژنگ امیرفضلی درباره مهمان لحظه تحویل سال را بخوانید.

ارژنگ امیرفضلی که این روزها در مجموعه نوروزی «سر به راه» ایفای نقش می‌کند، درباره حضور صرف چهره‌ها در برنامه تحویل سال اظهار کرد: کار خلاقانه به برنامه‌ساز برمی‌گردد؛ اینکه لذت و شادی مخاطب را در چه سبدی قرار دهد. اما صرف آوردن افراد هنرمند و چهره در برنامه تحویل سال کار خلاقانه‌ای نیست، بلکه یک سرویس‌دهی خوب است.

این بازیگر در گفت‌وگویی درباره ویژه برنامه‌های تحویل سال و اینکه تلویزیون چگونه می‌تواند مخاطب را لحظه تحویل سال با برنامه‌های خلاقانه جذب کند‌، با لحنی طنزآمیز گفت: ما که دیگر به گِل نشسته‌ایم و اکنون باید جوان‌ترها بیایند و کار خلاقانه‌تر انجام دهند. اما نکته این است که در آستانه تحویل سال اگر برنامه‌ساز مهمانی بیاورد که استاد ریاضی باشد‌، مهمانی بیاورد که استاد فیزیک باشد و کسی بیاید که از تاریخ تمدن و از معضلات اجتماعی صحبت کند، برای مردم خوب است یا چیزهایی که دلشان را به قنج می‌آورد؟

او در عین حال مطرح کرد: برای مخاطب صد درصد دیدن چند بازیگر که همیشه برایش مبهم است که وای چه می‌کنند یا دیدن یک خواننده جذاب است. همچنین، دیدن کسی که لطیفه می‌گوید می‌تواند برای مخاطب شادی‌آور باشد؛ پس برنامه تحویل سال باید صد درصد به این طرف برود.

بازیگر مجموعه نوروزی «سر به راه» همچنین با اشاره به اینکه صرف حضور چهره‌ها و هنرمندان در برنامه‌های تحویل سال کار خلاقانه‌ای نیست، گفت: این قضیه کاری است که جزو وظایف و سرویس‌دهی خوب است. اما کار خلاقانه به برنامه‌سازها برمی‌گردد که لابه‌لای حضور چهره‌ها کار خلاقانه‌ای انجام داده و لذت و شادی مخاطب را در یک سبد خوب قرار دهند.

ارژنگ امیرفضلی در پایان اظهار کرد: برنامه‌های خلاقانه که ویژه برنامه تحویل سال نیز مشمول آن است، باید دست برنامه‌سازان و افراد جوانی باشد که ایده‌های خوبی داشته باشند. خود من نیز جزو کسانی هستم که اگر کسی بیاید و کار خلاقانه‌ای کند، خوشحال می‌شوم.


منبع : isna.ir

تبلیغات