مجید مظفری: حقوق بازنشستگی کفافم را نمی دهد! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مجید مظفری: حقوق بازنشستگی کفافم را نمی دهد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مجید مظفری: حقوق بازنشستگی کفافم را نمی دهد!
,مجید مظفری, نیکی مظفری, صفحه شخصی مجید مظفری,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی
,مجید مظفری, نیکی مظفری, صفحه شخصی مجید مظفری,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

ماهی 600-700 هزار تومان حقوق بازنشستگی از اداره تئاتر می گیرم. شغل دوم هم ندارم. برای گذران زندگی گاهی در تلویزیون کار می کنم که برای گذران زندگی کافی است. اما باید یک کار و کاسبی راه بیندازم.

مجید مظفری، بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون در گفتگو با ویژه نامه نوروزی گفت:

-دخترم صفحه ای در اینستاگرام به نام من باز کرده که خودش در آن عکس می گذارد.

-شکی نیست ما مرده پرست هستیم، ولی نامهربانی ها همیشه بوده است. سندیکای بی سوادان در ایران خیلی ارزشش بیشتر از ما هنرمندان است.

-برای بازی در خیلی از کارهایم اشتباه کردم، به خصوص در تلویزیون. در سینما هم 4-5 فیلم سینمایی بود که اشتباه کردم بازی کردم.

-اگر به شغل مکانیکی ادامه می دادم الان گاراژدار بودم. اگر تمام این وقت و نیرو که من در کار هنر گذاشتم برای هر حرفه دیگری می گذاشتم الان 4 تا کارخانه قند داشتم.

-ماهی 600-700 هزار تومان حقوق بازنشستگی از اداره تئاتر می گیرم. شغل دوم هم ندارم. برای گذران زندگی گاهی در تلویزیون کار می کنم که برای گذران زندگی کافی است. اما باید یک کار و کاسبی راه بیندازم.

- از موسسه مالی و اعتباری میزان 50 میلیون تومان برای فیلمی درباره امام رضا(ع) وام گرفتم تا فیلم را به سرانجام برسانم. مدیر شبکه 2 به من گفت که 2 ماهه پول را به من برمی گرداند، اما اکنون 3 سال است که پول را برنگردانده و میزان هم پولش را می خواهد.

-بهرام بیضایی را خیلی دوست دارم. نوع برخوردش، سرکار و رفتار شخصی اش را می پسندم. بهرام بیضایی نمونه سینماست. اکنون غیبت او در ایران محسوس است و آرزویم این است که هر چه زودتر به ایران برگردد و حتی شده یک سکانش در فیلمهایش بار دیگر بازی کنم.


منبع : روزنامه خراسان

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات