loading...
سعید راد
سعید راد

جشنواره فیلم فجر برای اهالی سینماست و سینماگران باید در آن حضور پر رنگ‌تری داشته باشند
سعید راد بازیگر پیشکسوت سینمای ایران درباره حضور کارگردانان جوان در کنار کارگردانان با تجربه در این دوره از جشنواره گفت: اتفاقا حضور این جوان‌ها یکی از دلایل اصلی‌ام برای حضور در جشنواره است.

وی توضیح داد: متاسفانه گاهی می‌بینیم که در فیلم‌ها تفکر خوب و افراد مولف کم پیدا می‌شود. کسی که بتواند آینده سینما را به عنوان کارگردان مولف تعیین کند در سینمای ایران کم داریم و امیدوارم که حضور کارگردانان جوان در کنار کارگردانان با تجربه، سینما را متحول کنند.

این بازیگر سینما سپس به لزوم تداوم ثبات مدیریت جشنواره فجر اشاره کرد و گفت: اتفاق خوشایندی که شاهد آن هستیم این است که مدیریت سینما و جشنواره خوشبختانه تغییر نکرده است و امیدوارم این اتفاق در سال‌های آینده نیز تکرار شود چرا که در حرفه ای شدن جشنواره نقش موثری دارد.

سعید راد در پایان با ابراز امیدواری از حضور فیلم‌های باکیفیت در جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: با توجه به حرفه‌ای بودن جشنواره فیلم فجر باید آثار حرفه‌ای در این جشنواره شرکت داده شود. معتقدم هر فیلمی را نباید حرفه‌ای دانست و با حضور آن در جشنواره فجر موافقت کرد.منبع : fajrfilmfestival.com

تبلیغات