پدرم دوست دارد با کارگردان های بزرگ کار کنم - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پدرم دوست دارد با کارگردان های بزرگ کار کنم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


پولاد کیمیایی: یک هنرمند باید امضای خود را داشته باشد اما من دوست دارم نقش‌های متفاوت را تجربه کنم چون نباید دچار تکرار و کلیشه شویم.

پولاد کیمیایی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی از تاثیر فعالیت‌ پدرش در زمینه ورودش به دنیای بازیگری گفت: قطعا این امر در انتخابم موثر بوده زیرا در اکثر خانواده‌ها فرزندان شغلی را انتخاب می‌کنند که با فضای خانواده همخوانی داشته باشد و من اگر پدرم پزشک بود شاید امروز بازیگر نمی‌شد.

وی از زیبایی‌های کار پدرش و علت علاقمندی وی به بازیگری عنوان کرد: نگاه پدرم در آثارش و دیدگاهی که نسبت به آثار بزرگان دارد همیشه جذاب بوده، از همان کودکی وقتی علت زیبایی اثری را از وی می‌پرسیدم سکانس‌های برتر و علل برتری آن را برایم شرح می‌داد و اینکه چرا یک نفر آل پاچینو می‌شود.

,پولاد کیمیایی, مسعود کیمیایی, پدر و پسر هنرمند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی
,پولاد کیمیایی, مسعود کیمیایی, پدر و پسر هنرمند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

کیمیایی، تصریح کرد: من راهی طولانی برای بازیگر شدنم طی کرده‌ام و در این مسیر مردم همیشه با من خوب بوده‌اند و انتقادی راجع به بازی خود تا بحال نداشته‌ام و تنها آنچه بوده از طرف عده‌ای خاص بوده است.

پولاد کیمیایی، از انتقاد و نظرات پدرش در رابطه با فعالیت‌ حرفه‌ای ودش گفت: پدرم همیشه دوست دارد من با کارگردانان بزرگ و در آثاری برگزیده حضور داشته باشم اما جدای از فضای حرفه‌ای گاهی ناراحت می‌شود وقتی مغرضانه در رابطه با من رفتاری کنند ولی در نهایت کارنامه مرا دوست دارد.

کیمیایی، در پایان گفت: با اینکه یک هنرمند باید امضای خود را داشته باشد اما من دوست دارم که نقش‌های متفاوت را تجربه کنم چون نباید دچار تکرار و کلیشه شوم.


منبع : yjc.ir

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات