بابا پنجعلی قصد ازدواج مجدد دارد! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بابا پنجعلی قصد ازدواج مجدد دارد! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


علیرضا خمسه: در این سری فیل بابا پنجعلی یاد هندوستان می کند و قصد ازدواج دوباره دارد، اینکه در این راه چه اتفاقاتی برای او می افتد را باید در طول پخش سریال ببینید.

علیرضا خمسه گفت: نقش «آقاخان» در مجموعه تلویزیونی «میکائیل» را می توان منفی ترین نقشی دانست که تا به حال ایفا کرده ام و آن را مدیون نگارش و نظارت سعید نعمت الله می دانم.

«علیرضا خمسه» درباره ایفای نقش «آقاخان» در مجموعه «میکائیل» به کارگردانی سیروس مقدم که این شب ها از شبکه یک سیما پخش می شود، گفت: این نقش با آثار قبلی که ایفا کرده ام، متفاوت است و برای اولین بار نقش یک ضد قهرمان را بازی کردم که پا به پای قهرمان درام را پیش می برد و باعث اوج و فرود درام می شود.

وی ادامه داد: مردم بیشتر من را به عنوان یک کمدین می شناسند، اما باید گفت تعریف اصلی کمدین در تئاتر کسی است که از پس ایفای نقش های کمدی و تراژدی توأمان برمی آید. حضور من در این نقش نیز این نکته را یادآوری می کند که یک بازیگر هم زمان باید هم بخنداند و هم بگریاند و از ایفای هیچ نقشی هراس نداشته باشد.

خمسه تصریح کرد: «آقاخان» منفی ترین نقشی است که تا به حال ایفا کرده ام، البته حتی این نقش هم منفی صد در صد نیست و وجوه مثبت هم دارد که از جمله آنها می توان به عشق به خانه، همسر و فرزند نام برد. اما مشکل اینجاست که او خود را قانون گذار می بیند و به قانون توجهی ندارد و کار خودش را پیش می برد.

این بازیگر پیشکسوت در ادامه گفت وگوی خود اظهارداشت: ایجاد باور در مخاطب از سوی بازیگر مهم ترین نکته ای است که همواره باید مورد توجه قرار بگیرد و این ایجاد باور در نقش آقاخان به کمک نویسنده و کارگردان و نظارت این دو اتفاق افتاد. من پیش از این تجربه همکاری با آقای مقدم را داشتم اما اولین تجربه همکاری با سعید نعمت الله را به دست آوردم. این نقش هم بیش از هرکس مدیون حضور و نظارت های آقای نعمت الله بود که لحظه به لحظه در کنار ما بود و به درآمدن نقش ها کمک می کرد.

بازیگر نقش بابا پنجعلی در مجموعه سریال پایتخت، درباره حضورش در سری چهارم این سریال که قرار است ماه رمضان از شبکه یک پخش شود، گفت: در سری چهارم این سریال هم حضور دارم و باید بگویم که در این سری بابا پنجعلی به دنبال ازدواج مجدد است.

وی در پاسخ به این سوال که این اتفاق در طول سریال برای بابا پنجعلی می افتد یا خیر؟ گفت: در این سری فیل بابا پنجعلی یاد هندوستان می کند و قصد ازدواج دوباره دارد، اینکه در این راه چه اتفاقاتی برای او می افتد را باید در طول پخش سریال ببینید.


منبع : farsnews.com

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات