هدیه تهرانی هم ممنوع التصویر شد؟!! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هدیه تهرانی هم ممنوع التصویر شد؟!! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

هدیه تهرانی هم ممنوع التصویر شد؟!!
,هدیه تهرانی, ممنوع التصویری هدیه تهرانی, هدیه تهرانی در تلویزیون,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

تیزرهای فیلم "روز مبادا" با بازی هدیه تهرانی این روزها در حالی روی آنتن میرود که هیچ تصویری از هدیه تهرانی در تیزرها نمی بینیم و تنها گوینده تیزر است که از حضور افتخاری این بازیگر در فیلم حرف می زند.

فیلمهای گروه سینمایی "هنروتجربه" علیرغم محدودیت سانس و کم مخاطب بودن این شانس را دارند که تیزرهای گسترده ای برایشان روی آنتن می رود.

 در تازه ترین مورد این روزها تیزر "روز مبادا" ساخته فائزه عزیزخانی از این گروه سینمایی روی آنتن می رود.

این فیلم که ساختاری کاملا تجربی دارد و به سبک آثاری چون "فعالیت مافوق طبیعی" و "پروژه بلرویچ" با حضور اعضای خانواده کارگردان و آشنایان او ساخته شده یک سورپرایز هم دارد؛ این سورپرایز حضور هدیه تهرانی بازیگر شناخته شده سینمای ایران در بخشی از فیلم است

حضور هدیه تهرانی در نقش واقعی خودش

تهرانی در بخشی از فیلم در نقش واقعی خودش یعنی بازیگر سینما در "روز مبادا" حاضر شده است؛ در سیر روایی "روز مبادا" با کارگردانی روبرو هستیم که بناست فیلم اولش را بسازد و بعد از مدتی تست کردن نقش اول با مادرش به پیشنهاد مادر تصمیم می گیرد سراغ بازیگر حرفه ای برود. این میشود که هدیه تهرانی به کار دعوت میشود اما بعد از خواندن فیلمنامه و گپ و گفت با عوامل در نهایت همکاری میسر نمی شود.

این حضور کوتاه هدیه تهرانی در این فیلم که تنها حضور سینمایی سالهای اخیر این بازیگر بوده باعث شد هنگام تولید و پیش از اکران فیلم در جشنواره کنجکاویهایی درباره "روز مبادا" به وجود آید.

البته که این حضور بار تبلیغی خوبی را هم برای فیلم فراهم آورده بود اما عجیب آنکه تیزرهای فیلم این روزها در حالی روی آنتن میرود که هیچ تصویری از هدیه تهرانی در تیزرها نمی بینیم و تنها گوینده تیزر است که از حضور افتخاری این بازیگر در فیلم حرف می زند.

این غیبت تصویری تهرانی این شائبه را ایجاد میکند که مبادا هدیه تهرانی هم در زمره بازیگران ممنوع التصویر در تلویزیون قرار گرفته است.

هدیه تهرانی یک فیلم توقیفی به نام "آشغالهای دوست داشتنی" و یک فیلم اکران نشده به نام "یک روز دیگر" را در کارنامه دارد. آخرین فیلم اکران شده وی "پل چوبی" بوده است.


منبع : سینما ژورنال

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات