اکبر عبدی: هفته ای 3 روز در بیمارستان بستری می شوم! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اکبر عبدی: هفته ای 3 روز در بیمارستان بستری می شوم! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اکبر عبدی: هفته ای 3 روز در بیمارستان بستری می شوم!
,اکبر عبدی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: اکبر عبدی: هفته ای 3 روز در بیمارستان بستری می شوم!


آکایران :اکبر عبدی گفت: به دلیل بیماری کلیوی و انجام دیالیز، هفته ای ۳ روز در بیمارستان بستری می شوم.

اکبر عبدی از بیماری کلیوی و دیالیزش گفت

بنا به گزارش آکاایران : جشن میلاد نور به همت شورا و شهرداری اردبیل و با هدف تجلیل از هنرپیشه اردبیلی طناز کشورمان اکبر عبدی در سالن ۶ هزار نفری رضازاده اردبیل برگزار شد.

اکبر عبدی در این مراسم اظهار داشت: هم اکنون با بیماری کلیوی درگیر هستم و برای درمان این بیماری هفته ای سه بار در بیمارستان تحت درمان قرار می گیرم که در این راستا از مردم می خواهم که از دعای خیرشان مرا بی نصیب نگذارند چراکه همیشه آرزو دارم با برخورداری از سلامت جسمی برای مردم خدمت کنم.

وی با اشاره به اینکه مدتی است به دلیل بیماری کلیوی تحت درمان دیالیز هستم، گفت: خوشحالی مردم در همه جای ایران بزرگترین آرزوی من است به طوری که با وجود ناراحتی و بیماری جسمی برای خنداندن مردم به صحنه می روم تا شاید لبخندی بر چهره مردم بنشانم چراکه این کار آرامش خاصی برایم دارد.

بازیگر سینما و تلویزیون افزود: از اینکه در طول دوران بازیگری در سینما و تلویزیون توانسته ام سبب نشاط و شادی مردم باشم احساس خیلی خوبی دارم چراکه خنده مردم در قبال زحمات من هدیه ای بسیار ارزشمند است و من قدردان احساسات مردم در مقابل کارهای هنری ام هستم.

عبدی بیان کرد: در صورت طول عمر همچنان در عرصه بازیگری به فعالیت خود ادامه می دهم و سعی دارم با تولید و ساخت برنامه های شاد و جذاب بتوانم خدمت کوچکی به مردم ایران به ویژه مردم استان اردبیل انجام بدهم و سبب خشنودی مردم کشور بشوم و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم.

وی تصریح کرد: قدردانی مردم از هنرمندان سبب افزایش روحیه امید در آنان می شود و این امر در تداوم برنامه های جذاب و پرمحتوا بسیار تاثیرگذار است و خوشبختانه مردم ایران و به ویژه استان اردبیل مردمی قدردان و هنردوست هستند که ما همیشه مدیون محبت های مردم هستیم .

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات