بعد از سحر قریشی, حسین پاکدل روی صندلی داغ رشیدپور نشست! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بعد از سحر قریشی, حسین پاکدل روی صندلی داغ رشیدپور نشست! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

بعد از سحر قریشی, حسین پاکدل روی صندلی داغ رشیدپور نشست!
,حسین پاکدل, دید درد شب, رضا رشیدپور,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: بعد از سحر قریشی, حسین پاکدل روی صندلی داغ رشیدپور نشست!


آکایران :حسین پاکدل در "دید درد شب" از صدا و سیما و دلیل ممنوع التصویری اش ، وزارت ارشاد و سیاست هایش و بازی در فیلم برف روی کاج ها سخن گفت.

حسین پاکدل در "دید در شب"

بنا به گزارش آکاایران : حسین پاکدل، در مقابل دوربین برنامه دید در شب از دلایل ممنوع التصویری اش در صدا و سیما و قواعد حاکم بر این سازمان و سیاست های وزارت ارشاد سخن گفت.

حسین پاکدل، در مقابل دوربین رضا رشیدپور نشست و به سوالات او پاسخ داد. به گفته رضا رشیدپور، حسین پاکدل پس از سالها مقابل دوربین ظاهر شده است.


,حسین پاکدل, دید درد شب, رضا رشیدپور,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی
حسین پاکدل و رضا رشیدپور

 

او در این مصاحبه از صدا و سیما و دلیل ممنوع التصویری اش ، وزارت ارشاد و سیاست هایش و بازی در فیلم برف روی کاج ها سخن گفت.

پاکدل گفت: من همیشه قاعده بازی را خودم تعیین میکنم و آدم هیچ کس نمی شوم.

وی با تاکید بر اینکه بعضی مدیران سازمان صدا و سیما با صراحت می خواهند آدم را نوچه خودشان کنند، بیان داشت: بنده بهترین لحظات عمرم را در جنگ گذاشتم من در عملیات بیت المقدس بودم ولی قرار نیست الان طلبکار باشم و پزش را بدهم.

این برنامه با حال و هوای یلدایی روی سایت برنامه آپارات قرار گرفته است.

دید در شب یک برنامه تلویزیونی به سبک هارد تاک است که رضا رشیدپور با سوالات بی پرده و چالشی مهمانان خود را غافلگیر می کند.

سحر قریشی و شهرام جزایری دو مهمان اخیر این برنامه بودند که حضور آنها در این برنامه حاشیه های بسیاری به دنبال داشت.

منبع :

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات