loading...

مجله خانواده سبز - الهام حسینی: بسیاری از افراد، ازدواج زودهنگام را به ویژه برای خانم ها مساوی با پااین پیشرفت کاری می دانند و تصورشان بر این است که این زن ها صرفا در خانه محصور می شوند، در حالی که زنان بسیاری بودند که روی این طرز فکر خط بطلان کشیدند و نشان دادند که می تواند هم در کار و هم در زندگی شخصی موفق بود.

نمونه این افراد «زهره حمیدی» است که در شازنده سالگی ازدواج کرد و در بیست و دو سالگی مادر چهار فرزند بود، اما پیشنهاد یک دوست باعث شد، او مسیر زندگی اش را تغییر دهد و وارد دنیای
زهره حمیدی: 16 سالگی عروس شدم! زهره حمیدی,بازیگر,مصاحبه


در 16 سالگی عروس شدم


در خانواده ای کاملا سنتی بزرگ شدم، به همین خاطر وقتی شانزده سالم بود، وقتی همسرم به خواستگاریم آمد خانواده ام پیشنهاد دادند، که با ایشان ازدواج کنم، من هم چون تابع خانواده ام بودم، جواب مثبت دادم و پس از مدتی هم، فرزندانم به دنیا آمدند. خوشبختانه همسر بسیار خوبی دارم و کمک حال من در تمام مراحل زندگی است.

مربی مهدکودک بودم


هیچ وقت دلم نمی خواست خودم را محصور کنم و بعد از ازدواجم، تنها به «خانه داری» اکتفا کنم، به همین خاطر تصمیم گرفتم، مربی مهدکودک شوم، سر کار داشتن با بچه ها برایم جذاب بود، به ویژه این که این تنها شغلی بود که می توانستم بچه هایم را با خودم ببرم و از کنار هم بودن، لذت ببریم.

با وجود 4 بچه زهره حمیدی: 16 سالگی عروس شدم! زهره حمیدی,بازیگر,مصاحبه


بچه هایم دوست ندارند زهره حمیدی: 16 سالگی عروس شدم! زهره حمیدی,بازیگر,مصاحبه


بعضی از بازیگران برای کار به ترکیه می روند!!


بیکاری در میان اهالی سینما و تلویزیون به قدری اپیدمی شده است، که اگر کسی سر کار باشد باعث تعجب دیگران است. این در حالی که بسیاری از هنرمندان ما بیمه نیستند و از ارگان و نهاد خاصی حقوق نمی گیرند و به همین دلیل، با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کنند.

 بعضی از همکاران ما دیگر از پس اجاره شان بر نمی آیند و همین موضوع باعث شده، برخی از بازیگران ما برای بازی به کشورهایی نظیر ترکیه بروند!! تا بلکه از این طریق بتوانند گذران زندگی کنند. این موضوع برای کشوری نظیر کشور ما واقعا مایه نگرانی است، چرا که باعث بحران مالی و باعث کوچ هنرمندان شده است و مسئولین ما باید به این امر رسیدگی کنند.

ورزش کردن در سن میانسالی، واقعا کمک کننده است و به نوعی سلامت این گروه سنی را تضمین می کند، به همین خاطر همیشه سعی می کنم، در زندگی ام برای ورزش کردن وقت بگذارم و در برنامه روزمره ام، پیاده روی همیشه قرار دارد.

گردآوری بیوگرافی آکاایران
گردآوری توسط بخش بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی سایت آکاایران
  • فال
  • بازار
  • تست هوش آنلاین
تبلیغات