لئوناردو دی کاپریو

آکاایران: لئوناردو دی کاپریو ۹ جان دارد!!


آکایران :لئوناردو دی کاپریو از یک تجربه که واقعا مرگ را جلوی چشمش آورد حرف زد و گفت: یک بار در هواپیمایی بودم که به روسیه می رفت و تقریبا با یک فاجعه روبه رو شد.

دی کاپریو 3 بار مرگ واقعی را تجربه کرده است

بنا به گزارش آکاایران : لئوناردو دی کاپریو ۹ جان دارد؛ این را می توان از تجربه هایی که مرگ را جلوی چشمانش آورده است متوجه شد. لئوناردو دی کاپریو در گفتگویی که درباره فیلم جدیدش «بازگشته» انجام داده، گفت سه بار تجربه ای نزدیک به مرگ را پشت سر گذاشته است.

در فیلم «بازگشته» با بازی لئوناردو دی کاپریو این بازیگر ۴۱ ساله در نقش فردی به نام هیو گلس ظاهر می شود؛ مردی مرزنشین که از حمله خونین یک خرس نجات می یابد و تلاش می کند زنده بماند و از گروه شکارچیانی که همراهی اش می کردند اما به او کمکی نمی کنند، وسایلش را می دزدند و رهایش می کنند تا بمیرد، انتقام بگیرد.

دی کاپریو که قبلا هم این فیلم را سخت ترین فیلم زندگی اش خوانده بود، در این گفتگو از رو در رو شدن با مرگ در زندگی واقعی اش حرف زده است.

او درباره تجربه رودر رو شدن با کوسه صحبت کرد و گفت: من در یک قفس بزرگ بودم، در آب های آفریقای جنوبی تا از نزدیک کوسه بزرگ سفید را تماشا کنم. اما بعد یک کوسه بزرگ پرید توی قفس و به من گفت سلام.

دی کاپریو با خنده ادامه داد: همه ما یک لحظه گیج شدیم و این واقعا وحشتناک بود، اما او خیلی محترم بود و از قفس پرید بیرون و رفت.

دی کاپریو افزود: از شوخی گذشته، احساس می کنم خیلی خوش شانس بودم که از این مخمصه زنده بیرون آمدم. گروهی که این برنامه را ترتیب داده بودند گفتند در ۳۰ سال گذشته چنین چیزی اتفاق نیفتاده بود و من فهمیدم در جایی نادرست و در زمانی نادرست بودم که دچار چنین موقعیتی شدم و واقعا فکر می کنم این فقط یک خوش شانسی بود که از آن ماجرا زنده در رفتم و حالا اینجا هستم.

او از یک تجربه دیگر که واقعا مرگ را جلوی چشمش آورد حرف زد و گفت: یک بار هم در هواپیمایی بودم که به روسیه می رفت و تقریبا با یک فاجعه روبه رو شد. من در بخش تجاری نشسته بودم و ناگهان همه چیز جلوی چشمان من رخ داد. من نزدیک بال نشسته بودم و بال هواپیما را به خوبی می دیدیم که یک دفعه چیزی جلوی چشمانم منفجر شد. دقیقا موتوری که زیر بال بود منفجر شد و من تنها کسی بودم که در آن لحظه این ماجرا را می دیدم. چند دقیقه تمام موتورها خاموش شد و هیچ صدایی نمی آمد و سرانجام هواپیما در فرودگاه  فرود اضطراری انجام داد.

 

اما سومین تجربه نزدیک به مرگ دی کاپریو در فرود با چترنجات رخ داد. اولین چتر گیر کرده بود و دی کاپریو از چتر دوم خبر نداشت و تصور می کرد که حتما سقوط می کند. اما همراه او در چتربازی به او هشدار می دهد که ممکن است پایت بشکند چون داریم خیلی سریع پایین می رویم. دی کاپریو می گوید: او چتر دوم را باز کرد و آن هم گیر کرده بود. او با خنده می گوید: من داشتم سقوط می کردم و قرار بود بمیرم و همراه من می گفت تازه پایت هم می شکند...

 

«بازگشته» فیلم جدید دی کاپریو به کارگردانی الخاندرو  گونزالس ایناریتو روز کریسمس اکران می شود.

منبع :

لئوناردو دی کاپریو

تبلیغات