خوشحالی دیبا زاهدی از همکاری با پرستویی و حاتمی کیا! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

,دیبا زاهدی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: خوشحالی دیبا زاهدی از همکاری با پرستویی و حاتمی کیا!


آکایران :دیبا زاهدی به آینده هنری خود توجه دارد و یک حداقلی برای انتخاب نقش هایش قرار داده است.

ایفای نقش دیبا زاهدی در فیلم "بادیگارد" حاتمی کیا

بنا به گزارش آکاایران : دیبا زاهدی بازیگر سینما در گفتگویی؛ در مورد حضور در فیلم سینمایی «بادیگارد» گفت: «بادیگارد» یک کار حرفه ای با یک گروه حرفه ای بود و کار کردن با این تیم یک تجربه فراموش نشدنی برای من بود.

وی همچنین بازی کردن در کنار پرستویی را یک فرصت دانست و خاطرنشان کرد: پرستویی در این کار به من مشاوره می داد و همواره من را در این مسیر کمک می کرد. محوریت این  قصه نقش پرویز پرستویی بود. اگر چه نقش من در این فیلم کوتاه بود؛ اما از همکاری با حاتمی کیا و پرستویی خرسندم.


,دیبا زاهدی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی
گریم دیبا زاهدی

 

بازیگر فیلم سینمایی «پنج ستاره» همچنین در مورد همکاری های بعدی با حاتمی کیا گفت: حاضرم در صورت پیشنهاد این کارگردان بدون خواندن فیلمنامه در فیلم وی بازی کنم.

زاهدی در بخش دیگری از صحبت های خود در مورد روند انتخاب نقش و بازی در فیلم ها گفت: من یک حداقلی را برای بازی خود در هر فیلمی قرار داده ام که اگر کیفیت آن نقش از حداقل من پایین تر باشد، بازی نمی کنم. دوست دارم همین روند را ادامه بدهم تا به هدفی که برای خود در زندگی هنری ام قرار دادم برسم. این طور نیست که اگر چند وقت بدون کار بمانم، از آن حداقل تعریف شده برای خودم پایین تر می آیم و هر نقشی را قبول می کنم.

منبع :

اخبار اکاایران

تبلیغات