اسدالله یکتا: پول می دهند و نقش اول می خرند! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اسدالله یکتا: پول می دهند و نقش اول می خرند! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اسدالله یکتا: پول می دهند و نقش اول می خرند!
,اسدالله یکتا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: اسدالله یکتا: پول می دهند و نقش اول می خرند!


آکایران :همزمان با پنجمین اجرای نمایش «جوجه تیغی»، به پاس نیم قرن سابقه بازیگری از اسدالله یکتا تجلیل شد.

تجلیل از اسدالله یکتا

بنا به گزارش آکاایران : اسدالله یکتا بعد از تماشای نمایش «جوجه تیغی»گفت: نمایش بسیار جالبی است و مرا تحت تاثیر قرار داد، در گذشته به این صورت نبود که کارگردان روی صحنه برود و دیالوگ هایی نقل کند بلکه بازیگران بر روی صحنه بودند و کمتر کارگردان بازیگر وجود داشت.

او ادامه داد: زمانی که نمایش را مشاهده کردم ،دگرگون شدم و بی اختیار اشک بر چشم هایم لبریز شد، امیدوارم این گروه نمایشی همیشه موفق باشند.

یکتا یادآور شد: متاسفانه هنر ما الان بیشتر شبیه حق حساب دادن است تا خود ماهیت هنر،در حال حاضر پول می دهند و نقش اول می خرند.

منوچهر هادی کارگردان سینما که این تقدیر را انجام می داد بعد از سخنان یکتا گفت:نمایش با خلاقیت و طراحی خاصی روی صحنه رفته است و تمام ماهیت یک اثر نمایشی را رعایت کرده است.

او ادامه داد: امیدوارم گروه های جوان همانند این، همیشه پایدار باشند و سینمای ایران را با این خلاقیت پویا کنند.

در این اثر مهران احمدی، امیر جعفری، پیام دهکردی، علی سرابی، هوتن شکیبا، جواد عزتی، باران کوثری، نوید محمد زاده به صورت وئدیو کلیپ در کنار بهرام افشاری به نقش آفرینی می پردازند.

همچنین علی سخنگو دستیار کارگردان برنامه ریز و مدیر تولید ،کوروش نریمانی مشاور کارگردان ،پانیذ حمیدیان فر منشی صحنه ،فتاح مینو بخش ساخت کلیپ و تیزر،ایلیا شمس تبلیغات مجازی، آرمان کوچکی طراح پوستر و بروشور و پیمان یاحقی مشاور رسانه ای این اثر نمایشی هستند که بهرام افشاری را همراهی می کنند.

نمایش «جوجه تیغی» تجربه ای از بهرام افشاری است که این روزها ساعت 17 در مجموعه تئاتر باران به روی صحنه است.


منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات