ایرج نوذری سکوت چندساله خود را شکست!! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ایرج نوذری سکوت چندساله خود را شکست!! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ایرج نوذری سکوت چندساله خود را شکست!!
,ایرج نوذری,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: ایرج نوذری سکوت چندساله خود را شکست!!


آکایران :ایرج نوذری: فکر نمی کنم در حال حاضر سینمایی در کار باشد. همه چیز تکراری و خیلی به هم ریخته است و به نظرم سینما به نوعی فلج شده است.

ایرج نوذری: جز تاسف برای سینما چیزی باقی نمانده!

بنا به گزارش آکاایران : ایرج نوذری بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی؛ در خصوص علت کم کاری خود در حیطه بازیگری گفت: اول که مدتی درگیر کسالت جسمی بودم؛ اما در اصل به خاطر پایین بودن کیفیت آثار حضورم کمرنگ شد و ترجیح دادم مردم را فریب ندهم و زمانی برگردم که کیفیت تولیدات بالا برود.

وی افزود: به هیچ عنوان در باندبازی ها و کلاهبرداری هایی که در قالب هنر انجام می شود، دخالت نمی کنم و تمایل حضور در بین این افراد و کارهای این چنینی را ندارم و ترجیح می دهم فعلا از وادی بازیگری کناره گیری کنم.

وی با بیان این مطلب که سینما را دنبال نمی کند، اظهار داشت: فکر نمی کنم در حال حاضر سینمایی در کار باشد. همه چیز تکراری و خیلی به هم ریخته است و به نظرم سینما به نوعی فلج شده و تعداد انگشت شماری آن هم در حد یک یا دو فیلم خوب ساخته می شود.

وی ادامه داد: گستره سینمای ما این نیست که می بینیم. ما در همه جای جهان جز ایران که در حال پسرفت است، شاهد پیشرفت و ترقی تولیدات سینمایی هستیم. قرار نیست در صنعت سینمایی، مانند ایران سالی یک یا دو فیلم مطرح و قابل توجه و تماشا تولید شود؟! من به شخصه به این جهت غصه و تاسف می خورم.

نوذری عنوان کرد: افرادی وارد سینما شده اند که من به آن ها ایراد نمی گیرم. من از سازمان کار خودمان خرده می گیرم که چرا اجازه ورود به این چنین افراد را به وادی سینما می دهند. افرادی که این کاره نیستند و بی جهت وارد سینما شدند و جای کسانی که از این راه نان می خورند و کار اصلی آنهاست را تنگ کرده اند. شاید افرادی مانند من که غیر از حرفه بازیگری کارهای دیگری داشته و بلد باشند، کم باشد. پس باید فکری اساسی و کلی کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: جز تاسف نسبت به سینمای این روزها چیزی برای ما باقی نمانده؛ اما باز هم امید به درست شدن آن داریم.

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات