درد و دل اینستاگرامی علی مسعودی با مردم! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد درد و دل اینستاگرامی علی مسعودی با مردم! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,علی مسعودی, اینستاگرام علی مسعودی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: درد و دل اینستاگرامی علی مسعودی با مردم!


آکایران :علی مسعودی، کمدین برنامه ی «خندوانه» با انتشار تصویری از خودش در کنار رامبد جوان، از افرادی که در زندگیش تاثیر داشتند تشکر کرد.

پست اینستاگرامی علی مسعودی

بنا به گزارش آکاایران : علی مسعودی یکی از کمدین هایی است که در مسابقه ی «خنداننده ی برتر» شرکت داشت و در مرحله ی نیمه نهایی رقابت شانه به شانه ای با ژوله داشت و در نهایت بازنده ی این رقابت بود.

اوعکسی از خودش و رامبد جوان را در صفحه ی اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و از مهران مدیری، مجید صالحی، رضا عطاران و رامبد جوان به عنوان کسانی نام برده که بیشترین تاثیر را در زندگی او داشته اند: «سلام دوستان عزیز .امروز میخوام یه کم دلی باهاتون حرف بزنم میگن هر آنچه از دل برآید،به دل هم نشید.

بیست سالی میشه که خودم رو به هنر این مملکت بند کرده ام خیلی سختی کشیدم نه بچه پولدار بودم نه فک و فامیل گنده ای داشتم نه پارتی فقط یه خدا و یه امام رضا و دعای خیر پدر ومادر .امروز که به این توفیق رسیدم که مردم عزیز و شریف ایران این بنده حقیر رو مورد لطف خودشون قرار میدن مدیون عزیزانی هستم که میخوام همین جا از تک تکشون تشکر کنم.

اول مهران مدیری عزیز که بیست سال پیش وقتی یه جوان شهرستانی با بیست آیتم رفت پیشش با روی باز قبولش کرد.

دوم از رفیق و برادر بزرگم رضا عطاران عزیز که درست نوشتن رو یادم داد و طی این سالها عین کوه پشتم ایستاد

سوم از مجید صالحی عزیز با اینکه سنن از من کوچیکتر بود ولی همیشه واسم بزرگی کرد و نذاشت هیچوقت کم بیارم.

واما رامبد عزیز ممنونم ازت به خاطر اینکه اصرار کردی و من رو به برنامه خوبت آوردی.

ممنونم وقتی ده سال پیش اومدی خونه من و تا صبح خندیدیم قول دادی یه روز برنامه ای میسازی و من رو به عنوان استند آپ معرفی میکنی و یه ساعت توضیح دادی که استند آپ چیه و من نفهمیدم و آخرش گفتی ول کن بیا خاطره تعریف کن .

ممنون از تو ای رامبد عزیز که در بدترین شرایط روحی و کاری من به سراغم اومدی و پام وایستادی که من مردم ایران رو بخندونم .ممنون رامبد عزیز که فصل تازه ای در زندگی حرفه ای من آغاز کردی ممنون از تو که باعث شدی برای شادی روح پدرم فاتحه و سلامتی ننه در برنامه تو مردم عزیز ایران دعا کنن شادی و لحظات خوش امروزم رو مدیون تو هستم.

ممنون که ماها رو دور هم جمع کردی.

ممنون که تو برنامه ات درست خندیدن، درست استفاده کردن، زیاد مطالعه کردن، به هم کمک کردن و شاد بودن رو یاد آوری کردی ممنون رفیق ممنون رفیق ممنون رفیق .

 

دست هر چهارتا عزیز رو میبوسم

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات