حامد بهداد: دلم می‎خواهد قدم بزنم و آواز بخوانم! +عکس - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها
حامد بهداد: دلم می‎خواهد قدم بزنم و آواز بخوانم! +عکس - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها
حامد بهداد: دلم می‎خواهد قدم بزنم و آواز بخوانم! +عکس - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها حامد بهداد: دلم می‎خواهد قدم بزنم و آواز بخوانم! +عکس - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

 حامد بهداد: دلم می‎خواهد قدم بزنم و آواز بخوانم! +عکس - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها حامد بهداد در مراسم رونمایی از آلبوم سمبل -7

 

این بازیگر و خواننده در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: دیگر وقتش رسیده که صداوسیما روی استعدادهای جدید موسیقی سرمایه گذاری کند و دست از این رفتارهای سالخورده بردارد. ذهن صداوسیما مثل یک پیرمرد 600 ساله است، اما بهتر است مثل یک جوان 16 ساله حرکت کند.

او در پایان سخنانش نیز گفت: ما این آلبوم را به استاد بزرگ شهرمان، حبیب الله بی گناه تقدیم می کنیم.

در این نشست خبری که 13 مهرماه در شهر کتاب فرشته برگزار شده بود، خواننده آلبوم «سَمبل» نیز در سخنانی اظهار کرد: دلیل انتخاب نام این آلبوم سَمبَل کاری هایی است که در اطرافم زیاد می بینم. یعنی سرسری رد شدن از خیلی کارها؛ از آسفالت خیابان گرفته تا کارهای ساختمانی، خیلی وقت ها سَمبل کاری است. این کار همیشه نتایج بدی دارد و من هم نام این موضوع مهم را روی آلبومم گذاشتم.

 

احمدرضا عبیدی که تخلص «ججو» را برای خودش انتخاب کرده است، همچنین گفت: سبک های مختلفی در این آلبوم شنیده می شود اما ویژگی مهم اثر این است که موسیقی تکراری به مخاطب تحویل نداده ایم. تلاش کردم خوانش های اثر به سمت مداحی نرود. همچنین به جای سازهای سینتی سایزر از سازهای آکوستیک استفاده کرده ایم.

او درباره انتخاب نام «ججو» برای خودش هم توضیح داد: من علاقه زیادی به نادرشاه افشار دارم. ججوخان یکی از سرداران خراسانی در آن زمان است که علیه روس ها می جنگید و حامی مردم بود. من هم این نام را برای خودم انتخاب کردم.

عبیدی همچنین درباره بخش کلام این اثر موسیقی گفت: اشعاری از مولانا، حافظ، عماد خراسانی و نجمه زارع را برای این کار انتخاب کردیم و روی ریتم کار هم تمرکز زیادی داشته ایم.

بر اساس این گزارش، نیما جوان مدیر پخش جوان نیز به عنوان مجری در این مراسم حضور داشت.

منبع : حامد بهداد: دلم می‎خواهد قدم بزنم و آواز بخوانم! +عکس - بیوگرافی بازیگران | بیوگرافی هنرپیشه ها

تبلیغات