شهرام عبدلی

آکاایران: شهرام عبدلی: علت پخش نشدن فیلم‎هایم از تلویزیون را نمی‎دانم!


آکایران :شهرام عبدلی :چندین تله فیلم پخش نشده در کنداکتور سیما دارم که علت پخش نشدن آنها را از تلویزیون نمی دانم .

گفتگو با شهرام عبدلی

بنا به گزارش آکاایران : شهرام عبدلی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی در ارتباط با آخرین فعالیت های نمایشی خود، اظهار داشت: فعلا مشغول بازی در یک سریال تلویزیونی هستم که اطلاعاتی درباره آن بنا به درخواست کارگردان و تهیه کننده نمی توانم، اعلام کنم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تعداد زیادی تله فیلم پخش نشده در کنداکتور سیما دارد، گفت: تله فیلم های زیادی بازی کردم ولی علت پخش نشدن انها از سیما را نمی دانم.

این بازیگر در ادامه با اشاره به اینکه بازی در تله فیلم  "بازی 3 نفره" را به پایان رسانده ام، گفت: کارگردان و تهیه کننده این اثر نماشی "نوید مدبر" بود و داستان فیلم درباره بازی خطرناکی است که با طرح معمای داستان و روایت آن آغاز می شود.

عبدلی در رابطه با همبازیان خود در "بازی 3 نفره"، یادآور شد: پرستو صالحی، حدیث فولادوند، لیلا بوشهری، رامبدشکرابی و یوسف صیادی از بازیگران این اثر بودند.

وی همچنین با اعلام اینکه بازی در تله فیلم "نقل و نبات" را با کارگردانی کمال مقدم" چندی پیش به پایان رساندم، عنوان کرد: داستان این اثر هم مرتبط با مواد مخدر است که نقش اصلی ان به من و رز رضوی واگذار شده است. تهیه کننده این اثر رسول کاسه ساز است.

منبع :

شهرام عبدلی


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

علت پخش نشدن موسیقی در تلویزیون , پخش نشدن صدای فیلم در تلویزیون , علت پخش نشدن فیلم از تلوزیون , علت پخش نشدن صدای فیلم , پخش نشدن تصویر فیلم

تبلیغات