شهرام عبدلی: علت پخش نشدن فیلم‎هایم از تلویزیون را نمی‎دانم! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

,شهرام عبدلی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: شهرام عبدلی: علت پخش نشدن فیلم‎هایم از تلویزیون را نمی‎دانم!


آکایران :شهرام عبدلی :چندین تله فیلم پخش نشده در کنداکتور سیما دارم که علت پخش نشدن آنها را از تلویزیون نمی دانم .

گفتگو با شهرام عبدلی

بنا به گزارش آکاایران : شهرام عبدلی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگویی در ارتباط با آخرین فعالیت های نمایشی خود، اظهار داشت: فعلا مشغول بازی در یک سریال تلویزیونی هستم که اطلاعاتی درباره آن بنا به درخواست کارگردان و تهیه کننده نمی توانم، اعلام کنم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تعداد زیادی تله فیلم پخش نشده در کنداکتور سیما دارد، گفت: تله فیلم های زیادی بازی کردم ولی علت پخش نشدن انها از سیما را نمی دانم.

این بازیگر در ادامه با اشاره به اینکه بازی در تله فیلم  "بازی 3 نفره" را به پایان رسانده ام، گفت: کارگردان و تهیه کننده این اثر نماشی "نوید مدبر" بود و داستان فیلم درباره بازی خطرناکی است که با طرح معمای داستان و روایت آن آغاز می شود.

عبدلی در رابطه با همبازیان خود در "بازی 3 نفره"، یادآور شد: پرستو صالحی، حدیث فولادوند، لیلا بوشهری، رامبدشکرابی و یوسف صیادی از بازیگران این اثر بودند.

وی همچنین با اعلام اینکه بازی در تله فیلم "نقل و نبات" را با کارگردانی کمال مقدم" چندی پیش به پایان رساندم، عنوان کرد: داستان این اثر هم مرتبط با مواد مخدر است که نقش اصلی ان به من و رز رضوی واگذار شده است. تهیه کننده این اثر رسول کاسه ساز است.

منبع :

اخبار اکاایران

تبلیغات