واکنش شهاب حسینی به حادثه بزرگ منا - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش شهاب حسینی به حادثه بزرگ منا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

واکنش شهاب حسینی به حادثه بزرگ منا
,شهاب حسینی, فاجعه منا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها، زندگینامه بازیگران، بیوگرفی بازیگران مرد، بیوگرافی بازیگران زن،زندگینامه بازیگران ایرانی

آکاایران: واکنش شهاب حسینی به حادثه بزرگ منا


آکایران :شهاب حسینی در واکنش به فاجعه منا گفت: دولت عربستان نباید از شرم این حادثه سر خود را بالا بیاورد.

اظهارات جدید شهاب حسینی

بنا به گزارش آکاایران : شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون کشور در گفتگویی؛ در مورد فاجعه منا گفت: دولت عربستان نباید از شرم این فاجعه و اتفاق سر خود را بالا بیاورد و این حق کشورهای اسلامی است که این دولت را مورد بازخواست قرار دهند. 


بازیگر فیلم «محیا» با ابزار تاسف و تاثر از رخ دادن این فاجعه خاطرنشان کرد: خانواده های کسانی که در سرزمین منا به رحمت ایزدی پیوستند همه با آغوش باز و البته با چشمان منتظر، قرار بود که از حاجیان خود استقبال کنند و برای آن عزیزان مراسم ولیمه برگزار کنند اما حالا با کمال تاسف باید پیکرهای مطهر عزیزانشان را تحویل بگیرند.
حسینی در ادامه با بیان این مطلب که این فاجعه مسئله ای نیست که بشود به راحتی از کنار آن عبور کرد، گفت: باید پیگیر این اتفاق باشند و حتما در مورد علت رخ دان فاجعه اسف بار تحقیق و بررسی شود.
وی در انتها بیان کرد: در طول تاریخ اسلام و زمان پیامبر (ص) به علت شرایط نامساعد و سخت آن زمان که توسط کفار به وجود آمده بود حج چند سالی به تعویق افتاد. شاید اکنون زمان آن است که کشورهای اسلامی باهم متحد شوند و کاری کنند.

منبع :

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات