بازیگران هالیوودی بی اعصاب - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بازیگران هالیوودی بی اعصاب ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


هفته نامه تماشاگران
امروز - سعید یوسفی: چندان به لب های خندان و قلب مهربان ستاره ها مقابل دوربین اعتماد نکنید. اگر روزی با یکی از آنها روبرو شدید سعی کنید تا توصیه های ایمنی را جدی بگیرید. شاید به نظرتان عجیب باشد اما این چهره های مهربان وقتی آن سوی دوربین قرار می گیرند، خیلی عنق تر از آن چیزی می شوند که حتی فکرش را می توانید بکنید. ستاره ها گاه آنقدر بد ادا هستند که کار با آنها تبدیل به یک کابوس می شود. در اینجا لیستی از ستارگان بداخلاق هالیوود را می بینید که کمتر کسی از کار با آنها لذت برده است.

بروس ویلیس؛ به جز او که آدم مزخرفی است!


ویلیس رابطه چندان خوبی با خبرنگاران ندارد و انگار به همه آنها مشکوک است. او در سال 2011 حتی حاضر نشد کنار پوستر فیلمش Cop Out بایستد تا از او عکس بگیرند. «کوین اسمیت» کارگردان فیلم هم در اظهارنظری عجیب همکاری با ویلیس را «نابود کردن روح و روان» نامید و در مراسم اکران عمومی فیلم وقتی پشت تریبون قرار گرفت، گفت: «می خواهم از تمام کسانی که ما را در ساخت این فیلم یاری کردند تشکر کنم، به جز بروس ویلیس که آدم مزخرفی است.»

مارلون براندو؛ گواهی پزشکی برای حساسیت به کارگردان

براندو تنها به این دلیل که دوست نداشت شلوار بپوشد، گروه تصویربرداری فیلم «امتیاز» را وادار کرد تا خیلی از صحنه ها را از کمر به بالا فیلمبرداری کنند. او حتی پا را فراتر هم گذاشت و نامه ای از پزشکش گرفت که در آن گواهی شده بود به «فرانک اوز» کارگردان فیلم حساسیت دارد.

بازیگران هالیوودی بی اعصاب بازیگران,هالیوود,بازیگران هالیوودی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


آقای کارگردان مجبور بود در اتاقی دیگر بنشیند و توصیه هایش را از طریق «رابرت دنیرو» به براندو منتقل کند. در سال 2006 هنگام فیلمبرداری «جزیره دکتر مورو» هم براندو به هیچ وجه حاضر نشد کلاه منحصر به فردی را که برای فرار از گرما روی سرش گذاشته بود، بردارد.

استیون سیگال؛ اینجا من رییسم!

بازیگران هالیوودی بی اعصاب بازیگران,هالیوود,بازیگران هالیوودی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


اگر سر و کارتان با استیون سیگال افتاد زیادی به او نزدیک نشوید چرا که سیگال به برخوردهای زننده شهرت دارد. جان لگویزامو که در فیلم Executive Decision با سیگال همبازی بود، می گوید: «برای تمرین یکی از صحنه ها رفته بودیم که او شروع کرد به رجزخوانی و جملاتی مثل «اینجا رییس من هستم و قانون چیزی است که من می گویم». بعد ناگهان سراغ من آمد و بدون توجه به اینکه این تنها یک تمرین است با تمام قدرت من را به اینطرف و آنطرف کوبید. حس می کردم تمام استخوان هایم خردشده است.» سیگال یک بار دیگر در تمرین، مچ دست «شون کانری» را هم شکسته است.

جنیفر لوپز؛ من حرف نمی زنم

بازیگران هالیوودی بی اعصاب بازیگران,هالیوود,بازیگران هالیوودی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


این خواننده و بازیگر سرشناس در سال 2012، در جریان تصویربرداری فیلم سینمایی «وقتی باردار هستی باید منتظر چه چیزی باشی؟» تصمیم گرفته بود تا در تمام مدت فیلمبرداری پروژه با هیچ کس صحبت نکند. او این تصمیم را عملی کرد و با این کار، کارگردان را حسابی به دردسر انداخت. البته می گویند این رفتار جی لو نشانه اعتراض به سوالات فراوانی بوده که درباره جدایی او و مارک آنتوانی پرسیده اند. با این حساب کسانی که لازم بود حتما با او صحبت کنند باید حرف شان را تنها با محافظ شخصی جنیفر لوپز در میان می گذاشتند.

جولیا رابرتز؛ مشاجره با اسپیلبرگ

بازیگران هالیوودی بی اعصاب بازیگران,هالیوود,بازیگران هالیوودی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


جولیا رابرتز یکی دیگر از زنانی است که در این لیست قرار گرفته اند. رابرتز که در سال 1991 تنها 23 سال داشت، از سوی استیون اسپیلبرگ بزرگ برای بازی در فیلم هوک انتخاب شد اما این همکاری چندان خوب پیش نرفت و حتی کار به مشاجره با اسپیلبرگ هم کشیده شد. رسانه های آن زمان دلیل اصلی این رفتار عجیب جولیا را شکست عاطفی می دانستند که او در زندگی شخصی به آن دچار شده بود.

لیندزی لوهان؛ من به کنسرت دوستم می روم

بازیگران هالیوودی بی اعصاب بازیگران,هالیوود,بازیگران هالیوودی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


لیندزی لوهان هم یکی از آن بازیگرانی است که اگر حوصله نداشته باشد احتمال اینکه کار پیش برود، بعید است. لوهان که قرار بود در قسمت دوازدهم فصل دوم سریال تلویزیونی «مدیریت خشم» بازی کند، یک روز تمام همه عوامل  تهیه را سر کار گذاشت. او که می خواست به کنسرت یکی از دوستانش برود در تمام طول روز هیچ کاری انجام نداد. تمام گروه از این رفتار لوهان کلافه شده بودند اما خوب چاره ای جز تحمل کردنش نداشتند.

وزلی اسنایپس؛ سیگارکشی معترضانه

بازیگران هالیوودی بی اعصاب بازیگران,هالیوود,بازیگران هالیوودی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


«پاتون اوسوالت» که در فیلم تیغ با وزلی اسنایپس همبازی بود خاطرات جالبی از او دارد: «در مدت زمان فیلمبرداری، اسنایپس هر روز فقط روی صندلی می نشست و از صبح تا شب سیگار می کشید. او می خواست با این کار اعتراضش را به سبک کارگردان و تهیه کننده فیلم نشان بدهد. اسنایپس معتقد بود که روش آنها درست نیست و باید پول بیشتری به او می دادند.» این بازیگر رنگین پوست هالیوود در سال 2010 به دلیل نپرداختن مالیات ناچار شد تا 3 سال را در زندان بگذراند.

گردآوری بیوگرافی آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات