بیوگرافی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

بیوگرافی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی
بیوگرافی فرزاد حسنی
تولد ۲۱ شهریور ۱۳۵۶(۳۶ سال)
تهران
ملیت ایرانی
پیشه مجری ، گوینده، بازیگر، ترانه سرا
همسر(ها) آزاده نامداری

بیوگرافی فرزاد حسنی

بیوگرافی کامل فرزاد حسنی

فرزاد حسنی (زاده ۲۱ شهریور سال ۱۳۵۶ در خانی‌آباد) بازیگر، مجری تلویزیون، ترانه سرای ایرانی است.

او دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک می‌باشد.همچنین دوره ی بازیگری را در کلاس های استاد حمید سمندریان گذرانده‌است.

زندگی خصوصی

در اردیبهشت ۱۳۹۲ فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه ای و در ۳ خرداد ماه ۱۳۹۲ (ولادت حضرت علی و روز پدر) ازدواج کردند.

بیوگرافی فرزاد حسنی

بازیگری

او به‌عنوان بازیگر در سریال تلویزیونی کاشانه، عید آن سال ها، مسافری از هند، کمکم کن، خندان، برای آخرین بار، مسیر انحرافی تله تئاتر پرواز از فراز تیر چراغ برق و پایان پادشاهی تله فیلم های فصل زندگی و روز هشتم, فیلمهای آمین خواهیم گفت و در امتداد شهر (با نام قبلی شش نفر زیر باران) و تئاتر یلدا ایفای نقش نمود.

مجری تلویزیون

کوله‌پشتی برنامه‌ای تلویزیونی به صورت گفتمان بین مجری و مهمانان، به مجری‌گری او برگزار می‌گردید.او در رادیو هم اجرای برنامه می‌کند.

برنامه‌های رادیویی

 • هفت شنبه
 • سه شنبهٔ خط خطی
 • آخرشه
 • سندس
 • روز هشتم
 • سینما صدا
 • “آبنبات” (به سردبیری مژده لواسانی) از شبکهٔ جهانی صدای‌آشنا[۱]
 • “چه فرصتی چه شبی” از شبکه جوان
 • آخ جون جمعه از رادیو تابستانه (رادیو فصلی) www.1055.irib.ir
 • چهار میخ
 • شب آفتابی (به سردبیری مژده لواسانی و اجرای فرزاد حسنی)[۲]
 • برندگان (به سردبیری مژده لواسانی و اجرای فرزاد حسنی)[۳]

جنجال‌ها

در پی دعوت فرزاد حسنی از سردار رادان در برنامه کوله‌پشتی و انتقاد شدید او از طرح مبارزه با بدحجابی، از کار برکنار گردید. عده‌ای کنار گذاشتن او را به خاطر مواردی دیگری بر می‌شمارند. انتقاداتی که هنوز در ایران تابو حساب می‌شوند: پخش یک گفت‌ و گوی زنده تلویزیونی میان فرزاد حسنی، مجری برنامه «کوله‌پشتی» از شبکه سوم سیما با احمدرضا رادان، رییس پلیس تهران، درباره طرح ارتقای امنیت اجتماعی نیروی انتظامی واکنش‌های گسترده‌ای را برانگیخت . این برنامه واکنش هر دو گروه طرفداران طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مخالفان این طرح را در پی داشت.

در آخرین واکنش‌ها، مدیر اجتماعی شبکه سوم سیما، فضل‌الله شریعت پناهی در گفت‌وگو با رسانه‌های داخلی گفته‌است:

از سوی مسئولان صداوسیمای به فرزاد حسنی تذکر داده شد و خودش هم فهمید که پا روی خط قرمزهایی گذاشته‌است.

به گفته آقای شریعت پناهی:

صدا و سیما اعتراضاتی هم از سوی نیروی انتظامی داشته‌است.

در این مصاحبه زنده تلویزیونی که شنبه شب از شبکه سوم سیما جمهوری اسلامی پخش شد، فرزاد حسنی مجری برنامه، احمدرضا رادان فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ را به دلیل برخورد خشن نیروهای پلیس با شهروندان به شدت مورد انتقاد قرار داد. در بخشی از این مصاحبه، مجری برنامه از رییس پلیس تهران پرسید که آیا فیلمی را دیده‌است که در آن نشان داده می‌شود مأموران نیروی انتظامی با کتک و لگد دختری را به داخل ماشین پلیس پرت می‌کنند؟ پاسخ احمدرضا رادان به این پرسش منفی بود. مجری برنامه پس از تکذیب رییس پلیس، با سخن گفتن از تجربه‌های خود و نزدیکانش در برخورد با نیروی انتظامی، از ادبیات تند مأموران پلیس در برخورد با شهروندان انتقاد کرد.

هرچند او سال نود و یک را با برنامه سال تحویل شبکه سوم را اجرا کرد اما بعد از آن دیگر در تلویزیون ظاهر نشد و خبرهایی مبنی بر ممنوع التصویر شدن او همراه با احسان علیخانی و آزاده نامداری به گوش رسید و تا به امروز حضورش در تلویزیون نا معلوم به نظر می رسد و این خبر هیچ گاه توسط مسئولان صداوسیما تکذیب و یا تایید نشده است.

بیوگرافی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

بیوگرافی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

بیوگرافی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

بیوگرافی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

بیوگرافی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

بیوگرافی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

بیوگرافی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

بیوگرافی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

بیوگرافی

بیوگرافی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی

منبع : biographyy.ir

تبلیغات