loading...


,پشت این چهره‌ها چه جور آدمی پنهان شده؟ چهره شناسی,چهره,چهره خوانی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


برترین ها:  حتما برای شما هم پیش آمده که به چهره​ای نگاه کنید و دوست داشته باشید ورای چهره او را بخوانید و بدانید پشت این چهره چه جور شخصیتی قرار گرفته، حالا ما کار شما را ساده می​کنیم
 • دهان:
از میان تمام اعضای صورت، دهان عضوی است که بیشترین استفاده را برای برقراری ارتباط با دیگران دارد. این عضو شگفت‌انگیز نه‌تنها طرز بیان فرد را نشان می‌دهد بلکه با بررسی آن می‌توان به اینکه آیا او حرف دیگران را برای بیان نظر خود قطع می‌کند یا نه، پی برد.
 • پلک:
نقش اصلی پلک پوشاندن چشم و جلوگیری از ورود ذرات گرد و غبار به داخل آن است اما از لحاظ چهره‌خوانی، پلک بالا نشان‌دهنده اطلاعاتی از قبیل سطح روابط اجتماعی و میزان نیاز به صمیمیت در صاحب آن است و همین‌طور از پلک پایین می‌توانید به احساس واقعیت درون فرد پی ببرید.
 • پیشانی:
در چهره‌خوانی، شکل پیشانی تا حد زیادی نشان‌دهنده طرز تفکر فرد و نوع برخورد او با مسائل و مشکلات زندگی است. عجیب هم نیست که پیشانی از آنجا که لُب پیشانی مغز را می‌پوشاند، از طرز تفکر فرد خبر دهد مثلا پیشانی شما نشان می​دهد که ممکن است شما فردی باشید که در حل مشکلات خود به دنبال راه‌حل‌های منحصربه‌فرد می‌گردید.
 • ابرو:
ابروها ابزار قدرتمندی برای بیان احساسات و انتقال پیام به شمار می‌آیند. هر شکل از ابرو، نماینده طرز فکر خاصی است. در حقیقت هر تار موی ابرو، نشان‌دهنده یک حالت فکری است. شاید برای شما جالب باشد بدانید ابروهایتان هم‌شکل نیستند. طرح و شکل ابروی چپ، طرز فکر ما را در زندگی نشان می‌دهد در حالی که ابروی راست، نشان‌دهنده نوع عملکرد ما در زندگی شغلی است.
 • چشم: 
از آنجا که چشم تنها عضو حساس به نور در بدن انسان است بی‌دلیل نیست که از آن به عنوان دریچه روح هم یاد شود، چشم‌ها طرز فکر، رفتار و صمیمیت ما را منعکس می‌کنند. شکل، عمق اندازه نسبی و زاویه چشم‌ها نمایانگر نوع نگرش افراد است. از روی زاویه چشم یک فرد می‌توان دریافت که او خوش‌بین، بدبین یا واقع‌بین است.
 • بینی: 
از آنجایی که بینی نقش مهمی را در تنفس ایفا می‌کند، تعجب‌آور نیست که در چهره‌خوانی این عضو، نشان‌دهنده توانایی ما در حفظ بقای خود و اطرافیان باشد. بینی نه‌تنها مقداری انرژی را که در اختیار ماست نشان می‌دهد، بلکه نمایانگر شیوه کاری و نوع برخورد ما با مسائل مادی نیز هست.,پشت این چهره‌ها چه جور آدمی پنهان شده؟ چهره شناسی,چهره,چهره خوانی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


استیو جابز شناسی از روی : تحلیلگر منطقی و برنامه​

 • دهان :
شنونده‌ای بی‌طرف است و ذاتا فردی درون‌گرا و کم‌صحبت و برقراری ارتباط با او کمی مشکل است. شنونده‌ای خوشبین است که در بین حرف‌های دیگران به قسمت‌های مثبت و درست آنها توجه می‌کند.
 • پلک :
این شخص از نعمت تمرکز بالا بهره‌‌ می​برد. او به هیچ وجه حاضر نیست محدود شود و آزادی‌اش را از دست بدهد. قابلیت صمیمی ‌بودن را دارد ولی نه همیشه، بلکه وقتی که آمادگی آن را داشته باشد.
 • پیشانی :
این فرد به صورت منطقی و قدم به قدم فکر می‌کند، باید به او وقت داده شود تا با آرامش و نظم به پردازش اطلاعات بپردازد. در شرایط بحرانی و تحت فشار فکر او خوب کار نمی‌کند و کمی دستپاچه می‌شود  اما در مواردی که چیزی را از قبل خوب یاد گرفته و تجربه کرده باشد با اطمینان و قدرت بیشتری عمل می‌کند. همواره خواهان راه‌حلی است که قبلا سربلند از امتحان آن بیرون آمده باشد.
 • ابرو :
 دارنده این ابروها باید در هیات برنامه‌ریزی قرار گیرد. او عاشق رسیدن به هدف‌های بزرگ و جدید است. قدرت تصور بالایش به او کمک می‌کند تا طرح‌های جالب و جدیدی ارائه کند. دوست دارد در هر موقعیتی که هست نقش کلیدی و تصمیم‌گیرنده داشته باشد.
 • چشم :
این شخص به ظاهر آرام است ولی در باطن به طور مداوم مشغول تحلیل و ارزیابی مسائل متعدد است. بسیار سؤال می کندو مسائل را به دقت سبک و سنگین می‌‌کند و پیش از باور کردن هر چیزی، احتیاج به دلیل و برهان منطقی دارد.
 • بینی :
صاحب این نوع بینی، در برنامه‌ریزی‌های منطقی و بلندمدت فوق‌العاده است. حرف اول را در کشف نظریات جدید می‌زند و نوع برخوردش با کار جدی و منطقی است. فرد مستقلی است و در کارها متکی به خود؛ او همچنین توانایی منحصربه‌‌فردی در تجزیه و تحلیل دارد.,پشت این چهره‌ها چه جور آدمی پنهان شده؟ چهره شناسی,چهره,چهره خوانی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


فیس بوک شناسی از روی صورت : مدیر معصوم و موفق

 • دهان :
زاویه‌ دهان او نشان‌دهنده شنونده‌ای بی‌طرف است که دیگران می‌توانند در آن بازتاب حرف خود را که در قالب واکنشی خالص و بی‌طرف ابراز می‌شود به وضوح مشاهده ‌‌کنند. این فرد‌ قادر است خواسته‌های خود را در ذهنش ساخته و پرداخته کرده و بعد به آسانی آن را بیان کند. اغلب هم به  اهدافش نایل می‌شود.
 • پلک :
صاحب این پلک‌ها و پذیرای افراد و عقاید جدید است. از به دست آوردن اطلاعات تازه خوشحال می‌شود و به تمام حقایق ریز توجه می‌کند. ذهن او آنقدر باز است و راحت می‌پذیرد که ممکن است از نظر احساسی به او لطماتی وارد شود. آسان اعتماد می‌‌کند و از نوعی سادگی و معصومیت کودکانه برخوردار است.
 • پیشانی :
این فرد دارای تفکر خطی است و کاملا منطقی فکر و عمل می‌کند. به مسائل مختلف سروقت به صورت مجزا فکر می‌کند. از تجارب به دست آورده خود بسیار استفاده کرده و با قدرت بیشتری عمل می‌کند. باید به او در پردازش اطلاعات و به‌ویژه در شرایط مهم و بحرانی وقت کافی داده شود تا بهترین تصمیم را بگیرد.
 • ابرو :
 ابروهای کم‌پشت و کمرنگ او مانند اندیشه‌هایش مبهم و تشخیص افکارش پیچیده است. مردم در برخورد با او راحت هستند و او را از خود می‌دانند. او به آسانی در هر جمعی نفوذ می‌کند و از آنجا که دائما در حال دریافت اطلاعات است سخنگوی خوبی است.
 • چشم :
این فرد عینک خوش‌بینی به چشم ندارد و مسائل را آنگونه که هستند و شاید بدتر می‌بیند. همیشه برای روبه‌رو شدن با مشکلات آماده است و در تشخیص مشکلات بالقوه استاد است. اشتباهاتش را بدون بحث قبول می‌کند و همین انتظار را هم از دیگران دارد.
 • بینی :
احتیاج دارد در محیط کار اختیارات ویژه‌ای داشته باشد و بتواند بر همکاران و شیوه کارش حاکم باشد. رشد و درخشش او در پست‌هایی دیده می‌شود که کنترل سرعت و توالی کارها، برعهده او باشد. صاحب این بینی، فردی بسیار مصمم است و از اراده محکمی برخوردار است. او وقتی به دنبال چیزی می‌رود اجازه نمی‌دهد هیچ عاملی سد راهش شود.
تبلیغات