,مردی که نکوست از دماغش پیداست! بیل گیتس,مایکروسافت,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها

او یکی از ثروتمندترین مردان جهان است که در سال 1975 به همراه پل آلن، مایکروسافت را تاسیس کرد و طی مدت کوتاهی آن را به پیشتازترین شرکت جهانی در زمینه نرم‌افزار و خدمات کامپیوتری تبدیل کرد. او تا پیش از بازنشستگی و سپردن شرکت به استیو بالمر، خود طراح اصلی نرم‌‌افزارهای شرکت بود و از آن پس زندگی ساده‌ای را به همراه همسرش در پیش گرفته است و بیشتر وقتش را صرف سازمان خیریه بیل و ملیندا می‌کند که همسرش ملیندا گیتس در سال 2000 تاسیس کرد و هدفش حمایت از کارهای بشردوستانه در راستای بهبود آموزش و بهداشت جهانی است.,مردی که نکوست از دماغش پیداست! بیل گیتس,مایکروسافت,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها

  • ابروها :
ابروهای گیتس زیبا و شسته رفته‌اند که نشانه شخصیتی مصمم، راسخ و متمرکز با روحیه ثابت و محکم است. همچنین نحوه رشد ابروها از دو طرف نشانگر شخصی مشاهده‌گر است که پیش از هر عملی، به تمام ابعاد آن می‌اندیشد. ابروها کوتاه‌تر از کشیدگی چشم‌ها هستند و این یعنی دستخوش احساسات نبودن و به خود تکیه داشتن. داشتن ابروهای کوتاه همچنین نشانه شخصی است که ترجیح می‌دهد شرکای زیادی نداشته باشد.

  • گونه‌ها :
گونه‌های گیتس بیرون‌زدگی ندارند.  این به ویژه زمانی که می‌خندد مشخص است و نشانه شخصیتی درونگراست که اصولا علاقه‌ای به جلب توجه ندارد.

  • بینی :
بینی بیل گیتس ویژه آدم‌های مبتکر و پیشروست. یک بینی کلاسیک که با وجود بزرگی با اعضای صورت هماهنگ است. پره‌های بینی، پهن و گوشتی‌اند که نشانه توانایی تولید ثروت از منابع گوناگون است. نوک سرپایین بینی نیز نمایانگر شم تجاری و هوش اقتصادی بالاست.
این نوع بینی وگونه‌ها را می‌توانید در چهره‌بسیاری از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران و مدیران ارشد تجارت جهانی ببینید. انسان‌هایی تاثیرگذار که با اراده و تلاش بسیار به ثروت‌آفرینی و ایجاد اشتغال پرداخته‌اند.

باز نشر اختصاصی: Bartarinha.ir

تبلیغات