مردی که نکوست از دماغش پیداست! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مردی که نکوست از دماغش پیداست! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مردی که نکوست از دماغش پیداست!
,مردی که نکوست از دماغش پیداست! بیل گیتس,مایکروسافت,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها

او یکی از ثروتمندترین مردان جهان است که در سال 1975 به همراه پل آلن، مایکروسافت را تاسیس کرد و طی مدت کوتاهی آن را به پیشتازترین شرکت جهانی در زمینه نرم‌افزار و خدمات کامپیوتری تبدیل کرد. او تا پیش از بازنشستگی و سپردن شرکت به استیو بالمر، خود طراح اصلی نرم‌‌افزارهای شرکت بود و از آن پس زندگی ساده‌ای را به همراه همسرش در پیش گرفته است و بیشتر وقتش را صرف سازمان خیریه بیل و ملیندا می‌کند که همسرش ملیندا گیتس در سال 2000 تاسیس کرد و هدفش حمایت از کارهای بشردوستانه در راستای بهبود آموزش و بهداشت جهانی است.,مردی که نکوست از دماغش پیداست! بیل گیتس,مایکروسافت,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها

  • ابروها :
ابروهای گیتس زیبا و شسته رفته‌اند که نشانه شخصیتی مصمم، راسخ و متمرکز با روحیه ثابت و محکم است. همچنین نحوه رشد ابروها از دو طرف نشانگر شخصی مشاهده‌گر است که پیش از هر عملی، به تمام ابعاد آن می‌اندیشد. ابروها کوتاه‌تر از کشیدگی چشم‌ها هستند و این یعنی دستخوش احساسات نبودن و به خود تکیه داشتن. داشتن ابروهای کوتاه همچنین نشانه شخصی است که ترجیح می‌دهد شرکای زیادی نداشته باشد.

  • گونه‌ها :
گونه‌های گیتس بیرون‌زدگی ندارند.  این به ویژه زمانی که می‌خندد مشخص است و نشانه شخصیتی درونگراست که اصولا علاقه‌ای به جلب توجه ندارد.

  • بینی :
بینی بیل گیتس ویژه آدم‌های مبتکر و پیشروست. یک بینی کلاسیک که با وجود بزرگی با اعضای صورت هماهنگ است. پره‌های بینی، پهن و گوشتی‌اند که نشانه توانایی تولید ثروت از منابع گوناگون است. نوک سرپایین بینی نیز نمایانگر شم تجاری و هوش اقتصادی بالاست.
این نوع بینی وگونه‌ها را می‌توانید در چهره‌بسیاری از بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاران و مدیران ارشد تجارت جهانی ببینید. انسان‌هایی تاثیرگذار که با اراده و تلاش بسیار به ثروت‌آفرینی و ایجاد اشتغال پرداخته‌اند.

باز نشر اختصاصی: Bartarinha.ir

219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات