در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جورج کلونی دوست ندارد رئیس جمهور شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


جورج کلونی دوست ندارد رئیس جمهور شود زیرا نمی خواهد پاسخگوی دیگران باشد.

جورج کلونی دوست ندارد رئیس جمهور شود
جورج کلونی

این بازیگر آمریکایی همیشه درباره دیدگاههای سیاسی اش صحبت می کند اما وقتی می بیند باراک اوباما ، رئیس جمهور فعلی آمریکا چقدر تحت فشار است ، حتی به کسب این عنوان فکر هم نمی کند.

وقتی پیر مورگان در برنامه جدید خود در شبکه سی ان ان از او پرسید دلش می خواهد اداره کشور را بدست بگیرد یا نه ؟ جورج پاسخ داد:" چرا باید دوست داشته باشم این کار را انجام بدهم ؟ شغل من به اندازه کافی خوب است ، پس چرا باید حرفه ام را تغییر بدهم ؟ اصل موضوع این است که من دلم نمی خواهد اینقدر تحت فشار باشم. رئیس جمهور فعلی را در نظر بگیرید،"

" او خیلی مهربان و صبور است اما روزهای سختی را می گذراند. چرا باید کسی دلش بخواهد جای او باشد؟ البته من کسانی را که دلشان می خواهد به مردم خدمت کنند ، تحسین می کنم ."

جورج اخیرا" به سودان سفر کرده بود تا بتواند با همکاری گوگل و سازمان ملل متحد ، از وقوع یک جنگ جدید در این کشور جلوگیری کند. او می گوید از موقعیتی که هم اکنون دارد راضی و خوشحال است زیرا می تواند بدون اینکه به عواقبش فکر کند ، دیدگاههایش را عملی کند."

جورج کلونی

او گفت:" من برای کارهایم مجبور نیستم پاسخگوی کسی باشم. می توانم براحتی بگویم که درباره هر مسئله چه نظری دارم و به چه چیزهایی اعتقاد دارم ؟ ممکن است شما بخاطر این نظر و اعتقاد مرا دوست نداشته باشید و یا برعکس برای رسیدن به هدف به من کمک کنید اما مثل بعضی از مردم مجبور نیستم بخاطر عقایدم پاسخگو باشم."

جورج کلونی در طول سفرش به سودان به بیماری مالاریا مبتلا شد اما با این بیماری مبارزه کرد و کاملا" درمان شد.

جورج کلونی


جورج کلونی


 منبع: آفتاب آی آر

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir


تبلیغات