,این بانـوی خـانواده دوسـت مریل استریپ,هالیوود,هنرپیشه,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه هامریل استریپ 62 ساله که از اواسط دهه 1970 خود را به عنوان یکی از بهترین بازیگران زن دنیا معرفی کرده، بیش از بازیگری در تاریخ سینما نامزد جایزه اسکار شده و دو بار نیز این جایزه را به دست آورده است. علاوه بر دوران حرفه ای درخشان، او از معدود بازیگران هالیوود است که در زندگی شخصی اش نیز موفق بوده و ازدواجش با دان گامر در سال 1978 همچنان پابرجاست. امااو چطور توانسته به این موفقیت ها دست پیدا کند؟نگاهی به صورت او می تواند اطلاعات خوبی در این مورد به ما بدهد.ابروها :

استریپ ابروهای بلندی دارد و این به معنای آن است که او خیلی زود احساس کسالت می‌کند و نیاز به هیجان دارد. علاوه بر این ابروهای سر پهن او نشانه رک گویی و شخصیت باثبات اوست که در زندگی شخصی و حرفه ای کمک زیادی به او می‌کند. همچنین این ابروها نشان می دهد که او می‌تواند بهترین تصمیم‌ها را در حرفه‌اش بگیرد و در پروژه هایی شرکت کند که بهترین ها در آن حضور دارند.گونه ها :

گونه‌های برآمده استریپ نشان دهنده رابطه عاطفی موفق اوست. او  برخلاف بسیاری از بازیگران هالیوودی علی رغم کسب موفقیت‌های بسیار، به زندگی خانوادگی، همسر و فرزندانش پایبند بوده و این را می‌توان در استخوان‌های برجسته گونه‌اش دید. استریپ پیش از ازدواج با دان گامر، نامزد جان کازال بود و تنها مرگ کازال بر اثر سرطان استخوان موجب جدایی آنها شد.بینی :

بینی او بلند، کشیده و قوی است که نشانه ای از شخصیت محکم و با اعتماد به  نفس اوست. البته وجه مهربان و خونگرم او را نیز می‌توان در بینی اش دید.کسی که علاوه بر اینکه یک مادر مهربان برای فرزندانش است، رابطه خوبی نیز با طرفدارانش دارد و در عین حال بین همکارانش نیز از جایگاه خاصی برخوردار است.دهان :

در صورت خوانی چینی، دهان معادل عنصر آب است که نشانه زندگی و حیات بخشی است. دهان استریپ نیز این ویژگی را در او به خوبی نشان می دهد. او در 61 سالگی همچنان سرزنده و شاد است و حتی شادترین فیلم های دوران حرفه ای اش را نیز در همین سال های اخیر بازی کرده است. دهان او از توازن و کشیدگی خوبی برخوردار است که نشانه دیگری از شخصیت با ثبات اوست.
تبلیغات