دیوید بکهام قرار است یک عطرمردانه جدید عرضه کند.

این ستاره فوتبال که قبلا هم همراه همسرش ویکتوریا ، چند نوع عطر مختلف ارائه کرده است ، در حال حاضر روی یک عطر جدید با نام "عطر مردانه دیوید بکهام " کار می کند. این عطر که توسط کمپانی لوازم آرایشی "کوتی بیوتی" تولید خواهد شد در ماه سپتامبر وارد بازار می شود.

,عطر جدید دیوید بکهام در بازار دیوید بکهام,عطر,عطر مردانه,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


استیو مارموریس ، مدیر بخش بازاریابی کمپانی کوتی بیوتی به وب سایت wwd گفت:"عطر مردانه دیوید بکهام برای بخش مردانه کمپانی ما ، یک محصول خاص و استراتژیک است زیرا دیوید بکهام یک ورزشکار محبوب و یک مرد آرمانی و الهام بخش است. این عطر با سایرعطرهایی که تا بحال توسط دیوید بکهام ارائه شده است ، متفاوت است و برای برند دیوید بکهام ، رکن جدیدی محسوب می شود . تولید این محصول برای کمپانی کوتی بیوتی بسیار ارزشمند و مفید است زیرا کمپانی ما در بخش محصولات مردانه شهرت زیادی ندارد بنابراین این عطر برای ما یک محصول استراتژیک است .ما خیلی به این عطر امیدواریم و دلمان می خواهد یک موفقیت جدید کسب کنیم.

برای ساخت این عطر از رایحه مرکبات ، زنجبیل ، کاج و فلفل آتشین، چرم ، رزماری ، چوب ماهون، نعناع هندی و مشک استفاده شده است.

تیزر تبلیغاتی این عطر توسط آنتونی مندلر ساخته خواهد شد و یک وب سایت اختصاصی جدید نیز برای معرفی این محصول راه اندازی خواهد شد.
,عطر جدید دیوید بکهام در بازار دیوید بکهام,عطر,عطر مردانه,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


منبع: پرتال آفتاب

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

عطر دیوید بگهام

تبلیغات