این زوج که دو فرزند دوقلو با نامهای مکس و امی دارند ، اخیرا" جدایی خود را رسما" اعلام کردند.

بنا به گزارش منابع خبری مختلف ، جنیفر لوپز از رفتارها و کنترلهای بیش از حد مارک آنتونی خسته شده بود و به همین دلیل تصمیم گرفت از او جدا شود.

یک منبع خبری به مجله بریتینز نو گفت:" مارک هرگز به او اعتماد نداشت ."

"وقتی که جنیفر برای آرایش موها و ناخنهایش به آرایشگاه می رفت ، مارک بدون اطلاع قبلی به آنجا می رفت تا از حضور جنیفر در آرایشگاه مطمئن شود . یکبار هم وقتی جنیفر به یک مهمانی ناهار دخترانه به رستوران استیک هاوس رفته بود ، مارک سرزده وارد رستوران شد ."

" جنیفر هر گز به او دروغ نگفت و خیانت نکرد اما مارک همیشه ایمیلها و نامه های او را مخفیانه می خواند تا اینکه اوایل امسال جنیفر مچش را گرفت ."

"مارک در هنگام عصبانیت هر چیزی که در دسترسش باشد مثل گلدان ، کنترل و قاب عکس را پرتاب می کند و به هرچیزی که در سر راهش باشد، لگد می زند ."

جنیفر و مارک که در سال ۲۰۰۴ با هم ازدواج کردند ، هر دو قبول دارند که تصمیم گرفتن برای جدا یی و طلاق ، برای هردوی آنها کار بسیار سختی بود .

آنها در یک اطلاعیه مشترک گفتند:"ما تصمیم گرفتیم به ازدواجمان پایان دهیم. این تصمیم بسیار سختی برای هردوی ما بود. ما در مورد همه چیز کاملا" دوستانه به توافق رسیدیم."

"این وضعیت برای هر دوی ما بسیار دردناک است و از همه تقاضا می کنیم که در این شرایط سخت به حریم خصوصی ما احترام بگذارند. "

منبع: پرتال آفتاب

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.irتبلیغات