برد پیت در گفت و گویی جنجالی اعلام کرد تا سه سال دیگر هنرپیشگی را کنار می گذارد. ستاره فیلم هایی چون باشگاه مشتزنی و هفت که در برنامه 60 دقیقه استرالیا شرکت کرده بود، اشاره کرد که شاید پس از کنارگذاشتن هنرپیشگی به کارگردانی روی بیاورد، اما حضور او مقابل دوربین مدت کوتاهی ادامه خواهد داشت.

,آینده خانواده ,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


 زمانی که مجری برنامه از او درباره مدت زمانی که مقابل دوربین باقی خواهد ماند، سوال کرد خیلی سریع پاسخ داد: «سه سال». اما بعد برای اینکه موضوع را عوض کرده باشد گفت: «دقیقا نمی دانم».

او درباره این موضوع ادامه داد: «البته من همچنان فیلمنامه های خوبی دریافت می کنم و می دانم تصمیم گیری در این زمینه خیلی مشکل خواهد بود. به نظرم درباره شادی در سینما خیلی غلو شده است. گاهی اوقات شما خوشحال هستید ولی گاهی هم این طور نیست. گاهی برای اینکه خوشحال باشید، باید فشار زیادی را تحمل کنید. خیلی دوست دارم با خودم روراست باشم و بتوانم آرامش داشته باشم».

او همچنین درباره شهرت و اینکه آینده خانواده اش چگونه خواهد بود، صحبت کرد و گفت: «هنوز نمی دانم که آنجلینا دوست دارد فرزند دیگری را به خانواده ما اضافه کند یا نه. او هنوز در این رابطه چیزی به من نگفته است!»

این برنامه در توکیو ضبط شد که برد پیت و آنجلینا جولی به همراه فرزندانشان در آنجا حضور داشتند. پس از این برنامه آنها راهی ویتنام شدند تا از نزدیک کشور پاکس فرزند دومشان را ببینند. همچنین این زوج خبرساز همراه با فرزندانشان ویوین، پاکس شیلو، زهرا و مادوکس به موزه جنگ ویتنام رفتند. سفر دیگر آنها به جزیره کان دائو در جنوب شرقی ویتنام بود تا در آنجا قفس های بزرگ برر را که زندانیان جنگ ویتنام در آنها نگهداری می شدند، ببینند. این زندان ها پس از 36 سال سرانجام با سقوط سایگون و پایان جنگ ویتنام بشته شد. آنها به این خاطر به ویتنام سفر کردند که جولی گفته بود به پاکس قول داده او را به سفر ویتنام و کشورش می برد.

,آینده خانواده ,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


این اولین بار است که پاکس پس از اینکه جولی او را به فرزندی قبول کرد به زادهگاهش برمی گردد. جولی در این زمینه به روینامه فایننشال تایمز گفت: «فرزندان من درباره فرهنگ یکدیگر چیزهای زیادی یاد می گیرند و به فرهنگ کشورشان هم افتخار می کنند. هرکدام از آنها پرچم کشورشان را بالای تختشان آویزان کرده اند و به آن افتخار می کنند».

در این سفر همچنین ستارگان فیلم آقا و خانم اسمیت فرزندانشان را به شهر هوشی مینه بردند تا مطمئن شوند پاکس از تمامی مناطق اصلی کشورش دیدن کرده است.

این خانواده به یک رستوران ویتنامی هم رفتند تا غذای سنتی این کشور را تجربه کرده باشند. مادوکس فرزند دیگر آنها اهل کامبوج است و آنجلینا جولی در آنجا بنیادی به نام مادوکس جولی پیت دارد که از کودکان بدون سرپرست حمایت می کند.

 زهرا دیگر دختر خانواده که در سال 2005 به فرزندخواندگی پذیرفته شد، اهل اتیوپی است و همراه با مادرش به کشورش سفر کرده و قرار است یک مرکز مبارزه با ایدز در این کشور راه اندازی کند. در سال 2008 جولی گفته بود می خواهد زمانی که زهرا بزرگ تر شد، برای افتتاح این مرکز به اتیوپی سفر کند. برخی از رسانه ها همچنین از دیدار این زوج از مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست در ویتنام خبر داده بودند.

منبع: روزنامه تماشا

باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

تبلیغات