loading...
 


 برترین ها: شاید شما هم متوجه نشوید اما اگر عکس‌های چند سال قبل را نگاه کنید، می‌بینید که مثلا چروک‌های پیشانی آن سال‌ها، امروز کاملا محو شده و با وجود گذشت چند سال، آقایی که این همه سختی و استرس تحمل کرده، جوان‌تر هم شده است! خب این کار بوتاکس است! تا به حال جنجال‌های زیادی در مورد جراحی‌‌های زیبایی سیاستمداران به پا شده ‌است، ‌عده‌ای مخالف چنین عمل‌هایی هستند و می‌گویند یک سیاستمدار خوب باید با منش و عمل‌ خود را محبوب کند ولی عده‌ای دیگر می‌گویند، به هر حال ظاهر یک بخش مهم ماجراست پس چرا نباید از این قابلیت استفاده شود؟ اما نکته جالب اینجاست که خود سیاستمداران هنوز به این باور نرسیده‌اند که انجام عمل جراحی زیبایی برایشان کار درستی است.  زیرا بیشتر آنها پس از اینکه جنجال‌های مختلف به دلیل انجام این عمل برپا شده است، مصرانه انجام عمل را تکذیب کرده‌اند و در این میان تعداد معدودی با افتخار انجام عمل جراحی را پذیرفته‌اند و از اینکه این کار را انجام داده‌اند هیچ شرمی ندارند. شما چه فکر می‌کنید؟


ولادیمیر پوتین- رئیس‌جمهور  روسیه

تنها کسی که خودش گفت عمل زیبایی کرده‌است

ولادیمیر پوتین، در بین سیاستمداران تنها کسی است که خودش رسما اعلام کرد که عمل جراحی زیبایی بینی‌ انجام داده است.

این رئیس‌جمهور روسی نشان داد که نه تنها از عمل بینی خجالت نمی‌کشد بلکه می‌تواند آن را به راحتی هم اعلام کند. عمل زیبایی پوتین بار دیگر فرصتی شد تا رسانه‌های خبری در کنار دیگر قابلیت‌های او یعنی اسب‌سواری، داشتن کمربند سیاه جودو و... به بررسی شخصیت او بپردازند.البته او جز جراحی بینی،  دیگر جراحی‌های زیبایی‌اش را انکار کرده‌است اما رسانه‌ها مصرانه، دیگر جراحی‌های او را با عکس‌هایش ثابت کرده‌اند.,داستان های جالب از جراحی پلاستیک سیاستمداران دنیا! سیاستمداران,جراحی,زیبایی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


صدام‌حسین - دیکتاتور سرنگون شده عراق


جراح مخصوصی که بدل‌هایش را می‌ساخت


صدام به‌عنوان یک نظامی در بعضی از جنگ‌ها حضور داشت اما هیچگاه اثر جراحت روی دست و صورت او دیده‌نشد و این به دلیل جراحی پلاستیک بود. دکتر البشیر یکی از نزدیک‌ترین افراد به صدام و ماهرترین جراح پلاستیک در عراق است. او در زمان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران،  صدام را که از ناحیه صورت و دست زخمی شده بود مداوا کرد و آنقدر در جراحی وی موفق عمل کرد که هیچ نشانی از جراحت او باقی نماند.

نکته جالب در مورد جراح پلاستیک صدام این است که وی علاوه بر خود صدام، نزدیک به هشت نفر را که تا حدی به رئیس‌جمهور عراق شباهت داشتند با جراحی تبدیل به بدل‌های او کرده بود.


,داستان های جالب از جراحی پلاستیک سیاستمداران دنیا! سیاستمداران,جراحی,زیبایی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


ژاک شیراک- رئیس‌جمهور اسبق فرانسه

مدتی نبود و بعد زیباتر از همیشه آمد


رئیس‌جمهور سابق فرانسه یکی از سیاستمدارانی است که با وجود شواهد غیرقابل انکاری که برای انجام عمل زیبایی وی وجود داشت، مصرانه این کار را انکار می‌کرد.

ژاک شیراک مدت زمان نسبتا طولانی‌ای در محافل مختلف دیده نشد و بعد از این غیبت بود که شایعه انجام عمل‌های زیبایی وی قوت گرفت.

این شایعات بر این مبنا بود که وی این مدت را برای انجام جراحی پوست و صورت در کانادا بوده است و تغییر محسوسی که در صورت پر از چین و چروکش دیده می‌شود، نتیجه همین عمل جراحی زیبایی است.

البته شیراک هم مانند بسیاری از سیاستمداران که عمل جراحی زیبایی کرده‌اند در نهایت این عمل را تایید نکرد و تغییر محسوسی که در چهره‌اش به‌وجود آمده بود، بعد از مدتی به دلیل بالا رفتن سن دوباره تسلیم چین و چروک پیری شد و کم‌کم داستان انجام عمل جراحی زیبایی توسط رئیس‌جمهور فرانسه به فراموشی سپرده شد.

,داستان های جالب از جراحی پلاستیک سیاستمداران دنیا! سیاستمداران,جراحی,زیبایی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


هیلاری کلینتون- وزیر امور خارجه آمریکا


جراحی‌های زیبایی‌اش را تکذیب می‌کند


این خانم سیاستمدار رفتار سنجیده‌ای پس از شنیدن خبر خیانت شوهرش داشت و پس از این اتفاق پایش بیشتر از قبل به سیاست باز شد. او از جمله سیاستمدارانی است که به طور جدی انجام عمل زیبایی را انکار می‌کند اما عکس‌های فراوانی وجود دارد که دروغ او را ثابت می‌کند. کافی است عکس‌های قدیم و جدید وزیر خارجه آمریکا را کنار هم بررسی کرد، زیرا این عکس‌ها به‌خوبی نشان می‌دهد کلینتون چه عمل‌هایی انجام داده است.

نه تنها یک عمل زیبایی بلکه جراحان پلاستیک معتقدند چهره وی با چندین عمل مختلف جوان‌سازی شده است. در واقع ترکیبی از جراحی‌های پلاستیک؛ یعنی:همه اینها در کنار هم باعث شده چهره‌ او جوان‌تر به‌نظر برسد.

می‌گویند حتی آرایش‌کردن هم بلد نیست!


داستان تکذیب انجام جراحی پلاستیک کلینتون، حتی به رسانه‌ها هم کشیده شد، به‌طوری که در سال 2006، زمانی که کلینتون هنوز یک نماینده بود، یکی از نماینده‌ها وی را به هدر دادن میلیون‌ها دلار از سرمایه کشور برای جراحی‌های پلاستیک صورتش متهم کرد. پس از این ادعا جنجال بزرگی به پا شد و کار به آنجا رسید که تکذیبیه‌ای تند در روزنامه‌ها چاپ شد که در آن سخنگوی کلینتون با این عنوان که وی حتی آرایش کردن هم بلد نیست، اینکه زیر تیغ جراحان رفته باشد تا زیباتر شود را تکذیب کرد.  نکته جالب اینجاست که چند وقت بعد خود هیلاری کلینتون و جان ادوارد به یک نماینده دیگر‌گیر دادند و او را به دلیل اینکه روی صورتش عمل زیبایی انجام داده، رسوای خاص و عام کردند.


,داستان های جالب از جراحی پلاستیک سیاستمداران دنیا! سیاستمداران,جراحی,زیبایی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


آرنولد شوایتزینگر- بازیگر دیروز و سیاستمدار امروز

همیشه به‌دنبال ساختن چهره‌ای قوی و مقتدر

آرنولد شوایتزینگر از سیاستمدارانی است که قبل از اینکه وارد دنیای سیاست شود خودش یک بازیگر بود که محبوبیت زیادی داشت و بخشی از این محبوبیت را مدیون چهره‌اش بود.

هر چند این بازیگر و سیاستمدار آمریکایی خودش انجام هر گونه جراحی پلاستیک روی صورتش را انکار می‌کند، اما مقایسه عکس‌های قبلی‌اش چیز دیگری نشان می‌دهد، او فک و چانه‌اش را جراحی کرده تا قوی‌تر به‌نظر برسد.مو هم کاشته‌ است.


,داستان های جالب از جراحی پلاستیک سیاستمداران دنیا! سیاستمداران,جراحی,زیبایی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


قذافی - رهبر مخلوع لیبی

داستان خنده‌دار اضافه‌شدن زیاد چربی‌ها


داستان انجام جراحی زیبایی رهبر مخلوع لیبی، بیشتر شبیه به یک طنز است که برگرفته از اعترافات پزشک برزیلی‌ او، الیاس ریپرو، است که چند سال قبل برای شرکت در کنفرانس جراحی ترمیمی به لیبی وارد شده بود و به دستور دیکتاتور مجبور شد کاری کند که چهره او جوان‌تر به‌نظر برسد.

پزشکش  می‌گوید: کلی چربی به زیر پوستش تزریق کردیم. خودش اصرار داشت که میزان چربی زیاد باشد. ما هم به دستور خودش عمل کردیم و نتیجه‌اش را هم که دیدید. به جای اینکه به یک مرد ۴۵ ساله تبدیل شود، شبیه یک مرد ۶۵ ساله شد. قذافی خودش خواسته بود که بی‌حسی موضعی داشته باشد تا وسط عمل به ما بگوید کجای صورتش را بهتر درست کنیم!


,داستان های جالب از جراحی پلاستیک سیاستمداران دنیا! سیاستمداران,جراحی,زیبایی,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


کریستینا فرناندز- نخستین رئیس‌جمهور  زن آرژانتین

می‌گویند جراحی زیبایی کرد تا رای بیاورد


کریستینا فرناندز دی کریشنر، نخستین رئیس‌جمهور زن آرژانتین از سیاستمدارانی است که رقبایش وی را متهم کرده‌اند که با انجام جراحی‌های زیبایی متعدد توانسته ظاهرش را تغییر دهد و خود را بسیار جوان‌تر از چیزی که بود نشان دهد و به همین دلیل هم مردم در انتخابات ریاست‌جمهوری به وی رای دادند و پیروز شد. البته او هم تا به حال انجام جراحی‌های پلاستیک را انکار نکرده‌است.

مخالفان فرناندز، این خانم ۵۲ ساله را ملکه بوتاکس می‌خوانند و وقتی از وی پرسیدند فکر نمی‌کنی ظاهر آراسته‌ات نقش مهمی در جلب آرا داشته باشد، پاسخ داد: رونالد ریگان هم موهایش را رنگ می‌کرد، سیلویو برلوسکنی هم جراحی بینی داشته و هم مو کاشته است، در ضمن بسیاری از روسای جمهوری مطرح دنیا در معرض شایعه‌های اینچنینی قرار داشته‌اند.

بسیاری استفاده این خانم از کفش پاشنه بلند، بینی جراحی‌شده، آرایش فوق‌العاده گران‌قیمت، مدل موی بسیار پر زرق‌و‌برق و تعداد دیگری جراحی‌های کوچک را عواملی می‌دانند که وی را رئیس‌جمهور کرد.

در هر حال خبرنگاران آرژانتینی می‌گویند به محض اینکه زمزمه فرناندز برای ریاست‌جمهوری مطرح شد، یکباره فرم لب و همه زوایای ظاهری او تغییر کرد. گفته می‌شود او بدون چند چمدان لباس مسافرت نمی‌کند و روزی حداقل 4 بار لباس عوض می‌کند و در دوران انتخابات تلاش زیادی کرد تا شبیه اویتا پرون، یک شخصیت سیاسی جوان و زیبا، باشد که در ۳۲ سالگی فوت کرد.برلوسکنی؛ نخست‌وزیر سابق ایتالیا

برلوسکنی؛ نخست‌وزیر سابق ایتالیا


نخست‌وزیر جنجالی ایتالیا به امپراتور جراحی زیبایی در دنیای سیاست معروف است. شاید در میان سیاستمدارانی که تا به حال به دلیل انجام جراحی پلاستیک پایشان به رسانه‌ها باز شده است، کسی به گرد پای برلوسکنی هم نرسد.

سیاستمداری که برای داشتن رابطه نامشروع با دختران جوان، جنجال‌های زیادی به پا کرد و شاید برای به دست آوردن دل همین دختران بود که بارها خود را به دست جراحان پلاستیک معروف دنیا سپرد تا پیر شدنش را پنهان کنند. این سیاستمدار ایتالیایی ـ که صاحب باشگاه آث‌میلان و چند رسانه خصوصی در ایتالیا هم هست ـ از اعتراف به انجام عمل زیبایی هیچ ابایی نداشت و حتی مدتی از مردم کشورش خداحافظی کرد تا پس از یک سلسله عمل جراحی، دوباره به صحنه سیاست برگردد و جالب اینجاست که پس از برگشت مردم با برلوسکنی جوان‌تر و لاغرتر مواجه شدند که دکترهایش کارشان را خوب انجام داده بودند.
جان کری؛ سیاستمدار آمریکایی


هرقدر هم زیبا شد فایده‌ای نداشت


چهره جان کری برای خیلی‌ها آشناست، این سیاستمدار آمریکایی که در سال 2004 رقیب جورج بوش در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بود و در مناظره‌های مختلفی که با وی داشت، سعی می‌کرد، با چشمان روشنی که رنگشان هدیه لنز بود و خنده‌هایی که تمام صورتش را چروک می‌کرد، خودش را برتر نشان دهد که فایده‌ای نداشت و در نهایت نتیجه انتخابات را به جورج بوش که همه معتقد بودند با چشمان ریزش از وی زشت‌تر است، واگذار کرد.

لنز رنگی هم گذاشته و برای از بین بردن چین و چروک‌های اطراف چشم‌ها و خط لبخندش بوتاکس تزریق کرده است.شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

سیاستمدارانی که جراحی زیبایی کرده‌اند

تبلیغات