برترین ها: درعشق و زندگی موفق است و عزت، مقام و اقتدار به دست می‌آورد. او  به فلسفه و  راز و رمز عشق می‌ورزد. ذاتا ناصح و الهام‌بخش دیگران است و همیشه بسیار خوش برخورد و اجتماعی است.

,آنتونیو باندراس مردی اهل خانواده و محبوب در سینمای آمریکا آنتونیو باندراس,بازیگر,آمریکا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


   میهن پرست احساساتی

آنتونیو خود را یک بازیگر اسپانیایی می‌داند که در ایالات‌متحده زندگی و کار می‌کند. با اینکه همه او را به‌عنوان یکی از بازیگران مطرح فیلم‌های هالیوود می‌دانند اما خودش دوست دارد درسینمای اسپانیا نیز دیده شود و می‌گوید: «خودم را عمیقا وابسته و متعلق به سینمای اسپانیا می‌دانم و هرزمان که پیشنهاد خوبی از سوی صنعت سینمای کشورم به من بشود با کمال میل همکاری خواهم کرد. من هم مثل بقیه بازیگران بین‌المللی فعالیتم را محدود به سینمای کشورم نکرده و در پروژه‌های خوب بین‌المللی که خارج از مرزهای اسپانیا ساخته می‌شوند، بازی می‌کنم.»


    عاشق فرزندانش است

 یکی از تجربه‌های سینمایی آنتونیو باندراس، صداپیشگی در مجموعه «شرک» بود که به جای گربه چکمه‌پوش صحبت می‌کرد. طبق گفته‌های باندراس فرزندانش همیشه از او می‌خواستند که در پروژه‌های انیمیشن و زنده که برای بچه‌ها ساخته می‌شود همکاری کند. او می‌گوید: «فرزندانم از خود من خوشحال‌تر هستند که نسخه سینمایی گربه چکمه‌پوش ساخته شده است.»

   سلیقه‌اش درانتخاب غذا و ورزش بهترین مشخصه برای معرفی شخصیتش است


باندراس عاشق غذاهای تند و چرب است و اهل ورزش نیز هست و به سوارکاری و شمشیربازی علاقه بسیاری دارد.

   
 فعالیت هایی غیر از سینما

آنتونیو باندراس به‌دلیل کارهای سیاسی و مخالفت با دیکتاتوری ژنرال(فرانسیسکو فرانکو)در اسپانیا در دوره جوانی (هنگامی که حدودا 20ساله بود) چهار بار دستگیر و زندانی شد. پس از آن در سال 1980 به مادرید رفت و مدتی به‌عنوان فروشنده و همچنین پیش‌خدمت کار کرد.


    اتفاقات در زندگی او مهم است

پدرومادر آنتونیو بسیار سختگیر بودند و آنتونیو در کودکی بسیار خشن بود و قصد داشت فوتبالیست شود اما بعد از شکستگی پایش در 14سالگی فوتبال را کنار گذاشت و به تئاتر روی آورد.

,آنتونیو باندراس مردی اهل خانواده و محبوب در سینمای آمریکا آنتونیو باندراس,بازیگر,آمریکا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


   می‌تواند سریع تصمیم بگیرد

آنتونیو در 14سالگی درسالن تئاتر محلی مالاگا یک نمایش موزیکال را دید و به‌طور ناخودآگاه احساس کرد به بازیگری علاقه‌مند است و از همان روز تصمیم گرفت بازیگر شود.

 
 جزئیات نگرانش می‌کند

آنتونیو باندراس هیچ‌وقت نمی‌خواسته یک ستاره سینمای تجاری باشد و زمانی هم که در ایالات‌متحده و فیلم‌های آن ایفای نقش می‌کند، بیشتر به دنبال نقش‌ها و فیلم‌های خوب است و اصراری ندارد که درهرنوع پروژه‌ای بازی کند. باندراس در این مورد می‌گوید:‌ «زندگی پرهیاهوی سینمای تجاری و تبلیغات دروغین آن را دوست ندارم. برای من پذیرش جاروجنجال‌های آن، کار ساده‌ای نیست. »

,آنتونیو باندراس مردی اهل خانواده و محبوب در سینمای آمریکا آنتونیو باندراس,بازیگر,آمریکا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


   در زندگی او سفر نقش مهمی دارد

 آنتونیو باندراس در 14سالگی در مدرسه هنرهای دراماتیک مالاگا ثبت‌نام کرد و پس از آن وارد تئاتر محلی اسپانیا شد. این گروه تئاتر به مدت 5سال به سراسر اسپانیا سفر و در خیابان و مکان‌های مختلف برنامه اجرا کرد.در زندگی اش تقریبا همیشه در سفر است.

تبلیغات