برترین ها: خودشان می‌گویند روی هر حرفه‌ای زوم کنی همین قدر حاشیه هست و چه بسا در برخی از شغل‌ها بیشتر هم باشد. اما در دنیای سینمای تجاری و جایی که ازدواج‌های 72 روزه و حتی ازدواج 56 ساعته هم داشته‌ایم اگر در این اوضاع و احوال زوجی بتوانند 20 یا 30 سال را در کنار هم و به دور از حواشی زندگی کنند خیلی عجیب و در خور تقدیر است و جالب است که حتی در سینمای تجاری هم کسانی که ازدواج با دوام و موفقی داشته‌اند از نظر حرفه ای هم افراد موفق‌تری هستند.

,ستاره‌هایی که به ازدواج‌شان وفادار ماندند ستاره ها,ازدواج,بازیگران,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


زندگی همراه با شادی و غم

John Travolta & Kelly Pres


جان تراولتا و کلی پرستون از 1991 تا امروز


جان تراولتا و همسرش کلی هم امسال بیست و یکمین سالگرد ازدواج‌شان را جشن گرفتند. آنها صاحب ۳ فرزند به نام‌های جت و الا و بنجامین شدند. اما پسرشان جت در ۱۶ سالگی بر اثر بیماری کاوازاکی در دوم ژانویه سال ۲۰۰۹ هنگامی که برای تعطیلات همراه خانواده به باهاما رفته بودند درگذشت. این زوج نیز سال‌های طولانی است که با یکدیگر ازدواج کرده‌اند و شادی و ناراحتی‌های زیادی را مانند از دست دادن پسرشان، در کنار یکدیگر گذرانده‌اند.


,ستاره‌هایی که به ازدواج‌شان وفادار ماندند ستاره ها,ازدواج,بازیگران,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


عشق همراه با فداکاری

Antonio Banderas & Melanie


آنتونیو باندراس و ملانی گریفیث از 1999 تا امروز


 هرچند آنتونیو باندراس یک ازدواج نا‌‌موفق با آنا لزا هنرمند اسپانیایی داشته است اما از وقتی که در سال ۱۹۹۶ با ملانی گریفیث ازدواج کرد زندگی‌اش به کلی تغییر کرد و به صف برترین‌های سینمای تجاری پیوست. ملانی گریفیث هم از همسر قبلی‌اش 2 فرزند به نام‌های آلکساندر و داکوتا دارد. ثمره ازدواج او با آنتونی نیز یک دختر به نام «استلا» است. ملانی گریفیث پس از ازدواج با آنتونیو باندراس کم کار‌تر شده است. این زوج سال گذشته شانزدهمین سالگرد ازدواجشان را در یک ویلای باشکوه در باهاماس جشن گرفتند.


یک ازدواج عاشقانه

 Denzel Washington & Pauletta Washington


دنزل واشنگتن و پاولتا از 1983 تا امروز


دنزل در سال ۱۹۸۳ با بازیگر زن پاولتا پیرسون ازدواج کرد. این زوج هم اکنون دارای ۴ فرزند هستند؛ جان دیوید که فوتبالیست حرفه‌ای است، کیشا و در آخر یک دوقلو با نام‌های الیویا و مالکوم (به افتخار فیلم «مالکوم ایکس») که در آوریل ۱۹۹۱ به دنیا آمدند. واشنگتن و همسرش این قدر به هم علاقه دارند که 12 سال بعد از ازدواج‌شان مجددا در سال ۱۹۹۵ یاد و خاطره مراسم عروسی‌شان را این بار در آفریقای جنوبی زنده کردند. آنها امسال بیست و نهمین سالگرد ازدواج‌شان را جشن گرفتند و به نظر می رسد یکی از معدود زوج‌هایی باشند که 30 سال درکنار هم و در دنیای پر زرق و برق سینمای تجاری زندگی کرده‌اند.


,ستاره‌هایی که به ازدواج‌شان وفادار ماندند ستاره ها,ازدواج,بازیگران,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


هیچ کس فکرش را نمی کرد

DAVID BECKHAM & VICTORIA


دیوید و ویکتوریا بکهام از 1997 تا امروز


از سال 1997که دیوید بکام و ویکتوریا با هم آشنا شدند و ازدواج کردند همه در انتظار بودند که این دو از هم جدا شوند حتی برخی از سایت‌ها روزشمار جدایی هم برایشان ساخته بودند اما این دو با توجه به بحران‌‌‌های بی‌شماری که طی این سال‌ها برایشان ساخته‌اند و با اینکه در 3 کشور مختلف زندگی شان را ادامه داده‌اند، اتفاقا روز به روز پدر و مادر بهتری شده‌اند و اکنون 15 سال است که با هم زندگی می‌کنند. ثمره ازدواج آنها 4 فرزند است و به نظر می‌رسد بعد از به دنیا آمدن دخترشان دیگر زندگی‌شان روی روال افتاده است.


,ستاره‌هایی که به ازدواج‌شان وفادار ماندند ستاره ها,ازدواج,بازیگران,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


یک خانواده پرجمعیت

STEVEN SPIELBERG & KATE CAPSHAW


استیون اسپیلبرگو کیت کپ شاو از 1991 تا امروز


استیون اسپیلبرگ دو بار ازدواج کرده است؛ بار اول با کاترین بیگلو کارگردان سینمای تجاری که خیلی پایدار نبود و بار دوم با کیت کپ شاو که حاصلش 21 سال زندگی مشترک است و 5 فرزند هم از این ازدواج دارند. این خانواده در قصر مجللشان در ناحیه صخره‌های پاسیفیک در کالیفرنیا زندگی می‌کنند. یکی از دوستان خانوادگی استیون که به آنها خیلی نزدیک است درباره این زوج می‌گوید: «‌همه می‌دانیم که راز زندگی زناشویی طولانی‌مدت این زوج تنها به دلیل توانایی کیت است. او در فیلم ایندیانا جونز بازیگر نقش اصلی بود. اگر او می‌خواست مانند نقشش در فیلم رفتار کند آنها سالیان سال بود که از هم جدا شده بودند.» اسپیلبرگ هم می‌گوید‌: «علاقه به بچه‌ها و مدیریت بی نظیر کیت فقط می‌توانست چنین زندگی خوبی را برای سال‌های قبل فراهم آورد تا من به کارهایم برسم و فیلم‌هایی که دوست دارم را بسازم.»


,ستاره‌هایی که به ازدواج‌شان وفادار ماندند ستاره ها,ازدواج,بازیگران,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


دوستان قدیمی

Tom Hanks & Rita Wilson


تام هنکس و ریتا ویلسون از 1988 تا امروز


درست 24 سال از ازدواج آنها می گذرد این دو با هم در پشت صحنه فیلم «دوستان صمیمی» آشنا شدند ولی بعد، حین بازی در فیلم «داوطلبان» ازدواج کردند. آنها 2 پسر به نام‌های چستر و ترومن دارند. در این سال‌ها تام هنکس دوبار جایزه اسکار گرفته و همسرش چند فیلم موفق تهیه کرده است. آنها 10 سال قبل با تهیه عروس چاق یونانی کمپانی فیلمسازی خودشان را راه انداختند که میلیون‌ها دلار به کمپانی‌شان سود رساند. ریتا ویلسون آدم بی حاشیه‌ای است و فقط در مراسم‌ مهم که به حضورش احتیاج باشد در کنار تام دیده می‌شود. او اغلب ترجیح می‌دهد مثل یک آدم بیکار جلوی دست و پای شوهرش نباشد.


,ستاره‌هایی که به ازدواج‌شان وفادار ماندند ستاره ها,ازدواج,بازیگران,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه هایک  عاشقانه واقعی

Meryl Streep & Don Gummer


مریل استریپ  و دان گامر از 1978 تا امروز


مریل استریپ به همراه همسرش دان گامر که یک مجسمه‌ساز است یک زندگی رؤیایی و کاملا موفق دارند. او وقتی امسال جایزه اسکار می‌گرفت گفت :«هنگامی که در آخر نطق‌تان از همسرتان تشکر می‌کنید این تشکر زیر صدای موسیقی پنهان می‌شود اما من می‌خواهم همسرم بداند ارزشمندترین داشته‌هایم در زندگی‌مان را او به من داده است‌». مریل استریپ 34 سال است که زندگی خوبی با شوهر هنرمندش دان گامر دارد، آنها 4 فرزند دارند و تا جایی که ممکن است سعی می‌کنند زندگی خصوصی‌شان را به دور از جنجال نگه دارند. همسرش هم در رابطه با این پیوند 34 ساله می‌گوید‌‌: «ما خیلی خوش‌شانسیم که یکدیگر را داریم، خودمان هم این را می‌دانیم، زندگی زناشویی ما و زندگی 4 فرزندمان، همه آن چیزی است که به تصمیمات‌مان جهت می‌دهد؛ خوش‌شانسی دیگر ما این است که زندگی‌مان به اندازه‌ای انعطاف‌پذیر است که با این نیازهای در حال تغییرمان در کار و زندگی همراهی می‌کند».


,ستاره‌هایی که به ازدواج‌شان وفادار ماندند ستاره ها,ازدواج,بازیگران,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


خانواده خوشحال

Will & Jada Pinkett Smith


ویل اسمیت و جادا پینکت از  1997 تا امروز


ویل‌ اسمیت و همسرش جادا در سال‌ 1997 نامزد شدند و بعد از مدت‌ کوتاهی‌ ازدواج‌کردند البته مراسم ازدواج آنها خیلی ساده بود چون هر دو در آغاز راه بازیگری‌شان بودند و هنوز مشهور و پولدار نشده بودند به همین خاطر در سال 2008 و پس از شرکت در مراسم مجلل تام کروز و همسرش یک جشن باشکوه تجدید ازدواج گرفتند. این دو صاحب‌ 2 فرزند به‌ نام‌های‌ جیدن‌ و یلوکامیل‌ هستند که مثل پدر و مادرشان مشهورند و با اینکه هنوز نوجوان هستند درآمدشان میلیونی است. ویل‌ اسمیت‌ چند سالی است با کمک همسرش در زمینه‌ اقتصادی‌ هم فعالیت‌ می‌کند آنها در فیلادلفیا چند رستوران‌ زنجیره‌ای‌ بازکرده‌‌اند‌ که‌ مشتریان‌ زیادی‌ دارد. با وجود اختلافاتی که این زوج مشهور در خلال سال‌های گذشته با آن دست و پنجه نرم‌ کرده‌اند اما هنوز کنار یکدیگر مانده‌اند. اگر آنها به همین رفتار خود ادامه دهند عنوان قوی‌ترین زوج سینمای جهان را به خود اختصاص می‌دهند.
تبلیغات