برترین ها: یکی از بزرگترین خطراتی که زندگی مشترک افراد را تهدید می کند خیانت است. این اتفاق در زندگی بسیاری از افراد رخ می دهد، اما اگر آن فرد مشهور باشد قضیه فرق می کند و این اتفاق مسلما بازتاب گسترده تری خواهد داشت. در زیر به بعضی از افراد مشهوری که خیانت کرده اند و خود را در معرض قضاوت و انتقاد مردم و رسانه ها قرار داده اند اشاره می کنیم.

1.وقتی کریستن استوارت، بازیگر فیلم گرگ و میش، بعد از 4 سال رابطه عاشقانه به رابرت پتینسون ستاره مشهور و بازیگر همان فیلم خیانت کرد همه طرفدارانش دچار شوک شدند. مدتی پیش یک خبرنگار کنجکاو عکس هایی را منتشر کرد که از رابطه کریستن با کارگردان یکی از فیلم هایش پرده بر می داشت. این کارگردان متاهل و پدر دو فرزند بود. این بازیگر جوان سپس به اشتباه خود اقرار و پشیمانی خود را رسما اعلام کرد و از پتینسون خواست تا او را ببخشد.

,افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها2. در سال 2010 یعنی زمانی که رابطه عاشقانه اشتون کوچر و دمی مور 8 ساله شده بود  مجله استار متن پیامک هایی را منتشر کرد که از رابطه دختری 21 ساله به نام بریتنی جونز با اشتون کوچر خبر می داد. این شایعه از طرف اشتون کوچر و دمی مور به شدت تکذیب شد و این دو با انتشار تصاویری از خود کوشیدند تا به همه نشان دهند همچنان صمیمی و خوشبخت هستند. با این حال به زودی سر و کله دختری دیگر به نام سارا لیل پیدا شد که ادعا می کرد با کوچر ارتباط داشته است. این اتفاق برای دمی مور آخر خط بود، و او در ماه نوامبر تقاضای طلاق داد.

,افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها3. جس جیمز نه تنها به همسر خود ساندار بولاک خیانت کرد، بلکه بهترین سال زندگی او یعنی سالی که موفق به دریافت اسکار شده بود را نیز خراب کرد. مدت زیادی از مراسم اسکار نمی گذشت که میشل مک گی از رابطه خود با جس جیمز پرده برداشت و سپس رابطه این مرد با دست کم 4 زن دیگر افشا شد. این اتفاق نتیجه ای جز طلاق ساندرا بولاک نداشت. جالب اینکه جس جیمز در ازدواج بعدی خود هم موفق نبود چون همسرش کت وون دی به رابطه او با 19 زن دیگر پی برده بود!

,افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها4. آرنولد شوارتزنگر در فیلم ها ترمیناتور (نابودگر) است، و در زندگی واقعی ازدواجش را نابود کرده است. همسر او ماریا شرایور بعد از 25 سال زندگی مشترک دریافت که فرزند 10 ساله خدمتکارشان در واقع حاصل رابطه نامشروع شوارتزنگر با آن خدمتکار است. بدتر اینکه شرایور و خدمتکار در یک زمان حامله بوده و پسر شرایور، کریستوفر، با پسر خدمتکارشان همسن است. سپس در ماه مه 2011 این زوج از هم جدا شدند. اما صحبت هایی شوارتزنگر پس از این رسوایی اخلاقی شنیدنی است . او می گوید "من مستحق خشم و سرزنش دوستان و خانواده هستم. اشتباهی که من مرتکب شده ام هیچ توجیهی ندارد و من مسئولیت غم و رنجی را که ایجاد کرده ام می پذیرم."

,افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها5. تایگر وودز

,افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


این قهرمان گلف از محبوبیت زیادی برخوردار بود اما شایعه رسوایی اخلاقی و خیانت  او به همسر سوئدی اش طرفدارانش را دلسرد کرد. راشل یوچیتل یکی از زنانی بود که با تایگر وودز در ارتباط بود. همین طور چند گارسون زن، چند بازیگر فیلم های غیراخلاقی و چند دانش آموز در فهرست کسانی قرار داشتند که تایگر وودز با آنها ارتباط برقرار کرده بود. همسر او بعد از طلاق با دو فرزندشان سم و چارلی زندگی می کند.


6. ماجرای خیانت بیل کلینتون به همسرش هیلاری کلینتون موقعیت او را به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده به خطر انداخت. همه چیز از آن جایی شروع شد که منشی کلینتون مونیکا لوینسکی در سال 1995 جزئیتا رابطه اش با بیل کلینتون را با یکی از همکارانش در میان گذاشت. بعدها 6 زن دیگر روابط هرچند کوتاه خود با کلینتون را افشا کردند. به گزارش برترین ها کلینتون در خاطرات خود می نویسد " رابطه با لویسنکی تاریک ترین بخش زندگی خصوصی من بود. من فکر می کنم اشتباهات من بدترین دلیل ممکن را داشتند – من آن کار ها را انجام دادم چون می توانستم. این بدترین، غیراخلاقی ترین وغیرقبل دفاع ترین دلیلی است که می توان برای اشتباهات خود پیدا کرد."

,افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها7. هیو گرانت و الیزابت هرلی پس از یک رابطه 8 ساله به یک بن بست واقعی رسیدند : پلیس لس آنجلس گرانت را به همراه یک فاحشه دستگیر کرد. بعدا گرانت خطای خود را پذیرفت و گفت" من کار بسیار بدی انجام دادم.این را می دانم ولی الیزابت بسیار مهربان و بزرگوار است و ما به کمک یکدیگر از این بحران بیرون خواهیم آمد."

,افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


5 سال بعد هرلی و گرانت به صورتی مسالمت آمیز از هم جدا شدند.


8. مک رایان در سال 2000 به دور از چشم همسرش دنیس کواید با راسل کرو  ارتباط برقرار کرد. این رسوایی اخلاقی شهرت و آبروی مک رایان را وارد مرحله ای جدید کرد، مرحله ای که به گفته خود او جالب بود و به او حس آزادی و رهایی می داد چون " دیگر مجبور نبود نگران قضاوت دیگران باشد". مک رایان در سال 2010 با یک خواننده راک به نام جان ملنکمپ در انظار حضور یافت، درست پس از آنکه این مرد به زندگی مشترک 18 ساله با همسرش الن خاتمه داده بود.

,افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها9. جود لا، بازیگر شرلوک هولمز در سال 2003 از همسرش  سادی فراست جدا شد و با سینا میلر نامزد کرد. اما رابطه او و نامزدش پس از افشای رابطه پنهانی جو لا با پرستار بچه هایش به جدایی انجامید. جالب اینکه میلز در سال 2009 پس از آنکه سامانتا بورک فرزند چهارم جود لا را به دنبا آورد، فرصت دیگری به  او داد. جود لا در مصاحبه با روزنامه دیلی میل گفت " من اشتباه کردم. همه اشتباه می کنند. من هرگز دوباره به سینا خیانت نمی کنم." سرانجام در سال 2011 این دو مجددا رابطه خود را با هم قطع کردند.

,افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها10. سینا میلر از سوی جود لا مورد خیانت و بی وفایی قرار گرفت، ولی خود او در خیانت مرد دیگری نقش داشت. 8 سال از ازدواج بالتازار گتی با روزتا میلینگتون طراح مد می گذشت که خبر رابطه پنهانی او با سینا میلر منتشر شد. همان ماه گتی خبر جدایی خود از مادر 4 فرزندش را اعلام کرد. هرچند یک سال بعد دوباره میلینگتون گتی را پذیرفت . گتی می گوید " جدایی من از همسرم مرحله ای بسیار دشوار از زندگی ما بود. دلم برای خانواده ام تنگ شده بود و خدا را شکر می کنم که روزتا درک بالایی دارد و به من فرصت دوباره داده است."

,افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها11. تا به حال کسی خبر خیانت  آن هچ را نشنیده، ولی از این شاخه به آن شاخه پریدن و روابط کوتاه و سریع او او را در معرض انتقادات عده ای قرار داده است.او در سال 2000 او به اولین رابطه طولانی مدت خود پایان داد و بلافاصله با فیلمبردار یکی از فیلم هایش کلی لافون آشنا شد. 7 سال  بعد هچ با وجود داشتن یک فرزند پسر از لافون جدا شد و بلافاصله رابطه خود را جیمز تاپر که مدتی پیش از همسرش جدا شده بود آغاز کرد و از او یک پسر دارد.

,افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها12. نامزدی بریتنی اسپیرز و کوین فدرلین از چند جهت مورد انتقاد قرار گرفت: اول اینکه آنها زمانی تصمیم به ازدواج گرفتند که تنها 12 هفته از آشنایی آنها می گذشت. دوم ازدواج دو روزه بریتنی با جیسون الکساندر در گذشته بود و بدتر اینکه در زمان آشنایی این دو همسر فدرلین فرزند دوم خود را باردار بود. همسر او  شار جکسون می گوید " این تنها نابودی یک رابطه نبود بلکه نابودی یک خانواده بود."

,افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


سرانجام کوین و بریتنی با هم ازدواج کردند اما این ازدواج تنها 3 سال دوام داشت و حاصل آن دو فرزند پسر بود. سرانجام در سال 2010 کوین در تلویزیون از شار جکسون معذرت خواهی کرد و گفت "می دانم چه رنج و دردی را تحمل کرده ای. من خودخواهانه عمل کردم و از تو معذرت می خواهم."

بعدها در سال 2011 کوین فدرلین با ویکتوریا پرینس آشنا شد و حاصل این آشنایی یک دختر به نام تیلور بود.


13. مل گیبسون پس از 28 سال زندگی مشترک  همسرش روبین گیبسون را به خاطر زن دیگری به ترک کرد. تنها چند هفته بعد از آنکه روبین تقاضای طلاق داد، همسر جدید گیبسون باردار شد. گیبسون و روبین 7 فرزند داشتند و گیبسون در مصاحبه ای تلویزیونی به اشتباه خود اعتراف کرد و گفت "من ازدواجم را خراب کردم و سزاوار سرزنش هستم."

,افراد مشهوری که به همسرشان خیانت کردند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


بعدها او از همسر دومش هم جدا شد و درگیری شدیدی بر سر حضانت دخترشان لوسیا بین این دو درگرفت که خوشبختانه در سال 2011 رفع گردید. 
تبلیغات