loading...

هفت صبح: جانی دپ سال ها به دلیل جذابیت ظاهری و توانایی فوق العاده اش در بازیگری در مرکز توجه افکار عمومی قرار داشت اما همچنان که در «دزدان دریایی کارائیب: روی امواج غریب» در این هفته سالن های سینما را مورد هجوم خود قرار داده، متعجب خواهید شد که رازهایی را در مورد «جک اسپارو»ی واقعی نمی دانستید.

با کمی کندوکاو، به 10 حقیقت ناشناخته در مورد این بازیگر پی بردیم. گنجینه ای که جانی دپ را در چشمان ما باارزش تر می نماید!

1- این امر شما را به این فکر می اندازد که با وجود فیلم هایی جادویی و به یادماندنی نظیر ادوارد دست قیچی و Blow، چگونه جانی دپ تاکنون جایزه آکادمی را نبرده است؟ وی سه بار نامزد دریافت جایزه بهترین هنرپیشه (برای فیلم های سوئینی تا: آرایشگر شیطانی خیابان فلیت، در جست و جوی سرزمین خیالی، دزدان درایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه) شد اما هرگز تندیس را به خانه نبرد. ممکنه سال بعدی، سال او باشه؟

2- قبل از 1999، پیش از اینکه H&M به عنوان یک فروشگاه زنجیره ای عظیم شناخته و محبوب شود، جانی برای این برند سوئدی در یکسری تبلیغات اروپایی به عنوان مدل ظاهر می شد.

3- جانی حداقل در پنج موزیک ویدئوی سایر هنرمندان از جمله ویدئوی جانی کش برای موزیک God’s Gonna CutYou Down، ویدئوی تام پتی وقلب شکنان برای موزیک Into the Great Wide Open و ویدئوی ولمون هدز برای موزیک It’s A Shame About Ray ظاهر شد. وی در مورد موسیقی می گوید: «می دونید! هیچ چیزی، هیچ چیز دیگری به جز موزیک وجود ندارد. هیچ چیزی که ما را لمس کنه. آه، اینچنین عمیق. موزیک می تونه احساسات بسیاری را برامون باز کنه که ما نمی دونستیم آنها را داریم.»

4- جانی دپ از سال 2001 از کار موسیقی ونسا با کارگردانی موزیک ویدئویش حمایت می کند. این مدل فرانسوی که خوانندگی و بازیگری نیز انجام می دهد، سه تا از آهنگ هایش را از جمله Que fait la vie، Pourtant و La Incendie را به جانی سپرد.

5- بله! جانی از کودکی نمی توانست از این چیزها بخورد. حقیقتی جالب. او همچنین از دلقک ها، عنکبوت ها و روح ها دوری می جست؛ بزرگترین ترس های زندگی وی.

6- به عنوان دلیلی بر علاقه براندو به جانی دپ، براندو وی را بزرگترین بازیگر نسل می نامید. واضح است که جانی نیز دوستش را تحسین می کرد و بهترین کار مارلون براندو را نقش کوتاه وی در روزی روزگاری در مکزیکو می دانست.

7- بعضی ها دوست دارند نامزدی هاشون را به هم بزنند! یا شاید او آدمی است که از ریسمان سیاه و سفید می ترسد. جانی به انگشت شریلین فین، کیت موس، جنیفر گری و وینونا رایدر حلقه نامزدی نشاند و بعد با همه آنها به هم زد.

8- به رغم ترس وی از ازدواج، قلب او آشکارا توسط زنی ربوده شده است. در حقیقت، جانی فرانسوی را فقط برای این آموخت که بتواند با والدین پارادیس صحبت کند. رمانتیک است! او در مورد ونسا گفته است: «من تقریبا همان لحظه ای که چشمم به او افتاد عاشقش شدم. آن زمانی بود که من گم شده بودم، او با مهربانی باورنکردنی و درک بالایش، همه چیز را برای من تغییر داد.»

9- جانی تمام پولی که برای تخیلات دکتر پارناسوس به دست آورده بود به نوزاد دختر آخرین بازیگر نقش مکملش هیت لجر بخشید. پس از اینکه سایر بازیگران نقش مکمل، جود لاو کولین فارل از این ایده اطلاع یافتند، از او تقلید کردند. همچنین او دارای یک آبگیر در اراضی خصوصی اش در باهاماست که به احترام دوستش جایگاه هیت نامیده می شود.

10- جانی خجالت زده نیست که بگوید تولد دختر و پسرش «به او دنیا را داده است» او یک تاتو بر بازویش برای پسرش جک دارد و در خصوص دخترش لی لی رز می گوید: من این فرشته ناب، زیبا و شگفت انگیز را صبح که بیدار می شود می بینم و هیچ چیزی نمی تواند آن را متاثر کند. او تنها دلیل برای بیدار شدن در صبحگاهان، تنها دلیل برای نفس کشیدن است. هر چیز دیگری به غیر از او بی ارزش است.
تبلیغات