در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دنیا هنوز در شوک مرگ ناگهانی «جوکر» ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 
 
 
 
 برترین ها: باورتان می شود که 5 سال از مرگ ناگهانی و تراژیک هیت لجر گذشته است؟

به افتخار سالگرد غم انگیز مرگ این برنده اسکار، والدین او، سالی و کیم با مجله استرالیایی New Idea درباره مرگ پسرشان و همچنین درباره نوه دوست داشتنی شان، ماتیلدا که اکنون 7 سال دارد، صحبت کردند.

اگر به یاد داشته باشید، روز 22 ژانویه 2008، لجر در سن 28 سالگی به علت اوردوز اتفاقی مرد و ماتیلدای کوچک و مادرش میشل ویلیامز را تنها گذاشت. ولی هر کسی که به عکس ماتیلدا نگاه می کند اذعان می کند که لجر زنده است – ماتیلدا درست شبیه اوست.

دنیا هنوز در شوک مرگ ناگهانی «جوکر»
,دنیا هنوز در شوک مرگ ناگهانی «جوکر»,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها

سالی لجر به این مجله گفت: «ماتیلدا شباهت بسیار زیادی به پدرش دارد. او دست و پای بلند و ویژگی های مشابهی دارد. در عین حال زیبایی مادرش را به ارث برده است. او دختر خوش شانسی است.»

پدر لجر می گوید: «ماتیلدا درست مثل هیت راه می رود و بچه بسیار مؤدبی است. او ما را بابا و مامان بزرگ صدا می کند. خانواده ما رابطه بسیار خوبی با ماتیلدا و میشل دارد. ما اغلب با هم صحبت می کنیم و تا جائی که می توانیم همدیگر را می بینیم.»

,دنیا هنوز در شوک مرگ ناگهانی «جوکر»,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها

به نظر می رسد که ویلیامز هم به نوبه خود خوشبخت است، حدوداً یک سال است که او رابطه ای قوی با جیسون سیگل دارد. در آوریل گذشته به مجله Us Weekly گفته شده بود که ماتیلدا جیسون را دوست دارد و مدتی بعد، عکس های زیبای هر دو نفر آنها که در پارک بازی می کردند، در اینترنت پخش شد.

کیم در سال 2008 به مجله People گفته بود که ماتیلدا همه میراث مالی پدرش را به ارث می برد. خانواده ما همه چیز را به ماتیلدا هدیه داده است. از همان زمانی که پسرم مرد ما همین تصمیم را گرفته بودیم. هرگز در مورد این مسئله که اموال هیت باید ماتیلدا برسد، هیچ سوال و تردیدی وجود نداشته است.

نیازی به یادآوری نیست که همه کسانی که هیت بر زندگی شان تأثیر داشته است، دلتنگ او هستند. قلب همه ما با دیدن کامیابی خانواده اش، گرم می شود.

,دنیا هنوز در شوک مرگ ناگهانی «جوکر»,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


تبلیغات