برترین ها:  آنها می خوانند، بازی می کنند و تعدادی از آنها آشپزی هم می کنند. بسیاری از ستاره های مشهور غذای خود را بیرون از خانه می خورند و برخی از آنها آشپز شخصی دارند. اما تعدادی از آنها نیز اعتراف کرده اند که آشپزی را دوست دارند و از آن لذت می برند.

آشپزخانه های این افراد بسیار لوکس و شیک است و وسایلی که در آنجا به کار رفته گران قیمت هستند. در اینجا تعدادی از آشپزخانه های سلطنتی ستاره های هالیوودی که از آنها استفاده می کنند را نام برده ایم.


,ستاره هایی که خودشان آشپزی می کنند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت گفته است عاشق آشپزی و پخت و پز با دوستانش همچون سلنا گومز و اما استون است. او آشپزخانه بزرگی در خانه خود در نشمیل دارد . البته در خانه بِورلی هیلز خودش نیز آشپزی می کند. آشپزخانه کالیفرنیای سوئیفت نورپردازی زیبا، کانترهای بزرگ و کابینت های زیادی دارد.
,ستاره هایی که خودشان آشپزی می کنند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


جاستین تیم برلیک و جسیکا بیل

بین جاستین تیم برلیک و جسیکا بیل، کدامشان آشپزی می کنند؟ تیمبرلیک در پاسخ این پرسش گفته است: «اصولا تازه عروس و دامادها کارهای آشپزخانه را با هم تقسیم می کنند.»

هر دو ما پخت و پز و آشپزی را دوست داریم و شام و دسر و ... درست می کنیم. این دونفر کارهای آشپزخانه را در خانه خود در منهتن تقسیم کرده اند. این فضای شیک و کوچک، کانترهای تیره دارند و با استیل های ضدزنگ تزئین شده اند.,ستاره هایی که خودشان آشپزی می کنند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


Matthew McConaughey

هنرپیشه متولد تگزاس متیو مکانووی اعتراف کرده که به کباب پزی به سبک تگزاس علاقه وافری دارد. او با اینکه تحت رژیم غذایی سختی قرار دارد اما همچنان برای همسرش – کامیلا آلوز - استیک  درست می کند. این دو نفر در خانه ای در آستین به همراه دو فرزند خود زندگی می کنند. آشپزخانه این خانه نه تنها بزرگ است بلکه فضایی نیز در بیرون برای باربیکیو دارد.  
,ستاره هایی که خودشان آشپزی می کنند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


اِما استون

آشپزی برای اِما نوعی لذت و درمان است. چندی پیش او گفته است پخت و پز باعث می شود تا اضطراب هایش را فراموش کند. دوست پسر استون – اندرو گارفیلد – گفته اِما آنقدر به شیرینی پزی علاقه دارد که ممکن است روزی قنادی خودش را باز کند. آشپزخانه بسیار زیبای استون، کابینت و کانترهای سفید  دارد و با استیل های ضد زنگ تزئین شده اند. سینک ظرفشویی این آشپزخانه بزرگ است و فضای مناسبی برای خشک کردن ظروف دارد.,ستاره هایی که خودشان آشپزی می کنند,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


گوئینز پالترو

میان فعالیت های بازیگری و زیاد کردن اعضای خانواده با خواننده راک کولد پلی – کریس مارتین - گوئینز پالترو وب سایتی نیز به نام goop.com دارد که به سبک زندگی سالم اختصاص دارد. این هنرپیشه زن اخیرا کتاب آشپزی «دختر پدرم» رامنتشر کرده است.

آشپزهای آماتور همیشه فضای زیادی برای تهیه غذا نیاز دارند، به همین دلیل آشپزخانه پالترو در لس آنجلس بزرگ است و در آن از بهترین و شیک ترین وسایل استفاده شده است. در وسط این آشپزخانه نیز کانتر جزیره مانندی برای تهیه غذا وجود دارد.

تبلیغات