روزنامه تماشا: شاید بیشتر مردم دنیا تغذیه، سلامت و مشکلات مالی را بزرگترین مصائب بشری بدانند اما جالب است بدانید که بعضی از ستاره های سینما و موسیقی در دنیا بزرگترین نگرانی شان عکس هایی است که عکاس ها یا مردم عادی در لحظات خاص از آنها می گیرند.

گاهی آنقدر گله و شکایت می کنند که دوست دارید شانه آنها را به شدت تکان دهید و به آنها بگویید که اتفاق مهمی نیفتاده و قرار نیست با این عکس بدی که از تو گرفته اند طرفدارانت ناامید شوند. این لیستی از بازیگرانی است که مشکل زیادی با عکاسان و روزنامه نگاران فضول! دارند.

راسل کرو


بازیگر فیلم«گلادیاتور» و «بینوایان» کسی است که به شدت به حریم شخصی اش اهمیت می دهد. او در یکی از تبلیغات شهری به طور مجانی شرکت کرد. شعار اصلی تبلیغ این بود: «وقتی نام خصوصی روی چیزی می گذارند، شما به هیچ عنوان حق ندارید در مورد آن کندوکاو کنید.»

,عجیب ترین غرغرهای مرسوم میان ستارگان هالیوود,بازیگران,سینما,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


به این ترتیب تصور کردن اینکه او هر روز با یکی از عکاس ها دعوا می کند سخت نیست. او در این مورد یادداشتی در یک روزنامه نوشت: «طرفداران واقعی سینما! هر چیزی که شما در روزنامه ها در مورد ستاره های سینما می خوانید واقعیت ندارد می دانم که ایمیل های شما را زود به زود جواب نمی دهیم، اما اگر دوست دارید واقعیت را در مورد ما بدانید، مطمئن ترین راه این است که از خود ما بپرسید و به هیچ عنوان به داستان های تخیلی روزنامه ها و عکس های دوزاریشان اهمیتی ندهید. آنها فقط قصد دارند جیب شما را خالی کنند.»

بعد از این یادداشت تا مدت ها راسل کرو به روی جلد مجله ها دیده می شد، بسیاری عقیده دارند که او با این یادداشت قصد داشته از یاد نرود و سر خط خبرها باقی بماند، اما به هر حال او یکی از غرغاروترین ستاره های سینماست!


جانی دپ


ستاره مجموعه فیلمهای «دزدان دریایی کاراییب»، هم در مورد عکاسان اینطور می گوید: «زمانی که پاپاراتزی ها به سمت من و دوستانم هجوم می آورند و پشت سر هم از من عکس می گیرند، حس می کنم که مورد تجاوز قرار گرفته ام. از تمام عکاسان متنفرم.» او این یادداشت را در صفحه اجتماعی اش نوشت و بعد از آن مورد حمله عکاسان زیادی قرار گرفت. خیلی ها حتی همکارانش عقیده داشتند قضیه به این بزرگی ها هم نیست.

,عجیب ترین غرغرهای مرسوم میان ستارگان هالیوود,بازیگران,سینما,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه هالیدی گاگا


لازم نیست بگوییم که لیدی گاگا خودش سوژه را دست مطبوعات می دهد، از بس که ظاهر نامتعارفی دارد. خیلی ها عقیده دارند که اگر او خواننده هم نبود، با این نوع پوشش هر روز عکسش را در یکی از مجلات زرد می دیدیم. او در این مورد می گوید: «هنوز هم که هنوز است، گاهی حس یک بچه مردنی در دبیرستان را دارم و تنها دوست دارم از مدرسه بیرون بزنم و دیگر برنگردم اما خب این زندگی من است و نمی توانم خودم را از زندگی ام بیرون کنم. تنها کاری که از دستم برمی آید این است که به زندگی ام ادامه دهم و طرفدارانم را ناامید نکنم.»

,عجیب ترین غرغرهای مرسوم میان ستارگان هالیوود,بازیگران,سینما,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه هاکایرا نایتلی


با فیلم هایی چون «غرور و تعصب»، «آنا کارنینا» و «یک روش خطرناک». بازیگر مشهور و محبوب انگلیسی هم در مورد عکس و گزارش های روزنامه های زرد غر می زند: «من از فرش قرمز متنفرم، به طور قطع از این مراسم مسخره بدم می آید و از این واقعیت که روزنامه نگارها از نوشتن در مورد این اتفاق ها پول درمی آورند، خنده ام می گیرد و با خودم می گویم؛ این هم شد شغل؟ آنها (روزنامه نگارها) دائم در حال انتقادهای بیجا از ظاهر بازیگران هستند. ای وای که چقدر چاق شدی، وای که این لباس اصلا خوب نیست، پوست صورتت خشک است و از این دست عیب های بدون دلیل. زمانی که مجبور هستم در مراسم فرش قرمز شرکت کنم، حس این را دارم قرار است وارد جزیره آدم خورها شوم و با کلیک و فلاش عکس قسمتی از روحم کنده می شود. خیلی دوست داشتم که یک شنل نامرئی داشتم و به راحتی در این مراسم شرکت می کردم.»

,عجیب ترین غرغرهای مرسوم میان ستارگان هالیوود,بازیگران,سینما,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه هارابرت پتینسون


خون آشام سه گانه «گرگ و میش» هم از سایت و بنگاه های شایعه پراکنی متنفر است. او یک بار از یک مجله در لس آنجلس شکایت کرد و نوشت: «در لس آنجلس من تنها 40 ثانیه برای خودم بودم. تمام مدت در تلاش بودم که از عکاس ها و روزنامه نگارها دوری کنم و زمانی که از دست آنها فرار می کردم، مردم به طرفم می آمدند و از من امضا می خواستند این برای من غیرقابل تحمل است.»

,عجیب ترین غرغرهای مرسوم میان ستارگان هالیوود,بازیگران,سینما,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه هاهریسون فورد


هریسون فورد یکی از بداخلاق ترین بازیگران سینماست. در عین اینکه یکی از موفق ترین ها هم هست. او در مورد معروف بودن و عکاس های پشت سر هم یک عقیده عجیب دارد: «هیچ چیزی به اندازه مشهور بودن برای انسان لذتبخش نیست، شما با خودتان فکر می کنید که با این حساب فرد موفقی هستید و این موفقیت به معنای به دست آوردن موقعیت های موفقیت آمیز بیشتر است اما نمی توانید تصور کنید که شهرت به معنای از دست دادن حریم شخصی تان است. حالا من به راحتی این حرف را می زنم که دوست داشتم هیچ کسی نباشم و زمانی که در رستوران در حال غذا خوردن هستم، هیچ فلاش دوربینی چشمم را کور نکند. شاید الان بتوانم به راحتی سوار هواپیما شوم و بدون نوبت وارد مطلب دکتر شوم، اما خب چه فایده دارد که نمی توانم از زندگی شخصی ام لذت ببرم.»

,عجیب ترین غرغرهای مرسوم میان ستارگان هالیوود,بازیگران,سینما,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه هابرد پیت


سوپر استار سینمای جهان هم از دست روزنامه نگارها و پاپاراتزی ها عاصی است. او حس این را دارد که جانش به خطر افتاده است و نمی تواند زندگی عادی داشته باشد. برد پیت یک بار در یک گفتگوی تلویزیونی گفت: «شهرت باعث از دست دادن خیلی چیزها می شود. شما با به دست آوردن شهرت همیشه شبیه یک وصله ناجور هستید، درست مانند یک دختر ظریف بین کارگران ساختمانی!»

,عجیب ترین غرغرهای مرسوم میان ستارگان هالیوود,بازیگران,سینما,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها
تبلیغات