loading...

برترین ها: این ستاره ها از اول شیک و پیک و بااستعداد نبودند و در مدرسه بیشتر تیپ "شاگرد درسخوان" مدرسه را داشتند و این موضوع از عکس های دانش آموزی آنها کاملاً پیداست.

مایلی سایرس

سال 2013 برای او سال موی بسیار کوتاه و جنجال رسانه ها و مطبوعات در مورد نامزدی و قهر و آشتی اش با لیام همس ورث و انتخاب های ریسک دار او در مورد لباس و فشن بود که باعث او امسال زیر میکروسکوپ رسانه ها باشد و آیکون استایل باشد. تصویر او را وقتی کوچک بود می بینید، خودتان این دو تصویر را مقایسه کنید.


آوریل لاوین

از آلبوم های متعدد گرفته تا تورهای کنسرت، ترانه های پرطرفدار، رنگ موهای مختلف و حتی یک ازدواج، این خواننده/ترانه سرا/کارآفرین جوان از شاگرد درسخوانی عینکی تبدیل به خواننده راک ان رول شد.

,ستاره هایی که «شاگرد درسخوان» بودند! ستاره های موسیقی,مدرسه,مایلی سایرس,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


کانیه وست

این خواننده رپ که تصویر او را در کتاب سالانه مدرسه اش می بینید حالا دختری از کیم کارداشیان، ستاره دنیای تلویزیون دارد. او خودش می گوید که ترک تحصیل کرده و راهی طولانی را تا تولید تک آهنگ های پرطرفدار برای هنرمندان بزرگی همچون Common و آلیشیا کیز در شیکاگو پیموده است.

,ستاره هایی که «شاگرد درسخوان» بودند! ستاره های موسیقی,مدرسه,مایلی سایرس,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


جان مه یر

جان که در تصویر او را در سال های مدرسه می بینید، حالا برای خودش آلبوم پشت آلبوم منتشر می کند و تورهای کنسرت هایش متوقف نمی شوند. البته باید یادآور شویم که دوباره با کیتی پری آشتی کرده است.


تیلور سوئیفت

تیلور بااستعداد که بخاطر ترانه های توصیفی اش مشهور است و آلبوم هایش بیشتر درباره عشق و شکست عشقی است، درس هایی از زندگی گرفته و از موسیقی کانتری به پاپ رو آورده است. همانطور که در آلبوم "قرمز" سال 2012 خود می گوید 22 سالگی این سن "فلاکت بار و جادویی" است و تک آهنگ پرطرفدار او به نام "می دونستم دردسری" اخیراً جایزه بهترین موزیک ویدئوی خواننده زن را در MTV VMA برده است.


جاستین تیمبرلیک

جاستین جوش های صورتش را درمان کرد و برای خودش همسری به زیبایی جسیکا بیل اختیار کرد و چندین و چند تک آهنگ منتشر کرد و البته پیشرفت حرفه بازیگری او را نباید فراموش کرد.


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

درسخوان ترین دانشمند , دختر درس خون

تبلیغات