آلبوم عروسی میلیاردرهای جهان - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آلبوم عروسی میلیاردرهای جهان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید


مجله زندگی ایده آل: شاید خیلی مواقع از خودتان پرسیده باشیدکه میلیاردرهای دنیا با پول‌های‌شان چه می‌کنند؟ اصلا مگر می‌شود این همه پول را خرج کرد؟ یا اگر جای هر کدام از این چهره‌ها بودید، چطور مراسم عروسی خود را برپا می​کردید؟ این گزارش اطلاعاتی به شما درباره پرهزینه​ترین ازدواج​های جهان می​دهد گرچه خیلی از آن​ها آخر و عاقبت خوشی هم نداشته​اند و تنها  برای ثبت در رکوردها مناسب هستند.

1. پرنس ویلیام و کیت میدلتون

29 Apr  2011

هزینه: 34 میلیون دلار

آلبوم عروسی میلیاردرهای جهان
,آلبوم عروسی میلیاردرهای جهان جشن عروسی,مجلل,کیت میدلتون,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


 خانم کیت میدلتون که همسر شاهزاده زمان خود شد، 34 میلیون دلار خرج روی دست خانواده سلطنتی گذاشت. این زوج جوان که به تازگی با به‌دنیا آمدن پسرشان تیتر رسانه‌ها شدند. درحالی که بسیاری از مردم دنیا عروسی آنها را به صورت زنده به تماشا نشسته بودند در کلیسای وستمینستر لندن با هم پیمان ازدواج بستند. هزینه مسائل امنیتی به تنهایی 30 میلیون دلار برای این خانواده آب خورد و مابقی هزینه‌ها صرف غذا و اتفاق‌های مرسوم عروسی‌های لوکس آدم معروف‌ها شد. اما بد نیست جزئیات مختصری از هزینه‌های این عروسی اشرافی را بدانید.

,آلبوم عروسی میلیاردرهای جهان جشن عروسی,مجلل,کیت میدلتون,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


نکته: پیش از این عروسی اشرافی پدر و مادر شاهزاده ویلیام (پرنس چارلز و دیانا اسپنسر) هم که به عروسی قرن معروف است در 29 ژانویه 1981 صورت‌حسابی64 میلیون دلاری از خزانه سلطنت انگلستان برای این عروسی پرداخت شد.

2. الکساندرا کوکوتویچ (ملکه  زیبایی یوگسلاوی) و آندره ملیچکو

31May 2005

هزینه: 30 میلیون دلار

,آلبوم عروسی میلیاردرهای جهان جشن عروسی,مجلل,کیت میدلتون,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


این عروسی که بیش از 30 میلیون دلار هزینه داشت مابین میلیونر روسی و یک مدل یوگسلاو در سواحل فرانسه برگزار شد. این مراسم در سال 2005 به عنوان گران‌ترین مراسم عروسی شناخته شد و در جدول گران‌ترین عروسی‌ها قرار گرفت. کریستینا آگوئیلرا و ویتنی هوستون در این مراسم عروسی اجرای برنامه کردند و هر کدام شش میلیون و 300 هزار دلار دستمزد گرفتند. تنها هزینه خوانندگان این مراسم نزدیک به 10 میلیون دلار بود.

  • لباس عروس: 2 میلیون دلار
  • پذیرایی از مهمان ها هر نفر: 7هزار دلار
  • جواهرات و تاج: 5/1 دلار

3. پترا اِکلِستون و جیمز استونت

18 Aug 2011

هزینه: 20 میلیون دلار

عروسی دختر آقای برنی اکلستون، رئیس و مدیر عامل شرکت‌های «مدیریت فرمول یک» که خودش هم از طراحان معروف لباس و مدل لبای‌های آرمانی است، با یکی از معروف‌ترین تاجر‌های انگلیس آقای جیمز استونت هم از آن عروسی‌های پرخرج دنیاست.تمام اتفاقات این جشن پرهزینه استثنایی و خیره‌کننده بود؛ از قصری در شهر قرون وسطی رم که به خاطر این روز بزرگ تا کیلومترها بسته شده بود تا لباس عروس و داماد ومهمانان سرشناسی که برای اجرای برنامه به مراسم دعوت شده بودند. دختر میلیونر بعد از خرج‌های سرسام آوری که روی دست پدرش گذاشته بود در 22سالگی تصمیم گرفت بهترین عروسی دنیا را بگیرد.

4. مایکل جردن و ایوت پریتو

27 Apr 2013

هزینه: 10 میلیون دلار

,آلبوم عروسی میلیاردرهای جهان جشن عروسی,مجلل,کیت میدلتون,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


ازدواج گرانقیمت بزرگ‌ترین و سرشناس‌ترین بازیکن بسکتبال دنیا مایکل جردن با مدل ایوت پریتو شاید جزء خبرسازترین جشن‌های عروسی چند سال اخیر آدم معروف‌ها بود. جردن 50 ساله و نامزد مدلش، ایوت پریتو، 35 ساله، در پالم بیچ فلوریدا ازدواج کردند. حدود 500 نفر با اتوبوس به کلیسای اسقفی «بتستا بای سی» آمدندکه البته جردن 1500 نفر دیگر را برای مهمانی به باشگاه بیرز دعوت کرد.

 او برای مراسم ازدواج یک خیمه بزرگ 40 هزار فوت مربعی برپا کرد که 5000 فوت مربع از خانه شیک و باکلاس خودش در همان نزدیکی بزرگ‌تر بود و گروه ارکستر مراسم کل روز قبل از عروسی را به تمرین موزیک برای این جشن بزرگ اختصاص دادند. سیستم نورپردازی و صحنه اصلی هم بسیار باشکوه بود. این ازدواج، ازدواج دوم جردن است.او از ازدواج اول خود سه فرزند دارد.

5. کیم کاردشیان و کریس همفریس

20 Aug 2011

هزینه: 10 میلیون دلار

,آلبوم عروسی میلیاردرهای جهان جشن عروسی,مجلل,کیت میدلتون,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


ستاره پرحاشیه سینمای تجاری کیم کاردشیان و ازدواجش با بازیکن حرفه ای بسکتبال ام بی ای «کریس همفریس» در رده‌های نخست پرزرق و برق‌ترین مراسم‌های ازدواج بود.حدود 500 نفر از اقوام و دوستان این دو ستاره هنر و ورزش در مراسم ازدواج آنها حاضر بودند.

کیم 30 ساله لباسی را که توسط «ورا ونگ» و از روی مدل لباس «پیپا میدلتون» خواهر دوشس کمبریج دوخته شده بود بر تن و دسته گل سفیدی در دست داشت. با تمام این بریز و بپاش‌ها ازدواج آنها تنها 72 روز طول کشید و کیم کاردشیان در ازدواج بعدی خود با «کانیه وست» هم مراسم عروسی مجللی را در کاخ ورسای تجربه کرد اما مجموع هزینه‌های آن کمی کمتر از ازدواج پر خرج سابقش بود.

6. وین و کولیین رونی

2 Jan 2008

هزینه: 8 میلیون دلار

,آلبوم عروسی میلیاردرهای جهان جشن عروسی,مجلل,کیت میدلتون,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


ازدواج یک مجری مشهور با یک فوتبالیست معروف به حد کافی جذاب هست اما این عروسی با هزینه های بسیار زیادش بیش از انتظار جذاب شده بود. مراسم عروسی چهار روز به طول انجامید. جشن عروسی در یک قایق بادبانی با حضور 64 مهمان که با جت های خصوصی به ایتالیا سفر کرده بودند صورت گرفت. او مراسمش را در ایتالیا و روی یک قایق گرفت. تنها لباس عروس برای او بیش از700 هزار دلار هزینه بر داشت و توانست در جایگاه پنجم گران‌ترین عروسی‌های جهان جا بگیرد. آنها همچنین تعدادی از مهمانان مراسم ازدواج‌شان رابا پنج هواپیمای اختصاصی کوچک از انگلیس به ایتالیا منتقل کردند که این پروازها بیش از ‪ ۴۰۰‬هزار دلار هزینه داشته است.هزینه سنگین این ازدواج مجلل از جمله مواردی است که قرار نبود فاش شود اما خبرنگاران محلی از این رویداد مطلع شدند و آن را فاش کردند.

7. جسیکا بل و جاستین تیمبرلیک

19 Oct 2012

هزینه : 5/6 میلیون دلار

,آلبوم عروسی میلیاردرهای جهان جشن عروسی,مجلل,کیت میدلتون,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


«جسیکا بل» بازیگر زن سینمای تجاری با «جاستین تیمبرلیک» خواننده پاپ درهتل جکسون هول واقع در وایومینگ ، ازدواج کردند. این هتل همان جایی بود که این زوج باهم نامزد کرده بودند.مهمانان خوش‌شانس جاستین و جسیکا نیز در همین هتل لوکس چهارفصل اقامت کردند و پذیرایی شدند.این عروسی کاملا محرمانه و دور از چشم رسانه‌ها برگزار شد اما بعدها خبر مراسم مجلل آنها با جزئیات ،حکایت از عروسی پرخرج با انواع و اقسام غذا و نوشیدنی‌ها، نمایش‌ها و آتش بازی و اتفاق‌های پر زرق و برق داشت.

8. چلسی کلینتون و مارک مزوینسکی

2 Aug 2010

هزینه: 8/4 میلیون دلار

,آلبوم عروسی میلیاردرهای جهان جشن عروسی,مجلل,کیت میدلتون,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


چلسی کلینتون دختر بیل و هیلاری کلینتون، رئیس جمهور سابق ایالات متحده  و مارک مزوینسکی در یک شهر کوچک در 160 کیلومتری نیویورک با هم ازدواج کردند. مراسم عروسی آنها با حضور حدود 500 مهمان و با هزینه‌ای حدود 5 میلیون دلار برگزار شد. برای بسیاری از آمریکایی‌ها این ازدواج از نظر اهمیت و جالب بودن مانند ازدواج در خانواده‌های سلطنتی اروپاست محل عروسی یک کاخ ییلاقی در منطقه راینبک در دره هودسن بود که پرواز هواپیما و هلی‌کوپتر بر فراز این محل ممنوع شده بود.

  • ایجاد دستگاه‌های خنک کننده در چادرهای مراسم: 600 هزار دلار
  •  تامین امنیت مراسم: 200هزار دلار
  • گل آرایی: 150هزار دلار
  • کیک: 11هزار دلار

9. تام کروز و کتی هولمز

19 Nov 2006

هزینه :8/4 میلیون دلار

,آلبوم عروسی میلیاردرهای جهان جشن عروسی,مجلل,کیت میدلتون,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


با اینکه حدود شش سال از ازدواج تام کروز و کتی هولمز ستارگان سینمای تجاری می گذرد، مراسم ازدواج آنها هنوز هم در فهرست گران‌قیمت ترین مراسم عروسی دنیاست. این ازدواج 19 ماه پس از اینکه تام کروز بر فراز برج ایفل از کتی خواستگاری کرد، انجام شد. مراسم عروسی در یک قلعه  قدیمی متعلق به قرن پانزدهم در ایتالیا انجام شد. تنها 150 مهمان در این مهمانی حضور داشتند، جورجیو آرمانی طراح لباس عروسی بود و عروس و داماد پس از این مراسم رؤیایی برای ماه عسل به جزایر مالدیو رفتند.کیک پنج طبقه ویژه، آتش‌بازی، شام و پذیرایی بی‌نظیر و مهمانان استثنایی از اتفاق‌های هیجان‌انگیز این عروسی بود که این ازدواج 5 سال بیشتر دوام نداشت.

  • لباس عروس: 45 هزار دلار
  • نورپردازی و آتش بازی: 200هزار دلار
  • اجاره کاخ: 400هزار دلار

10. کریستینا و جردن برتمن

19 Nov 2005

هزینه: 3 میلیون دلار

,آلبوم عروسی میلیاردرهای جهان جشن عروسی,مجلل,کیت میدلتون,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


کمتر کسی است که از ماجرای خواستگاری این زوج بی خبر باشد. مدیر اجرایی موسیقی با رمانتیک‌ترین راه ممکن، از او خواستگاری کرد. زمانی که این زوج در کالیفرنیا در تعطیلات بودند؛ جردن اتاق‌شان را در هتل پر از گلبرگ‌های گل سرخ و جعبه‌های هدیه کرد. داخل هرجعبه یک هدیه و یک شعر با دست‌خط خود جردن بود که احساسش را به کریستینا ابراز می‌کرد.

وقتی کریستینا بالاخره آخرین جعبه را باز کرد. با یک حلقه 5 قیراطی مبهوت کننده روبه‌رو شد و جردن روی یک زانو، زانو زد و از اوخواست که با او ازدواج کند اما مهم تر از همه مراسم ازدواج مجلل این زوج با 200 مهمان مخصوص است که بد نیست سری به هزینه‌های آن بزنیم (این زوج در سال 2011 از هم جدا شدند).

ابربرچسب : لباس مجلسی بچه گانه شیک ، لباس عروس گیپوری ، لباس زمرد در عروسی یشیم ، مدل لباس عروس آستین دار شیک ، لباس عروس دانتل مدل ماهی ، جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی 2013 ، لباس عروس دانتل آستین دار ، لباس عروس گیپور دار2015 ، جدیدترین لباس عروس دانتل ، عکس مدل عکس لباس عروسی یشیم ، مدل لباس عروس جدید زیبا ، لباس عروس استین دار دانتل ، جدیدترین لباس عروس مدل 2013 ، لباس عروسی ، جدیدترین لباس عروس ها ، جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی 2012 ، لباس عروس گیپور جدید ، مدل لباس عروس یشیم ، لباس عروس گیپور دار ، مدل لباس عروسی یشیم ، جدیدترین لباس عروس 2014 ، لباس عروسی گیپوری ، جدیدترین لباس عروس استین دار ، جدیدترین لباس عروس پوشیده ، مدل لباس عروس استین دار جدید ، لباس عروس گیپور آستین دار ، جدیدترین مدلهای لباس عروس آستین دار ، عکس مدل لباس عروس یشیم ، شیکترین لباس مجلسی بچه گانه ، مدل های جدید لباس عروس پوشیده ، لباس عروس گیپور دنباله دار ، لباس عروس آستین دار گیپور ، لباس عروسی گیپور ، جدیدترین مدل لباس عروس آستین دار ، لباس عروسی یشیم ، لباس مجلسی بچه گانه ایرانی ، جدیدترین لباس عروس پوشیده 2014 ، لباس عروس مدل ماهی دنباله دار ، لباس عروسی جدید ، لباس عروس استین دار شیک ، مدل لباس عروس آستین دار جدید ، لباس عروس 2015 ، لباس عروس جدید ، لباس عروسی دانتل ، لباس عروسی یشیم وچنار ، مدل لباس عروس آستین دار گیپوری ، جدیدترین لباس عروس مدل ماهی ، جدیدترین مدلهای لباس عروس ، لباس عروس جدیدترین ، لباس عروس دانتل دنباله دار ، لباس عروس بچه گانه شیک ، لباس عروس دانتل ، عکس جدیدترین زیباترین لباس عروس مدل ماهی ، جدیدترین مدلهای لباس عروس ایرانی ، لباس عروس جدید اروپایی ، مدل لباس عروس دانتل آستین دار ، لباس عروس یشیم ، لباس عروس پوشیده اروپایی ، لباس عروس بچه گانه کوتاه ، لباس عروس بچه گانه ایرانی ، عکس مدلهای جدید لباس عروس اروپایی ، عکس جدیدترین لباس عروس 2013 ، لباس عروس جدید ایرانی ، عکس مدل لباس زمرد عروسی یشیم ، عکس لباس عروس یشیم ، لباس عروس آستین دار ، مدل جدیدترین مدل لباس عروس پوشیده ، لباس عروس آستین دار شیک ، لباس عروس آستین دار گیپوری ، مدل لباس مجلسی بچه گانه دخترانه شیک ، مدل جدیدترین مدل های لباس عروس دانتل ، لباس عروس آخرین مدل ، جدیدترین مدل لباس عروس ایرانی ، عکسهای جدید لباس عروس پوشیده ، مدلهای جدید و زیبای لباس عروس ، لباس عروس دانتل جدید ، جدیدترین مدل لباس شب دانتل ، جدیدترین لباس عروس با دانتل ، جدید ترین و زیباترین لباس عروس ، مدل لباس مجلسی ایرانی بچه گانه ، لباس عروس بچه گانه دنباله دار ، لباس عروسی استین دار ، لباس عروس مدل ماهی جدید ، مدل لباس عروس بچه گانه ایرانی ، لباس عروس پوشیده ، عکس مدل لباس عروس 2015 ، لباس عروس جدید و زیبا ، مدل لباس عروس بچه گانه همراه با الگو ، لباس عروس مدل ماهی شیک ، جدیدترین مدل لباس عروس ایرانی 92 ، لباس عروس یشیم عمر گل لاله ، لباس عروس بچه گانه با الگو ، عکس جدیدترین لباس عروس مدل ماهی 2013 ، مدل جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی ، لباس عروس آستین گیپور ، شیک ترین مدل لباس مجلسی بچه گانه ، جدیدترین مدل لباس عروس گیپور ، جدیدترین مدل لباس عروس 2014 ، لباس مجلسی بچه گانه با الگو ، جدیدترین لباس عروس 2012 ، عکس لباس مجلسی شیک بچه گانه ، لباس عروس جدید اروپا ، مدل لباس عروس گیپور آستین دار ، جدیدترین مدل لباس عروس دانتل ، جدیدترین لباس عروس مدل ماهی 2013 ، لباس عروس پوشیده جدید ، لباس عروس جدید و شیک ، جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی 2014 ، جدیدترین لباس عروس دانتل 2015 ، جدیدترین لباس عروس سال ، لباس عروس دانتلی ، لباس عروس جدید با دانتل ، لباس عروس بچه گانه جدید ، جدیدترین مدل های لباس عروس دانتل ، لباس عروس پوشیده و شیک ، لباس عروسی مدل ماهی ، جدیدترین لباس عروس ایرانی ، لباس عروس بچه گانه ، شیک ترین لباس عروس استین دار ، لباس عروس دانتل 2015 ، جدیدترین مدلهای لباس عروس گیپور ، لباس زمرد عروسی یشیم ، عکس لباس عروس های زیبا و جدید ، جدیدترین مدل لباس عروس اروپا ، لباس عروس پوشیده ایرانی ، جدیدترین مدل لباس عروس 2012 ، مدل لباس مجلسی شیک و جدید بچه گانه ، مدل لباس عروس دانتلی ، مدل لباس مجلسی بچه گانه شیک ، لباس مجلسی بچه گانه دخترانه شیک ، مدل لباس عروس پوشیده ایرانی ، لباس عروس مدل ماهی ، لباس عروس جدیدترین مدل ، جدیدترین مدل لباس عروس اروپایی ، مدل لباس عروس پوشیده اروپایی ، لباس عروس پوشیده شیک ، لباس عروس آستین دار جدید ، لباس عروس گیپور

اخبار اکاایران

تبلیغات