برترین ها: همیشه زنان را موجوداتی مهربان و لطیف می پنداریم. آنها مادر، خواهر، همسر یا دختران ما هستند که برایمان ارزش بسیاری دارند. اما این جنس لطیف می تواند گاهی یک شیطان بزرگ باشد. در این مطلب 10 زن مشهور تاریخ را برایتان معرفی کرده ایم که قاتلان بی رحم سریالی بوده اند.

10. آندریا یاتس (Andrea Yates)

آندریا یاتس یکی از مشهورترین زنانِ قاتل حرفه ای و اهل آمریکا است. او در تاریخ دوم جولای سال 1964 میلادی متولد شده است. در بیستم ژوئن سال 2001 میلادی او ناگهان دچار جنون شد و هر 5 فرزند خود را در وان حمام خانه اش خفه کرد. روانشناسان بر این باور هستند او از زندگی خود خسته شده بوده و تحمل فرزندان زیاد خود را نیز نداشته است. او پس از کشتن فرزند آخر، با پلیس تماس می گیرد و خود را معرفی می کند. پس از تشخیص ابتلا به بیماری روانی اسکیزوفرنی در یاتس، او را به بیمارستان روانی با امنیت بالا منتقل می کنند. در سال 2007 میلادی او به یک بیمارستان روانی دیگر با امنیت پایین تر منتقل شد.

,این زنان خبیث و قاتل را می شناسید؟ قاتل,زنان قاتل,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


9. بورلی آلیت (Beverly Allitt)

بورلی آلیت در تاریخ 4 جولای سال 1968 میلادی در انگستان متولد شده بود. او یک پرستار رسمی و خبیث ترین و بی رحم ترین قاتل زنجیره ای بوده است. خباثت این پرستار به قدری زیاد بوده است که لقب «فرشته مرگ» به او داده بودند. او با تزریق انسولین زیاد، 4 کودک را به قتل رسانده است. حباب های هوای مشکوکی نیز زیر پوست کودکان دیگر مشاهده شده بود. در سال 1993 میلادی او دستگیر و به سزای اعمال خود رسید.

,این زنان خبیث و قاتل را می شناسید؟ قاتل,زنان قاتل,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


8. کارلا لینه هومولکا (Karla Leanne Homolka)

کارلا هومولکا یکی از زنان قاتل زنجیره ای اهل کانادا است. او در 4 می سال 1970 میلادی در اونتاریو در کانادا متولد شده است. کارلا برای قتل دو دختر نوجوان و همکاری در تجاوز و قتل خواهر خود مشهور است. هومولکا رابه عنوان منفورترین زن کانادایی می شناسند. هومولکا به همراه همسر خود که شریک جرم او نیز هست، در سال 1993 میلادی ازدواج می کند. او ادعا کرده بود همسرش او را به مشارکت در این جرایم واردار کرده است.

پل برناردو - همسرکارلا -  معروفترین قاتل زنجیره‌ای و جنسی کانادا هنوز در زندان است، اما کارلا هومولکا پس از پایان دوران محکومیت خود در سال 2005 آزاد شد. کارلا هومولکا پس از مدتی اقامت و کار در کبک و دشواری‌های زندگی بصورت ناشناس و تنفر عمومی ابراز شده به او و وحشت از تهدیدهایی که به او می‌شد، ناپدید شد و چندسالی از او خبری نبود. تا اینکه حدود یک‌ماه پیش با انتشار خبر قتل فجیع یک دانشجوی چینی در مونترآل توسط جوانی به نام "لوکا ماگنیوتا” و اظهار نظر وی در هنگام دستگیری مبنی بر داشتن روابط عاشقانه با کارلا هومولکا (اگر چه این اظهار نظر بعدا توسط لوکا ماگنیوتا انکار شده است)، بار دیگر نام منفورترین زن کانادایی در رسانه‌ها منتشر شد.

,این زنان خبیث و قاتل را می شناسید؟ قاتل,زنان قاتل,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


پائولا تود گفته است که در جستجوی ردپای کارلا هومولکا به آدرسی در جزیره گوادلوپ مراجعه کرده که بر روی صندوق پستی ساختمان نام لین بوردوله نوشته شده بود. وی با ورود به ساختمان و رفتن به طبقه دوم از پشت نرده‌های آپارتمان کوچکی کارلا هومولکا را مشاهده می‌کند که در آشپزخانه کوچکی مشغول کار بوده است. وی گفته است وقتی با کارلای 42 ساله با موهای بلوند چشم در چشم شده است او در جای خود میخکوب شده بود. پائولا نوشته اما واقعا نمی‌داند که کدامیک از آنها بیشتر از این ملاقات متعجب شده بودند.

روزنامه‌نگار کانادایی نوشته کارلا هومولکا در اولین برخورد و تقاضای گفتگو با او اظهار داشت: «برای چه باید به شما اطمینان کنم؟ من همه چیز را خواهم باخت». و وقتی پائولا به او گفته به نظر می‌رسد مادر خوبی هستی، او در پاسخ گفته: «خنده دار است که شما فکر می‌کنید در همین زمان کوتاه می‌توانید در باره من قضاوت کنید.»

7. امی آرچر گیلیگان (Amy Archer Gilligan)

امی آرچر گیلیگان که با نام «خواهر آرچر گیلیگان» نیز شناخته می شود یکی از مشهورترین قاتلان زنجیره ای دنیا است. او در اکتبر سال 1868 میلادی در میلتون متولد شده است. امی پس از ازدواج، شغل پرستاری و نگهداری از افراد پیر را به عهده گرفت. در سال 1910 میلادی جیمز آرچر – همسر او – فوت می کند و همه ثروت او به امی می رسد. امی دوباره در سال 1913 میلادی ازدواج می کند. همسر دوم او که مرد بسیار ثروتمندی بوده است نیز در سال 1914 میلادی فوت می کند و باز همه ثروت او به امی می رسد.

در خلال سال های 1907 تا 1910 میلادی، 12 نفر از سالمندان فوت می کنند. اما در سال 1910 میلادی بیش از 60 نفر از آنها می میرند. مردم به این مرگ ها مشکوک می شوند و تحقیقاتی در این مورد صورت می گیرد. پلیس در نتیجه تحقیقات متوجه می شود امی با زهر این افراد را به قتل می رسانده است.

,این زنان خبیث و قاتل را می شناسید؟ قاتل,زنان قاتل,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


6. نانی داس (Nanny Doss)

نانی داس یکی از خطرناک ترین زنان قاتل زنجیره ای در طول تاریخ است. او 5 همسر خود، دو فرزندش، خواهر، مادر خوانده و مادر واقعی خود را به قتل رسانده است. او هنگامی که با خانواده خود در سفر با قطار بودند، به سرش یک شیء فلزی اصابت می کند. در اثر آن ضربه، سردردهای شدید او و دوران تاریک زندگی او آغاز می شود. نانی پس از اینکه مورد تجاوز همسر دوم خود قرار می گیرد، با ریختن زهر در نوشیدنی او را به قتل می رساند. او همسر سوم خود را نیز به قتل می رساند و در زیرزمین خانه دفن می کند. در نتیجه آن بیمه  به داس مستمری می داده است. او همسران پنجم و ششم خود را نیز با آرسنیک به قتل می رساند و پول بیمه آنها را دریافت می کند. به دلیل زن بودن، او را اعدام نکردند و به حبس ابد محکوم شد. اما در سال 1965 میلادی در سن 59 سالگی در زندان مرد.

,این زنان خبیث و قاتل را می شناسید؟ قاتل,زنان قاتل,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


5. مری بث تینینگ (Marybeth Tinning)

مری بث تینینگ یکی از قتلان زنجیره ای مشهور آمریکا است. او در سال 1942 میلادی متولد شده است. این زن در خلال سال های 1972 تا 1985 میلادی،  9 فرزند خود را پیش از رسیدن به سن 5 سالگی به قتل رسانده است. او با گذاشتن بالشت روی صورت آنها را خفه می کرده است. او به قتل فرزندان خود اعتراف می کند و به مدت 20 سال به حبس محکوم می شود.

,این زنان خبیث و قاتل را می شناسید؟ قاتل,زنان قاتل,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


4. دریا نیکولایونا سالتیکووا (Darya Nikolayevna Saltykova)

دریا نیکولایونا سالتیکووا از جمله خبیث ترین و بی رحم ترین زنان ِ قاتل در تاریخ است. او در روسیه در سال 1730 به دنیا آمده است. او دست‌کم 138 زن جوان که خدمه او بوده اند را به قتل رسانده است. در سال 1768 میلادی، او دستگیر شد و به گردن او لوحی آویخته شد که روی آن نوشته شده بود: «این زن قاتل و جانی است». او همه عمر خود را در زندان سپری کرد و در همان جا نیز مرد.

,این زنان خبیث و قاتل را می شناسید؟ قاتل,زنان قاتل,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


3. جین توپان (Jane Toppan)

جین توپان یکی دیگر از قاتلان بسیار بی رحم تاریخ است. او پرستار بوده است و با بیماران خود همچون خوکچه هندی رفتار می کرده است. او با تزریق مورفین و آتروفین انسان های زیادی را مورد آزمایش قرار داده است تا ببیند سر سیستم عصبی آنها چه بلایی می آید. با این روش های بی رحمانه، او بیش از 30 انسان را به قتل رسانده است. باید او را در ردیف بیماران روانی هم دسته بندی کرد زیرا از جان دادن انسان ها لذت می برده است. در سال 1902 میلادی او به قتل 31 انسان اعتراف کرد. اما به دلیل تشخیص بیماری روان مجرم شناخته نشد. او بقیه عمر خود را در بیمارستان روانی بستری بود.

,این زنان خبیث و قاتل را می شناسید؟ قاتل,زنان قاتل,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


 2. آلین ورنوس (Aileen Wuornos)

آلین ورنوسیک در 29 فوریه سال 1956 میلادی در میشیگان متولد شده است. در سال 1989 میلادی او نخستین قتل خود را مرتکب شد. پس از آن، او همچون پرنده، انسان می کشت. او با شلیک به مشتری های خود 7 نفر از آنها را به قتل رساند. در سال 2002 میلادی، هنگامی که قصد کشتن مرد دیگری را داشته است، توسط پلیس دستگیر می شود. ماجرای این قاتل را می توانید در فیلم به نام هیولا که بر اساس زندگی او ساخته شده است، ببینید. 

,این زنان خبیث و قاتل را می شناسید؟ قاتل,زنان قاتل,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


1.بِلِ گونز (Belle Gunness)

گونز در 11 نوامبر سال 1859 میلای در نروژ متولد شد. او مشهورترین و بی رحم ترین زن قاتل در تاریخ به حساب می آید. او 182 سانتی متر قد و بیش از کیلوگرم وزن داشته است. به همین دلیل یک زن بسیار قوی و قدرتمند به شمار می رفته است. او در نوجوانی به آمریکا مهاجرت می کند. او بیش از 40 نفر بعلاوه همسر و دو دختر خود را به قتل رسانده است. تنها دلیل آن نیز استفاده از پول بیمه آنها بوده است. او با مردان پولدار ارتباط برقرار می کرده و آنها رابه قتل می رسانده است.در سال 1908 میلادی خانه این زن خبیث دچار آتش وزی می شود. پس از کندن حیاط و انبار خانه، استخوان های انسان های متعددی در آنجا یافت می شود. البته پلیس هرگز نمی تواند این زن را دستگیر کند.

,این زنان خبیث و قاتل را می شناسید؟ قاتل,زنان قاتل,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها

تبلیغات