loading...

اولین بار سال‌ها قبل بود که یک ترانه انقلابی نام رضا رویگری را سر زبان‌ها انداخت اما حالا رویگری بازیگر ثابت فیلم‌‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی، از همه انواع آن است. او در مصاحبه با ایده‌آل از کار جدیدش در حیطه موسیقی می‌گوید.

تو دیگه داری می‌ری...
سابقه کاری من در حیطه موسیقی را همه می‌دانند، این روزها اتفاقا در حال آماده‌کردن سومین آلبومم هستم که متفاوت از آن 2 کار دیگرم است و در آن پاپ می‌خوانم و به‌طور کلی با کارهای قبلی‌ام تفاوت دارد. سعی کردم در این آلبوم بیشتر از جوانانی مثل حمید عسگری، محسن یگانه، پوریاحیدری، ترانه مکرم، مریم اسدی و بامشاد استفاده کنم. فرم صدایم در این کار با همیشه فرق می‌کند و فکر می‌کنم خوشبختانه کار خوبی شده است. نام جالبی هم برای این کار درنظر گرفته‌ام، یعنی «کازابلانکا».

چرا این اسم را انتخاب کردم؟
«تو دیگه داری میری، این اختتام رویاست، این آخرین سکانس فیلم کازابلانکاست، من مرد نقش اول مغرور و بی‌تبسم، تو اون زنی که میره با مرد نقش دوم...» از این ترانه یغما گلرویی در آلبومم استفاده کردم و همین نام را هم برایش درنظر گرفتم. تا به حال 5 ترک آلبوم آماده پخش است.

هر چیزی بلد باشیم
آنقدر با فوتبال آشنایی دارم که فکر می‌کنم، بتوانم سرمربی یا داور فوتبال شوم. با تمام قوانین و مسائل مربوط به این ورزش آشنا هستم و اگر وقتش را داشته باشم تمام مسابقاتی که از تلویزیون پخش می‌شود را تماشا می‌کنم. همین‌طور برنامه‌هایی را که در رابطه با فوتبال هستند مثل «90» را هم دنبال می‌کنم. واقعیت این است که کار ما به شکلی است که هر چیزی را بلد باشیم یک جایی به دردمان می‌خورد، ‌حتی اگر درست پاک‌کردن یک کله‌پاچه باشد، این را جدی می‌گویم. مثلا کار نقاشی‌ای که انجام می‌دهم خیلی جاها به من کمک زیادی کرده، این‌که از چه ترکیب رنگی استفاده کنم که برایم مناسب‌تر باشد، همین‌طور آشنایی‌ای که با موسیقی دارم در بعضی کارها برای مفید‌ بوده و توانستم از آن استفاده کنم. ما در مجموعه «سه‌، پنج، دو» شوخی‌های زیادی را با اهالی فوتبال کردیم و خوشبختانه با واکنش نامناسبی روبه‌رو نشدیم، البته این را هم بگویم که کلا این کار ما به نفع خود آن‌ها بود، به نفع فوتبالیست‌ها. ما در این سریال‌ به نوعی از آن‌ها دفاع کردیم و نشان دادیم که تحت چه شرایطی با چه مربی و چه سرپرستی کار می‌کنند و چه برخوردی با آن‌ها می‌شود و به چه دلایلی کسی را می‌آورند و می‌برند.
تبلیغات