,داوودنژاد موسیقی دان و بازیگر! علیرضا داود نژاد,داوود نژاد,بازیگر,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


  • شغل:  بازیگر
  • سن: 22 سال
  • کاری که از او خواهید دید:  بعداز فیلم مرهم هنوز کاری قبول نکرده است.

پدرش، علیرضا داودنژاد دوست ندارد داوودنژاد کوچک خیلی درگیر سینما شود و می‏خواهد بیشتر به درسش بچسبد. در کنار درسش کار موسیقی هم می‏کند. رپ می‏نویسد و می‏خواند، تمپو و پرکاشن می‏زند و دی‏جی‏ هم هست.

همان اول می‏گوید اسمم را هم بگم؟ «علی داوود نژاد متولد خرداد 1368» قبل از این‏که بپرسم واقعا مثل خردادی‏ها هستی؟ «اصلا خصوصیات خردادی‏ها را ندارم و دورو نیستم، پدرم اردیبهشتی‏ است و من هم بیشتر شبیه اردیبهشت ماهی‏ها هستم. اما کلا به این چیزها اعتقادی ندارم.»

به اینجا که می‏رسد چشمانش برق می‏زند و تمام آن هیجانات را نشان می‏دهد. حین گفت‌وگو حواسش کاملا به اطرافش هست و به دوتا گربه‏ای که بهش نزدیک می‏شوند نگاه می‏کند. طاقت نمی‏آورد و موبایلش را بر می‏دارد تا از آنها عکس بگیرد: «مهندسی کشاورزی می‏خوانم، دوستانم می‏گویند قراره فوق لیسانسم را در زمینه هلو هسته جدا بگیرم.» به همین حد توضیح اکتفا می‏کند. دلش می‏خواهد راجع به سینما صحبت کند و بدون مقدمه شروع می‏کند: «از وقتی چشمم را باز کردم سینما جزو خانواده‏ام بود پس برای من کار سختی نبود که بخواهم به دنبالش بروم. البته من هم می‏توانم الکی از اول مصاحبه بگویم من عاشق بازیگری‏ام. بله، دوستش دارم اما راستش این است که اگر قرار باشد شغلم بازیگری باشد، بیشتر از این‏که بهم خوش بگذرد، بد می‏گذرد.» از این‏جا به بعد سعی می‏کند جدی‏تر باشد: «من یک مقدار نسبت به رضا، عموم و بقیه سخت‏تر نقشی را قبول می‏کنم. فکر می‏کنم اگر گزیده انتخاب کنم بهتر است. جدی، گزیده و تاثیرگذار. اگر موقعیت خوب ودرستی باشد، سینما را ادامه می‏دهم. دلم نمی‏خواهد به خاطر پول بیایم که پس‏فردا بگویند این به خاطر پول هر فیلمی را بازی می‏کند.»
تبلیغات