loading...


بدون اغراق باید اعتراف کرد که مازیار فلاحی با خواندن تیتراژ سریال قلب یخی شناخته شد. نخستین آلبوم او پس از جا افتادن قلب یخی بین مردم منتشر شد و البته هنوز هم محبوب‌ترین آهنگ مازیار همان تیتراژ قلب یخی است البته با آغاز فصل دوم سریال خواننده تیتراژ عوض شد. این بار محسن یگانه ترانه و آهنگسازی و خوانندگی را به‌عهده گرفته و البته کار خوبی هم از آب در آمده. هر چند که گویا آهنگ چندان به دل خود یگانه ننشسته. شما اگر هر دوی این آهنگ‌ها را شنیدید، می‌توانید یکی از این 2 آهنگ را انتخاب کنید.,قلب یخی «محسن یگانه» یا «مازیار فلاحی»؟ قلب یخی,مازیار فلاحی,محسن یگانه,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه هامحسن یگانه از تجربه خواندن تیتراژ  قلب یخی می‌گوید:

آن چیزی که می‌خواستم نشد ولی...

  • تیتراژی که برای این سریال خواندی را دوست داشتی؟
 این آهنگ آن چیزی که می‌خواستم نشد. به‌خصوص تیتراژ پایانی سریال، به خاطر همین ممکن است که این آهنگ را عوض کنیم. فکر می‌کنم علت افت این آهنگ تکرار است که متاسفانه درد بدی است.
  • چه کسی را علت افت این آهنگ مقصر می‌دانید؟
اگر این تیتراژ ضعیف است تنها تقصیر من یک نفر نیست. آقای طباطبایی تهیه‌کننده سریال از دوستان قدیمی من هستند و وقتی از من خواستند که این کار را انجام بدهم در شرایط بدی بودم و حتی گفتم من این کار را انجام نمی‌دهم و زیر بار نمی‌رفتم و خواننده‌های دیگری را پیشنهاد کردم اما قبول نکردند و در زمان کمی که وجود داشت این کار را انجام دادم و همه چیز فشرده انجام شد طوری که له شد. اگر اشتباه تنها از طرف من بود که کار ضعیف شده مطمئن باشید قبول می‌کردم.
  • فصل اول سریال را دیده بودی که این ترانه را گفتی؟
مجموعه اول سریال قلب یخی را ندیده بودم و متاسفانه هنوز هم وقت نکرده‌ام که ببینم و برای اینکه ترانه‌ای که می‌خواهم بنویسم با حال و هوای داستان جور در بیاید از آقای طباطبایی خواستم که یک روز بیاید و داستان سریال را برای من تعریف کند. اصولا هم من ترجیح می‌دهم به جای اینکه آن همه زمان بگذارم که سریال را ببینم، داستان سریال را بشنوم، برای سریال «آسمان همیشه ابری نیست» هم همین کار را کردم و خوب هم شد.
  • آهنگ مازیار فلاحی در فصل اول سریال را دوست داشتی؟
من شاید از نوع کار فلان خواننده خوشم نیاید اما آن خواننده را نفی نمی‌کنم مگر این‌که آن خواننده کارش عیب واضحی داشته باشد. وقتی خواننده طرفدارهای خودش را دارد و کارهایش شنیده می‌شود من نمی‌توانم نظری بدهم. تیتراژ قبلی این سریال را شنیده بودم، آن کار در ژانر کاری من نبود. وقتی که آن را شنیدم یاد دیگر کارهای مازیار افتادم. آهنگ‌های او حس و حال خاصی دارد شاید هم بهتر بود سریال را می‌دیدم بعد نظر می‌دادم اما خوشبختانه چون مازیار یکی از دوستان خوب من است و شخصیتش را دوست دارم راحت می‌توانم از او انتقاد کنم و می‌دانم که او انتقادپذیر است و ناراحت هم نمی‌شود.,قلب یخی «محسن یگانه» یا «مازیار فلاحی»؟ قلب یخی,مازیار فلاحی,محسن یگانه,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


مازیار فلاحی از ترانه‌ محسن یگانه می‌گوید

یک جایی برای عشق در ترانه‌های محسن  هست

  • تیتراژ فصل دوم قلب یخی با محسن یگانه را شنیدی؟
محسن یگانه از آن خواننده‌هایی است که من هم خودش را دوست دارم هم موسیقی‌اش را. همیشه یک جایی برای عشق در آهنگ‌هایش هست.
  • محسن یگانه خودش این آهنگ را زیاد دوست ندارد. شما ایرادی به این آهنگ نمی‌گیرید؟
اگر همه جای آهنگ او خوب نباشد باز هم یک جایی از آن دوست داشتنی است. امکان ندارد من چیزی از محسن یگانه بشنوم و یک لحظه‌ای که در من تاثیر نگذارد در آن پیدا نکنم. می‌دانم که محسن آنقدر کار بلد است که خودش به‌خوبی نقاط ضعف و قدرتش را می‌شناسد و می‌گوید به اضافه این‌که احترامی که من برای او قائل هستم به خاطر مولف بودنش است. او خودش ملودی می‌سازد و خودش شعرهایش را می‌گوید. این‌ها مهم هستند و اگر محسن اشاره به تکرار کرده؛ من فکر می‌کنم این تکرار امضای اوست نه تکرار محض و به محض این‌که خواننده بشنود حتی اگر با صدای من می‌فهمد کار من است یا کار او.
  • در چند قسمت اول قلب یخی پیش از اینکه شما تیتراژ را بخوانید، صدای رضا یزدانی روی تیتراژ سریال بود. آهنگ را دوست داشتی؟
رضا یزدانی خاص است، صدایش و نوع کاری که می‌کند منحصر به فرد است و او برای موسیقی این مملکت زحمت می‌کشد و تعداد آدم‌هایی که مثل او باشند کم است.


رضا یزدانی:کار مازیار در کل خوب بود

متاسفانه من هنوز موفق به شنیدن آهنگی که محسن یگانه برای تیتراژ سریال قلب یخی خوانده نشدم بنابراین نمی‌توانم بین این 2 ترانه مقایسه کنم اما کار مازیار را شنیدم و از آن خوشم آمد، در کل خوب بود.
تبلیغات