,شام شاد ایرانى بفرمایید شام ایرانی,رامبد جوان,سروش صحت,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


برترین ها: آن‌ها جزو شجا‌ع‌ترین‌ها هستند؛ برای ما که از اول ساخت این پروژه به‌عنوان رسانه اختصاصی آن در جریان ریز اتفاقاتش بودیم، ثابت شد این 4 نفر، لایق دریافت نشان شجاعت هستند؛ با تمام احترامی که برای همه هنرمندان‌مان برای آزادی انتخاب قائلیم، باید بگوییم با توجه به مناسبات و رسومات فرهنگی غالب بر کشور، این‌که 4 چهره مشهور قبول کنند لنز دوربینی وارد حریم خصوصی خانه و زندگی‌شان شود که قرار است میلیون‌ها آدم از همان دریچه دوربین به تماشای‌شان بنشینند، یک‌جورهایی دل شیر می‌خواهد که آن‌ها داشتند. البته نوید ما برای شما مخاطبان مجله و برنامه‌های «بفرماییدشام ایرانی» این است که آقایان و خانم‌های ستاره دیگری نیز با این مجموعه قرارداد همکاری بسته‌اند و به زودی متوجه نام‌های‌شان خواهید شد.

بالاخره بعد از ماه‌ها خبررسانی مبنی بر انتشار «شام ایرانی» و صادر نشدن پروانه نمایش آن، پکیج نمایشی «شام ایرانی» با «رامبد جوان»، «مهدی پاکدل»، «سروش صحت» و «اشکان خطیبی» وارد پخش شبکه نمایش خانگی شد و به قولی انتظارها برای دیدن 4 سرآشپز مشهور به پایان رسید. از آن‌جا که زندگی ایده‌آل به‌عنوان تنها رسانه اختصاصی این مجموعه فعالیت می‌کند، چهره این 4 بازیگر دوست‌داشتنی روی ‌اولین جلد مجله آشپزی ایده‌آل نقش بست تا خوانندگان‌مان را در جریان ریز اتفاقات، پشت‌‌صحنه و حاشیه‌های این برنامه قرار داده باشیم؛ به همه این‌ها گفت‌وگوهای جالب و متفاوت این 4 ستاره را هم اضافه کنید و خودتان حدس بزنید چه حرف‌ها و کری‌خوانی‌هایی می‌تواند بین این‌‌ها ردوبدل شده باشد. تنها توصیه ما برای شما در این پرونده یک چیز است؛ صفحات، عکس‌ها و حرف‌های این 4 ستاره را از دست ندهید، چون مشابه این صفحات را هیچ‌جای دیگر به غیر از آشپزی ایده‌آل نخواهید دید.,شام شاد ایرانى بفرمایید شام ایرانی,رامبد جوان,سروش صحت,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


‌قرار نیست این بازیگران برای تصاحب سیمرغ، نخل و خرس طلا و نقره با هم بجنگند و هنرشان را در بازیگری به رخ بکشند؛ این‌بار باید توانایی‌های‌شان را در آشپزی بسنجند و ثابت کنند، در این زمینه هم می‌توانند آدم‌های موفقی باشند. شرکت‌کنندگان نخستین گروه آقایان برنامه «شام ایرانی»، 4 بازیگر مشهور و محبوب سینمای ایران هستند؛ با هم به خانه‌های‌شان می‌رویم تا ببینیم آیا «رامبد جوان»، «مهدی پاکدل»، «سروش صحت» و «اشکان خطیبی» ‌در آشپزی هم همان‌قدر تبحر دارند که در بازیگری و کارگردانی؟ همه نکات بامزه‌ای که‌ در طول 4 شب اجرای مراسم شام این ستارگان اتفاق افتاد و ممکن است در سی‌دی‌های برنامه نبینید در این صفحات آورده شده‌اند تا خوانندگان زندگی ایده‌آل، بتوانند اختصاصی‌ترین گزارش‌های این برنامه داغ، پرستاره و هیجان‌انگیز را فقط در مجله خودشان بخوانند.,شام شاد ایرانى بفرمایید شام ایرانی,رامبد جوان,سروش صحت,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


سرآشپز شب اول‌_ اشکان خطیبی

 • نفوذی‌ای به نام رامبد جوان چوب لای چرخ کن!
اولین دوربرگردان جاده فشم را که دور بزنید، روبه‌روی‌تان تابلوی رستورانی بزرگ و مجلل به نام «نعنا» به چشم می‌خورد که قرار است اولین شب «شام ایرانی» آقایان آن‌جا برگزار شود؛ صاحب رستوران و میزبان امشب، «اشکان خطیبی» است که چند ماهی از افتتاح رستوران زیبا و بزرگش می‌گذرد. 3مهمان دیگر هم در راه رستوران‌ هستند. البته «رامبد جوان»‌ به واسطه رابطه صمیمی‌ای که با اشکان دارد، از صبح در کنارش بوده و تا آن‌جا که توانسته سعی کرده هنگام آشپزی، چوب لای چرخ دوستش بگذارد تا خیلی زود او را از دور رقابت‌ها خارج کند! چون این‌طور که به گوش می‌رسد، «اشکان خطیبی» جزو رقبای سرسخت این گروه به حساب می‌آید که تبحر زیادی در آشپزی دارد.

 • 206 کجا، پرادو کجا!
3 مهمان سرشناس امشب با اتومبیل‌های‌شان از راه می‌رسند؛ بین آن‌ها اتومبیل «سروش صحت»، اختلاف قیمت بسیار زیادی با اتومبیل‌های «رامبد جوان» و «مهدی پاکدل» دارد؛ خودتان مقایسه کنید 206 سروش صحت کجا و پرادو و اسپورتیج رامبد و مهدی کجا! جالب این‌که هر 3 نفر، همزمان با یکدیگر به رستوران «اشکان خطیبی» می‌رسند و با تیک‌آف شدیدشان جلوی در رستوران، گردوخاک زیادی بلند می‌کنند. آیا آن‌ها آمده‌اند در اولین شب مهمانی‌شان «اشکان خطیبی» از غذاهایش ایراد بگیرند تا خودشان اول شوند و جایزه ویژه این رقابت خوشمزه را تصاحب کنند؟

 • مگر می‌شود به این منو امتیاز نداد؟!
زمانی‌که «اشکان خطیبی» غذاهایی که درست کرده بود را سر میز شام آورد، علاوه بر 3چهره سرشناس رقیبش، عوامل پشت صحنه و ما و خلاصه هر آن‌که آن اطراف بود، دهنش آب افتاد؛ سوپ، کباب ترش، ماهی شکم‌پر، میرزا قاسمی، نوشیدنی مخصوص نعنا و دسری به نام «برفی»، نشان می‌داد او سرآشپز قابلی است و نمی‌توان به راحتی از کنار ضیافتی که ترتیب داده رد شد و به آن‌ امتیاز نداد!,شام شاد ایرانى بفرمایید شام ایرانی,رامبد جوان,سروش صحت,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


سرآشپز شب دوم_ رامبد جوان

 • معلوم است که این‌جا خوش خواهد گذشت
در کوچه پس کوچه‌های تاریک و البته باریک خیابان زعفرانیه، به دنبال آدرس خانه «رامبد جوان» هستیم؛ قرار است امشب میزبان «شام ایرانی»، کارگردان، بازیگر و مجری همیشه شاد، پر انرژی و طناز سینمای ایران باشد. قبل از این‌که وارد خانه‌اش شویم، می‌دانستیم باید منتظر یک شب پر از خنده و شوخی باشیم و قرار است به همه‌مان حسابی خوش بگذرد.

 • به تنها چیزی که فکر نمی‌کرد، بردن بود!
برخلاف تصور و گفته‌های «اشکان خطیبی» رفیق فابریک «رامبد جوان»، او امشب سنگ تمام گذاشته و با پذیرایی گرمش و شام پروپیمانی که در نظر گرفته، به نوعی برای سایر رقیبان هم‌صنفش حسابی خط‌ونشان کشیده! هرچند انگار تنها چیزی که برای رامبد اهمیت ندارد، بردوباخت در این مسابقه است! آنچه باعث شده رامبد این همه سرحال باشد و بگوبخند به راه بیندازد، دور هم جمع شدن دوستانی است که انگار گروه خونی‌شان بدجور به هم می‌خورند!,شام شاد ایرانى بفرمایید شام ایرانی,رامبد جوان,سروش صحت,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


سرآشپز شب سوم_ سروش صحت

 • مهمانانی که زودتر از میزبان رسیدند!
ساعت 9 شب است و به سرعت در حال حرکت به سمت مجتمع‌های مسکونی آتی‌ساز هستیم؛ انگار همه رسیده‌اند و تنها ما جا مانده‌ایم! زمانی‌که رسیدیم، دیدیم بله، «رامبد جوان»، «مهدی پاکدل» و «اشکان خطیبی» رسیده‌اند اما خبری از میزبان نیست! «سورنا» پسر «سروش صحت» مهمانان را به داخل خانه راه داده اما همچنان خبری از پدر نیست! بعد از تماس با جناب آقای مثلا میزبان، ایشان اعلام کرد تا چند دقیقه دیگر می‌رسد؛ او از اجرای تئاتر می‌آید و همان پشت تلفن اعلام می‌کند آنقدر خسته است که نای آشپزی کردن ندارد ولی پسرش می‌گوید همه‌چیز آماده یک شام خوشمزه است! برای همین هم هست که «اشکان خطیبی» می‌گوید به عمرم میزبان به بی‌خیالی «سروش» ندیده‌ام!

 • انگار اینجا همه‌چیز برعکس است!
3مهمان سرشناس «شام ایرانی» ‌روی کاناپه خانه سروش صحت لم داده‌اند و در حال شکستن تخمه و خوردن میوه‌اند تا جناب میزبان تشریف‌فرما شوند! بیشترین چیزی که در خانه‌ سروش صحت به چشم می‌آید، کتاب‌ها، نمایش‌نامه‌ها و فیلم‌هایی است که از سر و کول کتابخانه‌های پرتعدادش بالا می‌روند! بالاخره بعد از نیم ساعت انتظار، بازیگر طناز سینمای ایران وارد خانه‌اش شد و با استقبال گرم دوستان همکارش روبه‌رو شد. انگار اینجا همه‌چیز برعکس است! مهمان‌ها از میزبان استقبال می‌کنند!

 • خبر ناراحت‌کننده سروش صحت به مهمانانش!
بعد از این همه انتظار، سروش صحت برای مهمانانش یک خبر نه چندان خوشایند دارد «باید در درست کردن شام امشب همه‌تان کمک کنید!» او برای شام امشب مهمانانش کباب کوبیده در نظر گرفته، با این تفاوت که خودشان هم باید در درست کردنش کمک‌حال او شوند! برای همین هم هست که آن‌ها را به تراس خانه‌اش دعوت می‌کند تا منقل و ذغال‌اش را روبه‌راه کنند و سیخ‌های کبابی که از قبل زحمت‌شان را سروش کشیده بود، روی ذغال‌ها برشته ‌کنند! هرچند رامبد، اشکان و مهدی گوش‌شان به این حرف‌ها زیاد بدهکار نبود و بیشتر به جای کمک به سروش، جلوی دست‌وپایش را گرفته بودند و تندتند به غذای او ناخنک می‌زدند!

 • چرا حلقه ازدواجت شبیه حلقه منه؟!
نکته جالب این شب، بحث رامبد جوان و مهدی پاکدل درباره حلقه‌های ازدواج‌شان بود. از آن‌جا که مهدی پاکدل به تازگی ازدواج کرده، رامبد جوان ناگهان چشمش به دست چپ مهدی می‌افتد و دستش را کنار دست او می‌گذارد و با تعجب به او می‌گوید: «چرا حلقه‌ ازدواجت شبیه حلقه ازدواج منه؟!»

 • کارگردان‌هایی که قربان‌صدقه هم می‌روند‌
«بیژن بیرنگ» و «سروش صحت» بعد از پایان مراسم شام، در گوشه‌ای از خانه شلوغ سروش ایستاده‌اند و درباره سریال‌هایی که تا امروز ساخته‌اند حرف می‌زنند و خاطرات‌شان را مرور می‌کنند. در این بین بیژن بیرنگ بابت ساخت سریال «ساختمان پزشکان» به سروش صحت تبریک می‌گوید و آن را یکی از کارهای خوب سال‌های اخیر تلویزیون ایران می‌نامد.محاکمه! مهمانان روبه‌روی میزبان نشسته‌اند و از سوی «اشکان خطیبی» و «رامبد جوان» موضوعی ‌مطرح می‌شود و از «مهدی پاکدل» می‌خواهند درباره آن نظر بدهد و دلایلش را اعلام کند. مطمئن باشید این قسمت از برنامه، یکی از هیجان‌انگیزترین قسمت‌هایش خواهد بود، زیرا بدون هیچ‌گونه شوخی و خنده‌ای، «مهدی پاکدل» مورد بازجویی و محاکمه 3 دوستش در شب آخر قرار گرفت و حرف‌های عجیب و غریبی بین این 4 نفر ردوبدل شد که توصیه می‌کنیم حتما ببینید.,شام شاد ایرانى بفرمایید شام ایرانی,رامبد جوان,سروش صحت,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


سرآشپز چهارم_ مهدی پاکدل

 • تازه عروس و ‌داماد خوش‌سلیقه سینمای ایران
امشب، آخرین شب شام گروه آقایان «شام ایرانی» است؛ امشب بالاخره معلوم خواهد شد برنده جایزه ویژه برنامه کیست و دست‌پخت کدام‌یک از بازیگران دوست‌داشتنی سینمای ایران از بقیه بهتر است. برای همین هم هست که امشب همه سر ساعت به خانه «مهدی پاکدل» در خیابان سهیل شریعتی می‌رسند و در خانه تازه‌داماد سینمای ایران گرد هم جمع می‌شوند. جالب این‌که در را «بهنوش طباطبایی» برای‌مان باز می‌کند و بعد از تبریک ازدواج به این زوج خوشبخت وارد خانه‌ای تمام سفید، با مبلمانی سفید، آشپزخانه‌ای سفید، کمدهایی سفید و خلاصه همه‌چیز سفید می‌شویم که نشان می‌دهد این خانه متعلق به زن و شوهر خوش‌سلیقه‌ای است که تازه ازدواج کرده‌اند. خوش‌سلیقگی زوج دوست‌داشتنی سینمای ایران زمانی تکمیل شد که دیدیم در گوشه‌ای از اتاق پذیرایی‌شان یک پیانوی بسیار زیبا قرار داده‌اند که زیبایی خانه‌شان را چند برابر کرده.

 • مهدی پاکدل روی نقطه جوش!
شاید این صحنه را در سی‌دی برنامه نبینید اما بالاخره برای بازتاب همین اتفاقات است که آن شب‌ها سر برنامه حاضر می‌شدیم تا کوچک‌ترین اتفاقات را هم برای‌تان بنویسیم. هنگام ضبط برنامه بود که «بهنوش طباطبایی» قصد داشت به «مهدی پاکدل» نکته‌‌ مهمی را ‌اطلاع بدهد اما زمانی این اتفاق افتاد که دیگر خیلی دیر شده بود! ناگهان صدای بلندی از ورودی منزل خانه به گوش رسید که همه سرها را به سمت خود برگرداند. آبی بود که از سقف خانه نوساز و زیبای مهدی پاکدل روی زمین می‌ریخت! جناب بازیگر هم که از این اتفاق، آن هم در شب میزبانی‌اش از چهره‌های سرشناس به شدت عصبانی بود، به سرعت به محل حادثه شتافت و دید شلنگ کولر چیلر خانه‌اش پاره شده و آبی که در مخزن آن جمع شده، باعث شده به منبع فشار بیاید و بقیه ماجراهایی که تعریف کردیم اتفاق بیفتد! هرچند به هر زحمتی بود، «مهدی پاکدل» وسط آن همه دل مشغولی و استرس میزبانی از مهمانانش، سر و ته قضیه را هم آورد و مهندس‌ بازی‌اش جواب داد.

 • به ذهن‌تان هم نمی‌رسد کدام‌شان اول شده
معلوم نیست امشب چه خبر است! لحظه‌ای نیست که صدای خنده و شوخی قطع شود و این 4نفر آنقدر گرم و صمیمی شده‌اند که به تنها چیزی که فکر نمی‌کنند غذاست! هرچند از قبل از شروع برنامه، همه «مهدی پاکدل» را به واسطه سال‌ها زندگی مجردی، شانس اول قهرمانی در این گروه می‌دانستند و زمانی هم که میز شام چیده شد، همان یک‌ذره شک هم به یقین تبدیل شد. البته قرار نیست لو بدهیم چه کسی در این گروه اول شده اما مطمئن باشید به ذهن‌تان هم خطور  نمی‌کند برنده این گروه چه کسی بوده است!

,شام شاد ایرانى بفرمایید شام ایرانی,رامبد جوان,سروش صحت,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها

 • بازیگرانی که هم خواننده‌اند، هم نوازنده!
در قسمت آخر برنامه، «اشکان خطیبی» که از گذشته رابطه بسیار عمیقی با موسیقی و خوانندگی دارد، پشت پیانوی خانه «مهدی پاکدل» نشست و با وجودی که اعلام کرد خیلی وقت است ساز پیانو نزده، با انگشتانش ترانه‌ای بسیار زیبا نواخت و 3 چهره سرشناس آن شب نیز به همراه آن ترانه، چند دقیقه‌ای خواندند و خندیدند و حسابی خوش گذراندند. البته بعد از پایان همه این‌ها، جایزه ویژه برنامه سر میز شام آورده شد و تقدیم شد به... . این دیگر بر عهده شماست که حدس بزنید برنده خوش‌شانس آن شب کدام‌یک از بازیگران دوست‌داشتنی سینمای ایران بوده است!

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بازيگراى سريال سيزده دليل براى اينکه4

تبلیغات