,شخصیت شناسی این چهره های دوست داشتنی! چهره خوانی,ستارگان موسیقی,راز چهره خوانندگان,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


برترین ها:  دوست ندارید با یک نگاه به صورت کسی خصوصیات شخصیتی او را حدس بزنید و به خودش تحویل بدهید؟ قطعا اگر این کار را بکنید طرف شما فقط می‌تواند بگوید: «واقعا؟»،  «از کجا فهمیدی؟» و... اما ما رازهای چهره‌خوانی را به شما می‌گوییم. دراین شماره به بهانه بالا رفتن دوباره تب  انتخاب بهترین و پرطرفدارترین خوانندگان پاپ کشورمان بد ندیدیم کمی هم از رمز و راز چهره محبوب‌ترین‌های موسیقی پاپ به شما بگوییم.اجزای صورت چه می‌گویند

 • دهـان احساساتی هستید یا نه؟
از میان تمام اعضای صورت، دهان عضوی است که بیشترین استفاده را برای برقراری ارتباط با دیگران دارد. این عضو شگفت‌انگیز نه‌تنها طرز بیان فرد را نشان می‌دهد بلکه با بررسی آن می‌توان به میزان احساساتی بودن فرد و اینکه آیا او حرف دیگران را برای بیان نظر خود قطع می‌کند یا نه، پی برد.
 • پـلک نشانگر ارتباطات اجتماعی شما
نقش اصلی پلک پوشاندن چشم و جلوگیری از ورود ذرات گرد و غبار به داخل آن است اما از لحاظ چهره‌خوانی، پلک بالا نشان‌دهنده اطلاعاتی ازقبیل سطح روابط اجتماعی و میزان نیاز به صمیمیت در صاحبان آن است و همین‌طور از پلک پایین می‌توانید به احساس واقعیت درون فرد پی ببرید.
 • بینی رادار اقتصادی شما
از آنجایی که بینی نقش مهمی را در تنفس ایفا می‌کند، تعجب‌آور نیست که در چهره‌خوانی این عضو، نشان‌دهنده توانایی ما در حفظ بقای خود و اطرافیان باشد. بینی نه‌تنها مقداری انرژی که داریم را نشان می‌دهد، بلکه نمایانگر شیوه کاری و نوع برخورد ما با پول نیز هست.
 • پیشانی به چه فکر می‌کنید؟
در چهره‌خوانی، شکل پیشانی تا حد زیادی نشان‌دهنده طرز تفکر فرد و نوع برخورد او با مسائل و مشکلات زندگی است. عجیب هم نیست که پیشانی از آنجا که روی لب مغز را می‌پوشاند، از طرز تفکر فرد خبر دهد؛ مثلا ممکن است شما فردی باشید که در حل مشکلات خود به دنبال راه‌حل‌های منحصربه‌فرد می‌گردید یا برعکس خواهان به‌کارگیری موثرترین راه‌حل از میان راه‌حل‌های موجود و از پیش‌امتحان شده باشید.
 • چشم دریچه روح شما
از آنجا که چشم تنها عضو حساس به نور در بدن انسان است بی‌دلیل نیست که از آن به عنوان دریچه روح هم یاد شود، چشم‌ها طرز فکر، رفتار و صمیمیت ما را منعکس می‌کنند. شکل، عمق، اندازه نسبی و زاویه چشم‌ها نمایانگر نوع نگرش افراد است. از روی زاویه چشم یک فرد می‌توان دریافت که او خوشبین، بدبین یا واقع‌بین است.
 • ابرو فرق ابروها را می‌شناسید؟
ابروها ابزار قدرتمندی برای بیان احساسات و انتقال پیام به شمار می‌آیند. هر شکل از ابرو، نماینده طرز فکر خاصی است. در حقیقت هر تار موی ابرو، نشان‌دهنده یک حالت فکری است. شاید برای شما جالب باشد بدانید ابروهایتان هم‌شکل نیستند. طرح و شکل ابروی چپ، طرز فکر ما را در زندگی نشان می‌دهد در حالی که ابروی راست، نشان‌دهنده نوع عملکرد ما در زندگی شغلی و حرفه‌ای است.,شخصیت شناسی این چهره های دوست داشتنی! چهره خوانی,ستارگان موسیقی,راز چهره خوانندگان,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


احسان خواجه‌امیری

هنرمند، مغرور، بی‌پروا   و اهل تفاهم


 • دهان :
این فرم دهان، فرم دهان افراد مردد است. گاهی حتی استعدادهای خودش را هم فراموش می‌کند. اوج لذت آنها در موقعیتی است که اطرافیانش به او دلگرمی و قوت‌قلب می‌دهند سریعا با محیط‌های متفاوت سازگار می‌شود. رابطه عاشقانه آنها می‌تواند همیشه پایدار بماند و خدای تفاهم است.
 • پلک :
نازکی پشت پلک او نازکی دلش را هم نشان می‌دهد. در روابطش بسیار دلسوز و صمیمی است. صمیمیت را بسیار دوست دارد و تنهایی را دوست ندارد ولی مواظب آزادی شخصی‌اش است. مضطرب و خجالتی است اما از اینکه این را از چهره‌اش بخوانید اصلا
خوشش نمی‌آید.
 • بینی :
 بینی بلند او درک بالای هنری او می‌رساند. در جست‌وجوی ایده‌آل‌های خود است و در تصمیماتش مغرور و بی‌پروا. شخصیت قابل اعتمادی دارد ولی در اعتماد به دیگران وقت زیادی صرف می‌‌کند. اوج درخشش او در ارتباطات دوستانه‌ ‌اش نمایان می‌شود و در صورت حمایت شدن از سوی اطرافیانش استعدادهایش بیش از پیش شکوفا می‌شود.
 • پیشانی :
نشان‌دهنده علاقه او به استفاده از تخیل و ابتکار در حل مشکلات است. او تمایلی به شیوه‌های خشک و انعطاف‌پذیر ندارد و قوه تخیل خود را در رفع مشکلات به کار می‌گیرد؛ ترجیح می‌دهد او را با مسائل تنها بگذارند تا خود شخصا با راه‌حلی منحصربه‌فرد آن را حل کند.
هوش و استعداد زیادی دارد و ذکاوتش در مشکلات و زندگی بی‌نظیر است و اگر ایده‌‌های غبطه‌آور خود را به اجرا درآورد، موفقیت‌او حتمی خواهد بود.
 • چشم :
از چشمانش مهربانی و نزدیکی می‌بارد ولی برق شک و بی‌اعتمادی را هم می‌توان در آن دید. او جزو کسانی است که هنگام آشفتگی‌ها و مشکلات همه چیز را می‌توان از چشمانش خواند. درک معنویت او بسیار بالاست و صبر و شکیبایی بالایی دارد.
 • ابرو :
جاه‌طلب، کنجکاو و با علائق متفاوت. هر تار مویی که در کنار ابروی او روییده، نشان‌دهنده علایق اوست. کمتر پیش می‌آید در حالت سکوت و فقط به یک موضوع خاص متمرکز شده باشد.,شخصیت شناسی این چهره های دوست داشتنی! چهره خوانی,ستارگان موسیقی,راز چهره خوانندگان,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


رضا صادقی

مهربان، نیکوکار و پرانرژی

 • دهان :
رضا صادقی تنها وقتی خوشحال می‌شود که بتواند کاری را که شروع کرده به پایان برساند. برای او خوشحال‌ بودن خیلی با اهمیت‌تر از به دست آوردن پول و ثروت است و این از مهم‌ترین دلایل متعادل بودن شخصیت اوست. محبتش چون از ته دل است به دل می‌نشیند، از ریاکاری و دروغ متنفر است.
 • پلک :
این حالت پلک‌ها نشانه حس همیاری، نجابت، قابل اعتمادبودن و کمی افسردگی است. برای رضا صادقی دوستی‌های صادقانه و عمیق سرچشمه نیروی زندگی‌اش است. دربسیاری از اوقات شنونده است و کمتر حرف می‌زند.
 • بینی :
صاحب این شکل بینی که رضا صادقی نام دارد سخاوتمند و احساساتی است ولی درعین حال نمی‌خواهد به چیزی عمیقا فکر کند. معمولا زندگی خوب و روبه پیشرفتی دارد اگرچه همیشه با مشکلات زیادی در این راه مواجه می‌شود. اما از کودکی یاد گرفته که چطور با مشکلات روبه‌رو شود. همیشه دوست دارد به دیگران کمک کند حتی اگر لازم باشد که قربانی این راه باشد.
 • پیشانی :
افراد با این پیشانی به گونه‌ای استثنایی در زندگی موفق هستند. خونسردی او همیشه بهترین تصمیم‌ها را برایش رقم زده. همه از انرژی بی‌نظیرش حرف می‌زنند. به هرکس نزدیک شود، بهترین دوست او می‌شود. استعداد او بی‌نظیر اما  در عمل کمی تنبل است.
 • چشم :
این چشم‌ها تنها چشمانی است که معنی حسادت را نمی‌داند. با طبیعت یاری‌رسانی که رضا صادقی در چشمانش دارد، اطرافش شلوغ است و محبت بسیار می‌بیند. درعشق بسیار فداکار و البته محافظه‌کار است. همیشه درست‌ترین مسیر را برمی‌گزیند حتی اگر احساسش چیز دیگری را توجیه کند.
 • ابرو :
هرکس این شکل ابرو را دارد به دلیل صبر و شکیبایی بی‌حدو حصرش به سادگی محبوب دیگران می‌شود. رضا خیلی احساساتی و بااستقامت است و ساخته شده برای شغل اجتماعی,شخصیت شناسی این چهره های دوست داشتنی! چهره خوانی,ستارگان موسیقی,راز چهره خوانندگان,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


محسن یگانه

احساساتی،  ماجراجو  و  صبور

 • دهان :
احساسات عاشقانه‌اش زبانزد است. تشنه کشف زیبایی‌های زندگی است، چون سیر ثابت زندگی را دوست ندارد. عطش ماجراجویی از ویژگی‌های دیگر اوست. با انضباط و خوددار  و همچنین پرشور و حساس نسبت به توجه اطرافیانش است.
 • پلک :
پلک‌هایش نگرانی‌هایش را به وضوح نشان می‌دهد، تعهد برای او معنای خاصی دارد. گاهی با محبت کردن بیش از اندازه به نزدیکانش، آنها را تحت فشار قرار می‌دهد گرچه هرکس را که دوست دارد از ته دل است. با سخت کردن شرایط در مواجهه با مشکلات به شدت برخورد می‌کند چون ذاتا متین و آرام است.
 • بینی :
این بینی نه تنها ظاهر خوبی دارد بلکه نشان می‌دهد این فرد قابل اعتماد و صبور است. برای او داشتن عقیده درست و پیشرفت در کار و زندگی اهمیت زیادی دارد تا جایی که هر از گاهی سری به گذشته می‌زند و نگاهی به سیر صعودی یا نزولی زندگی‌اش می‌کند تا حساب کار دستش بیاید چون از تکرار اشتباه‌های دیروزش سخت عصبانی می‌شود.
 • پیشانی :
پیشانی صاف و یکدست محسن یگانه فردی انعطاف‌پذیر و سازگار را نشان می‌دهد که در لحظه تصمیم می‌گیرد و زندگی می‌کند و فقط از گذشته‌ها درس می‌گیرد. محترم و سنجیده برخورد می‌کند ولی وای از آن روزی که بدخلق و بی‌حوصله باشد.
 • چشم :
‌ فعالیت ذهنی زیادی دارد. اهل خیال‌پردازی نیست ولی عاشق آرزو کردن به‌خصوص آرزوهای بزرگ است. محسن وقتی به جایگاهی برسد با چنگ‌و‌دندان سعی در حفظ آن می‌کند. کم تحرک است ولی پرانرژی، طوری‌که از نشستن با او خسته نمی‌شوید.
 • ابرو :
محسن یگانه بسیار منطقی است اما هیچ‌وقت احساساتش را نادیده نمی‌گیرد. زودباور نیست، تا تمام اطلاعات با جزئیات در اختیارش قرار نگیرد چیزی را قبول نمی‌کند. حقایق تلخ را سخت هضم می‌کند. در مورد نزدیکانش سخت احساساتی است و اکثرا حتی سرچیزهای بی‌اهمیت هم دلگیر می‌شود.
تبلیغات