تماشا: روز گذشته سایت «کافه سینما» خبری جنجالی درباره نیکی کریمی ستاره محبوب سینما، منتشر کرد. خبر این بود: «نیکی کریمی به تهیه کنندگی هدایت فیلم سریالی برای شبکه خانگی می سازد». خبری که این بازیگر باسابقه و شناخته شده سینما در این گفت و گو تکذیب کرد و گفت: «این خبر به هیچ وجه صحت ندارد و نمی دانم بر چه مبنایی منتشر شده است».

,نیکی کریمی: جام ملتهای اروپا را تعقیب می کنم نیکی کریمی,قلب یخی,سینما,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه هاکافه سینما به گزارش خبرنگار خصوصی اش در این ارتباط نوشت: «در حالی که غیر از چند پروژه دولتی تقریبا تولید در سینمای ایران متوقف شده، مهاجرت چهره های مطرح بازیگری و کارگردانی به شبکه ویدئویی ادامه دارد. «قلب یخی» به تازگی با حضور ستارگانش کلید خورد، سریال کمال تبریزی با فیلمنامه فرهاد توحیدی وارد پیش تولید شده و توافقات اولیه با رضا عطاران هم برای ساخت سریالی در شبکه نمایش خانگی انجام شده است. اکنون خبر می رسد نیکی کریمی، کارگردانی که سه فیلم در سینما ساخته و با «سوت پایان» اکران نسبتا موفقی را تجربه کرده هم تصمیم به ساخت سریال برای شبکه نمایش خانگی دارد...».اما برخلاف این اظهار نظرها بازیگر فیلم های ماندگاری چون «عروس»، «سارا»، «دو زن» و «بوی پیراهن یوسف» این روزها نگارش فیلمنامه جدیدش را به پایان می رساند.

نیکی کریمی که سال گذشته فیلم «سوت پایان» را با کارگردانی، نویسندگی و بازی خود روی پرده سینماها داشت، درباره اثر جدیدش گفت: «مدتی مشغول نگارش فیلمنامه کار جدیدم بودم که دیگر تقریبا به پایان رسیده و منتظر دریافت پروانه ساخت آن هستم. اسم این فیلم «بلور» است که امیدوارم با دریافت پروانه ساخت به زودی پیش تولید آن را شروع کنم. «بلور» فیلمی که در ژانر اجتماعی است که با دریافت پروانه ساخت جزئیات آن را منتشر خواهم کرد».

او همچنین افزود: «من امسال فیلم «من همسرش هستم» را به کارگردانی مصطفی شایسته آماده نمایش دارم که امیدوارم به زودی اکران شود». کریمی همین طور از حضور «سوت پایان» در جشنواره «دوربان» افریقای جنوبی و جشنواره فیلم سیدنی خبر داد و گفت: «قرار بود خودم هم به سیدنی بروم که به دلیل درگیری فیلم جدیدم نشد. همین طور ماه آینده فیلمم در بخش اصلی جشنواره دوربان هم که قبلا داور آن بودم حضور خواهد داشت».

,نیکی کریمی: جام ملتهای اروپا را تعقیب می کنم نیکی کریمی,قلب یخی,سینما,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


شاید برای شما خواننده های فوتبال دوست جالب باشد که بدانید ستاره محبوب تان به شدت به فوتبال علاقه مند است و این روزها یکی از مشغله هایش پیگیری و تماشای مسابقات جام ملت های اروپاست. او در این باره می گوید: «مسابقات جام ملت های اروپا را تماشا می کنم و تیم های مورد علاقه ام آلمان، انگلیس و پرتغال هستند».

کریمی که پیش از بازی انگلیس و اوکراین با ما صحبت کرده، درباره این بازی پیش بینی می کند: «امشب برای من شب سرنوشت ساز و مهمی است. هیچ چیز معلوم نیست و امیدوارم تیم محبوبم، انگلیس، بتواند از سد اوکراین میزبان بگذرد و به مرحله بعد راه پیدا کند».

 البته خانم کریمی خودشان هم به شدت اهل ورزش هستند و ورزش یکی از برنامه های تغییرناپذیر روزانه شان است. او در این باره گفت: «ورزش جزو ثابت برنامه های زندگی من است و به جز شنا و پیاده روی، ورزش های بدنسازی و تنیس را به طور ثابت انجام می دهم».

نیکی کریمی از اعضای باشگاه انقلاب است و علاقه مندانش گاهی او را در حال پیاده روی با دوستانش در جاده تندرستی این مجموعه می بینند.
تبلیغات