شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! - بیوگرافی بازیگران ، بیوگرافی هنرپیشه ها

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته بیوگرافی بازیگران از سایت بیوگرافی آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

تماشا: دور هم جمع شدن که فقط راه افتادن و رفتن به خانه مادر بزرگ و پدربزرگ نیست. شب یلدایی گفتیم وقتی در کنار خانواده یا در جمع دورستان دور هم جمع می شوید، حرف ها و دلنوشته هایی هم داشته باشید از بلندترین شب سال به روایت چهره ها. برای همین ما هم چهره های مختلف هنری را در این صفحه دور هم جمع کردیم تا از خاطرات یلدایی بگویند.

حرف هایی که البته در بعضی موارد به ماجرای پایان دنیا طبق پیشگویی های نوسترا داموس هم کشیده شد. خالی از لطف نیست لابلای حافظ خوانی و دیدار تازه کردن با اعضای خانواده و دوستان و نزدیکان، این گپ و گفت و یادداشت ها را هم بخوانید. شب یلدایتان خجسته. روزهای زمستانی خوبی داشته باشید.

پریناز ایزدیار: به بلندبالایی یلدا


شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها!
,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


او این شب ها با سریال «زمانه» دوباره دیده شده است. یادداشت اختصاصی او خطاب به مخاطبان تماشا بخوانید. در ضمن پریناز ایزدیار، یک فال حافظ هم به نیت همه ما گرفته است:

«... حجاب چهره جان می شود غبار تنم
خوشا دمی که از آن چهره پرده برفکنم
چنین قفس نه سزای چون من خوش الحانیست
روم به گلشن رضوان که مرغ آن چمنم
عیان نشد که چرا آمدم کجا بودم
دریغ و درد که غافل ز کار خویشتنم

یلدای بلند می آید و یاد و خاطره کودکی مان زنده می شود، یاد حافظ و دانه های قرمز انار و هندوانه در بلندترین شب سال، ای کاش بلندی سرو باغچه دل هامان، بلندی قد بخشش مان، بلندی عمر عزیزانمان به بلندبالایی یلدا و نفرت و کینه و دشمنی در وجودمان به کوتاهی روزش باشد. ای کاش در بلندترین و سیاه ترین شب سال، سیاهی ها از روح مان پاک شوند و خدا نور و روشنایی محبت را به دل هامان بتاباند.

هر شب و هر روزتان آرام
یلداتان مبارک
پری ناز ایزدیار ...»


امیرحسین رستمی: به یاد پدربزرگ خدابیامرزم


,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


سریال «قلب یخی» در شبکه نمایش خانگی، فیلم «یه عاشقانه ساده» روی پرده و سریال های «دختران حوا» و «یک تیکه از زمین» او را به یکی از پربیننده ترین بازیگرهای این روزها تبدیل کرده است. یادداشت امیرحسین رستمی درباره شب یلدا را بخوانید:

«... همیشه یلدا که نزدیک می شود یاد پدر بزرگ خدابیامرزم می افتم؛ ایشان بزرگ خانواده ما بود و هر سال تمام فامیل در خانه او دور هم جمع می شدیم و این شب را جشن می گرفتیم. متاسفانه بعد از فوت پدربزرگم دیگر کمتر اتفاق می افتد آن آدم ها دور هم جمع شویم، بالاخره سال ها می گذرد و الان هر کدام از آن آدم ها خودشان صاحب عروس، داماد، فرزند و نوه شده اند و ترجیح می دهند چنین شب هایی را کنار هم بگذرانند. ماشاءالله اینقدر آن جمع امروز بزرگ شده که اگر بخواهیم دور هم جمع شویم باید یک باغ بزرگ اجاره کنیم! ... به هر حال امیدوارم همه در کنار خانواده یا دوستانشان این شب را پاس بدارند و در بلندترین شب سال ایرانی ها که مصادف شده با تاریخ پایان جهان (!)، خوش بگذرانند!»


رضا یزدانی: فال حافظ اینترنتی

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


رضا یزدانی، خواننده ای است که در سبک راک، خیلی خوب توانسته حس نوستالژی را در مخاطبانش ایجاد کند. او برای شب یلدایتان در این یادداشت، چندتا از آهنگ هایش را پیشنهاد داده که دور هم گوش کنید:

«... نسل امروز چون نسل تکنولوژی و کامپیوتر است، آنچنان که باید به رسوم گذشتگان پایبند نیستند. مثلا آنها به اینکه در چنین شبی فال حافظ بگیرندیا خوراکی های مرسوم سفره یلدا سر سفره شان باشد، اعتقاد ندارند! در حالی که قدیمی ترها بیشتر برای شبی به بزرگی یلدا وقت می گذاشتند و به آن اهمیت می دادند، برای همین باشکوه تر هم برگزارش می کردند. وقتی فال حافظ تلفنی و اینترنتی می شود، باید هم منتظر کمرنگ شدن رسوممان باشیم. شاید 20 سال دیگر دوباره رسوم قدیمی هایمان جان بگیرند! در ضمن از بین ترانه های خودم برای شب یلدا کافه نادری، لاله زار کوچه ملی و شمال را پیشنهاد می دهم. گوش بدهید. یلدایتان مبارک ...»


پژمان بازغی: سالگرد ازدواجم!

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


از او به تازگی فیلم «خیابان یکطرفه» به شبکه نمایش خانگی آمده است. یادداشت خواندنی اش را درباره یلدا از دست ندهید:

«... از آنجا که این شب همیشه به خوش یمنی معروف بوده، من و همسرم نیز تصمیم گرفتیم برای اینکه ازدواجمان همیشه در خاطر همه باقی بماند در این شب ازدواج کنیم. به نظرم یکی از شب ها برای ازدواج آدم ها همین شب است. من و همسرم برای خاطره انگیزتر کردن مراسم ازدواجمان در پایان به همه آنهایی که آمده بودند یک فال حافظ کوچک هدیه دادیم.

قدیم ترها شکل و شمایل شب یلدا قابل مقایسه با امروز نبود. آن زمان همه خانواده دور هم جمع می شدیم و پدربزرگ و مادربزرگمان برای ما کوچکترها حافظ می خواندند و می گفتند باید از تمام لحظات این شب لذت برد. تفاوت شب یلداهای امروز در آدم هایی است که دور هم جمع می شوند. قبلاها همیشه اقوام و فامیل دور هم جمع می شدند اما الان اغلب دوستان این جمع را تشکیل می دهند! ما بزرگترها باید این رسم و رسوم کهن ایرانی و اجدادی مان را حفظ کنیم و همواره پاسدارشان باشیم تا فرزندانمان نیز بیاموزند و این فرهنگ نسل به نسل و سینه به سینه حفظ شود. یلدای امسالتان مبارک ...»


حدیث فولادوند: آجیل مخصوص


,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


این روزها او در کنار همسرش، رامبد شکرابی مشغول بازی و تمرین در تئاتر است. حرف های خواندنی حدیث فولادوند از خاطرات یلدایی اش را بخوانید:

«... من به واسطه حرفه بازیگری در این سال ها کمتر فرصت کرده ام شب یلدا کنار خانواده ام باشم چون اغلب سر کار هستم اما خاطرم هست در نوجوانی همیشه شب های یلدا یا در کنار خانواده ام بودم یا با دوستانم آن را جشن می گرفتیم. شب یلدا رسم و رسوم خاص خودش را دارد، مثلا حتما باید در این شب آجیل مخصوص شب یلدا را بخوری یا فال حافظ بگیری. امیوارم امشب برای همه شما خاطره انگیز باشد و لذت ببرید ...»


هومن جاوید: برون آی از این تاریکی

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


تازگی آلبوم «شاه ماهی» با صدای او و تهیه کنندگی بهرام رادان وارد بازار شده است. او در این شب یلدا برای شما یادداشتی نوشته است:

«... امشب، شب یلداست. در آلبوم دومم «دارقالی» که محصول کار گروهی بود، با گروه موسیقی راز شب، ترانه ای داشتیم به نام «مرد آسمان» که شعرش را شهروز مولایی نوازنده درامز گفته بود. این ترانه یکی از کارهای محبوب بین طرفداران من است. همچنین این ترانه در ستایش خروج از تاریکی است. این ترانه را به شما تقدیم می کنم: «با یاد او چه زیباست/ رهایی از استرات/ در کام این خاک محصور/ خسته از هر چه ندامت/ با نغمه خون و قداست/ بخوان با یاد رهایی/ برون آی از این تاریکی/ ببین جسمت چون عروسک ... بازیچه پلیدیست ...» این شعر از شهروز مولایی است و نام این قطعه «مرد آسمان» است. ضمن تقدیم این ترانه، یلدایتان را هم تبریک می گویم. یلدایتان پر مهر ...»


سپند امیرسلیمانی: به صورت کاملا علمی!

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


متولد آذر ماه است و همین دو روز پیش تولدش بود. سپند با آن روحیه همیشه شادابش، چندان اعتقادی به پایان جهان ندارد. حرف های بامزه او را درباره پایان دنیا و شب یلدا بخوانید:

«... زیاد شنیده می شود که امروز، دنیا به پایان می رسد. به نظر من دنیا تمام نمی شود. خیالتان راحت. الان با یک آزمایش علمی به شما ثابت می کنم! دو روز پیش تولد من بود. وقتی دو روز پیش تولد من بوده، مگر می شود دنیا به اتمام برسد؟! می بینید که به شکل کاملا علمی ثابت شد که 21 دسامبر، روز آخر جهان نیست! اما حتی اگر دنیا به پایان برسد، برای من خیلی فرقی نمی کند. نمی گویم همه کارهایم را انجام داده ام اما هر زمانی هر کسی دنیا را ترک کند، کارهای زیاد باقیمانده ای دارد که برای پیشرفت و پیشبرد زندگی بشر انجام نداده است. البته در میان آرزوهایم، چیز زیادی باقی نمانده که به آن نرسیده باشم.

اصولا به چیزهای بزرگی که می خواستم، رسیده ام. آرزوی بزرگ من سلامتی بوده است و اینکه سایه پدر و مادرم بالای سرم باشد. خدا را شکر که تا الان به این آرزو رسیده ام. از طرف دیگر یک همسر خوب دارم. کارم را دارم. دیگر چه چیزی می خواهم؟ حتی اگر دنیا به پایان برسد، به همه چیزهایی که می خواهم رسیده ام. جالب اینجاست که 21 دسامبر، با شب یلدای ایرانی ها مصادف شده است.

من چند سال است که شب یلدا را کنار چندتا از دوستانم می گذرانم. دور هم جمع می شویم، حرف و گپ می زنیم و حافظ می خوانیم. یادم نیست. سال گذشته کدام یک از غزل های حافظ در تفال من آمد. البته من زیاد به حافظ تفال می زنم. به هر حال امیدوارم فال همه خوش بیاید و یلدای خوبی داشته باشند ...»


کامران تفتی: حتی به قیمت یک دقیقه

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


او این روزها منتظر است تا فیلم پر سر و صدای کارنامه اش یعنی «رسوایی» در جشنواره فیلم فجر اکران شود. یادداشت او را از دست ندهید:

«... چه سخت واقعیت را به واقع روایت می کنی / چه زود مرد را به خزان علاوه می کنی

چه زیباست این بازی اعداد مهر تو ای یادگرا / چه عاشقانه به یلدا مرا پیوند می کنی
آرزویم برای تمام کسانی که دارند آغاز می کنند بلندترین روزی که خداوند در فصلش قرار داده حتی به قیمت یک دقیقه این است که مهربان باشند، مهربانی کنند و مهربانی دریافت کنند.»


فرزاد فرزین: سوژه خنده

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


او این روزها مشغول جمع و جور کردن آلبوم بعدی اش است. حرف های او را درباره شب یلدا بخوانید:

«... ما همیشه شب یلدا در منزل پدری دور هم جمع می شویم و معمولا شب های پرخاطره ای را هم در سال های گذشته با خانواده داشته ایم. در این بین بعضی از مهمانان و دور و بری ها هم هستند که می آیند و خلاصه تا 3 و 4 صبح هستیم در خدمتتان! ولی مثل همه، فال گرفتن ها و گپ و گفت های دور و بری ها و خاطراتی که از گذشته های دور گفته می شود، بهترین اتفاق هایی است که قرار است بیفتد. امسال هم که قرار است روز بعد از شب یلدا دنیا به آخر برسد هم قطعا به اندازه کافی سوژه خنده خواهیم داشت. امیدوارم امسال همه امشب بخندند و کیف کنند و یلدای شان مبارک باشد ...»


نرگس محمدی: کره زمین به خدا نزدیکتر است

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


او امسال، شب یلدای متفاوتی را به دلیل مراسم هدیه دادن به عروس خانواده شان به مناسبت شب چله در پیش دارد و حرف های خواندنی درباره این شب بلند دارد:

«... اعتقادی به اینکه دنیا پایان می پذیرد، ندارم چون فکر نمی کنم با پیشگویی بتوان در کار خدا دخالت کرد. البته اگر دنیا تمام شود، خیلی کارهای نکرده درام اما چه اهمیتی دارد؟ دنیا دیگر تمام شده! من امسال هم مثل هر سال، شب یلدا را در کنار خانواده ام هستم. آرزویم سلامتی برای همه در این شب طولانی سال است. فکر می کنم شب ها بهترین موقعیت برای راز و نیاز است. مسلما در طولانی ترین شب سال، پیشنهاد می کنم کمی با خدا راز و نیاز کنید. من فکر می کنم کره زمین به خدا نزدیکتر است ...»


دانیال عبادی: حسابی خوش بگذرانید

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


سریال «راستش را بگو» این بار دانیال عبادی را با شکل و شمایلی دیگر سر زبان ها انداخت. عبادی، یادداشتی به مناسبت شب یلدا برایتان نوشته است:

«... قدیم ترها وقتی بچه بودم تمام فامیل شب یلدا در خانه پدربزرگ و مادربزرگم دور هم جمع می شدیم و این شب را جشن می گرفتیم. همیشه در خانواده مان سعی کردیم رسم و رسوم شب یلدا را حفظ کنیم؛ مثلا سر سفره شب یلدایمان حتما باید انار دانه شده، شیرینی، آجیل و هندوانه باشد و وقت شام هم همه اهالی خانه باید کنار هم باشند. رشته پلو یا سبزی پلو هم که اعضای ثابت سفره شب یلدا هستند چون از جمله غذاهای اصیل و سنتی ایرانی به حساب می آیند.

قدیم ترها برای خاطره انگیز شدن شب یلدا همیشه تمام فامیل دور هم جمع می شدیم اما الان دیگر هم درگیر روزمرگی و مشکلاتشان هستند و مجالی برای این اتفاق به وجود نمی آید. چند سالی می شود که دیگر پدربزرگم در جمع مان نیست ولی هر سال شب یلدا حسابی جایش را خالی می کنیم و همیشه به یادش هستیم. امیدوارم همه ایرانی ها در این شب هر جا که هستند حسابی خوش بگذرانند. لطفا حسابی خوش بگذرانید دوستان ...


رضا صادقی: یلدای من

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


هنوز هر سوالی از رضا صادقی بپرسی، با حال و هوای دوران کودکی و نوجوانی اش در جنوب، ترکیبش می کند. او این بار شب یلدا را به خاطر آورده است:

«... شب یلداهای جنوب را هیچ وقت فراموش نمی کنم. ما یک خانواده کوچک بودیم که همیشه در این شب مهمانان زیادی داشتیم. خوب یادم مانده که مراسم ما با قرآن خواندن من شروع می شد. حالم خوب می شود. از یادآوری آن روزها اما چند سالی هست دیگر مراسم شب یلدای من، رنگ و بوی آن روزها را ندارد. معمولا با دوستان و دور و بری ها جمع می شویم و خوشیم. در مورد این مزخرفات آخر دنیا هم فکر نمی کنم واقعیت باشد. من که اصلا به این چیزها فکر نمی کنم ...»


مهدی امینی خواه: به خوبی و خوشی

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


او خیلی میانه خوبی با نوسترا داموس ندارد! جالب اینکه با پایان جهان، مثل یک پدیده علمی برخورد می کند. حرف های خواندنی او را به تماشا در این باره بخوانید:

«... شاید نظر آقای نوسترا داموس، پیشگوی بزرگ جهان، درست در بیاید اما من با این نظریه مخالفم. برای اینکه هنوز از نظر علمی هیچ چیز ثابت نشده است. برای اینکه از نظر علمی اگر این مسئله واقعیت داشته باشد، پیش از آن باید تغییر و تحولات و کنش و واکنشی در زمین و جو اطراف آن پیش بیاید. همانطور که عصر دایناسورها با برخورد یک شهاب سنگ به زمین تمام شد اما الان هیچ کدام از دانشمندان علوم ستاره شناسی درباره برخورد شهاب سنگی با زمین صحبت نکرده اند. حالا شاید نهایتا امروز یک کسوف و خسوف کوچولو بشود. بنابراین فکر می کنم امروز را به خوبی و خوشی طی کنیم ...»


روناک یونسی: کسانی که دوستشان دارم

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


او بیشتر مشغول تئاتر است. هر چند رستوران داری هم احتمالا وقتش را زیاد می گیرد. یادداشت او را بخوانید:

«... تو از شهری در دوردست های خیال من می آیی / تو می آیی و من دل درا برایت چراغانی می کنم / بیا که این خانه از آن توست / من تنها امانتدار تو بودم / باز باران زد و بوی تو از کوچه ها برخاست / شب است و من عشق بازی با بوی تو می کنم ...

همیشه شب یلدا را دوست داشتم، به این خاطر که تنها شبی است که همه مان بی هیچ عذر و بهانه ای دور یکدیگر جمع می شویم. نه کار، نه ترافیک، نه قهر و نه آشتی در این رسم اختلالی ایجاد نمی کند. همیشه شب های یلدا در خانه مادربزرگمان جمع می شدیم؛ همه فامیل؛ دخترخاله، پسرخاله، دایی و عمو را در این شب می دیدیم و به همین دلیل کلی خوشحال می شدیم. الان یک ذره بزرگتر شده ایم، مشغله هایمان بیشتر شده است و کمتر فرصتی دست می دهد برای دیدار با یکدیگر اما امیدوارم شب یلدای امسال هم مثل سال های گذشته کسانی را که دوستشان دارم، بروم ببینم. یلدای همه تان مبارک ...»


عارف لرستانی: یلدا با دوسان

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


او این روزها در ازگل مشغول بازی در کار جدید مهران مدیری به نام «ویلای من» است. اما دلیلی ندارد که چیزی از پایان جهان و تقارنش با شب یلدا نشنیده باشد:

«... به آخر رسیدن دنیا خیلی برایم اهمیتی ندارد. من دلبستگی به دنیا ندارم. دنیا مزخرف تر از این حرف هاست. چیزی که من الان بلهش فکر می کنم یلداست. این سنت زیبای ایرانی. من هم مثل همه ایرانی ها آیین شب یلدا را به جام می آورم فقط با این تفاوت که چون خانواده ام اینجا نیستند یلدا را با دوستانم خواهم بود ...»


بهنوش بختیاری: چهل بار چلوندم!

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


بازیگر شیرینی است. شاید برای همین هم کاری به کار آخر دنیا ندارد و ترجیح می دهد با چند تا جمله بامزه، کاممان را در این شب یلدایی شیرین کند:

«... چهل بار بگو چهل تا چلو چهل بار چلوندم. برای چهل نفر بگو تا شب چله یه خبر چل کننده چلت کنه! شک نکن! یکی شک کرد چله نشده چل شد! پیشاپیش شب چله مبارک ...»


سید محمدرضا حسینیان: یلدای کاملا دریایی

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


این مجری خوشرو را با اجراهایش در شب های مناسبتی به خوبی می شناسیم. محمدرضا حسینیان، یادداشتی برای شما نوشته، بخوانید:

«... قاعدتا علت شهرت شب یلدا به خاطر تفاوتش با سایر شب هاست. به هر حال یلدا طولانی ترین شب سال به نسبت دیگر شب هاست. ایرانیان از گذشته این شب را گرامی می داشتند چرا که در یلدا پیروزی روز شروع می شود؛ یعنی از فردای یلد تاریکی شب کاهش پیدا می کند و روز و روشنایی افزایش. خاطرم هست یک سال در یکی از سکوهای نفتی شب یلدا را سپری کردم؛ سکوی نفتی جایی است که فقط آب است، آب است و آب. سکوی نفتی عبارت است از سه تا مجموعه تاسیساتی که برای استخراج نفت فعالیت می کنند. در این مجموعه های تاسیساتی یک تعداد مردانی هستند که مدت کارشان در هر ماه 15 روز است؛ یعنی 15 روز روی سکوی نفتی هستند، بعد 15 روز برای استراحت به جمع خانواده هایشان ملحق می شوند تا مهیا شوند 15 روز دیگر روی سکوهای نفتی کار کنند. آنجا صبح که بیدار می شوی لوله و آب است و سکوی نفتی، شب هم که می خوابی باز هم لوله است و آب و سکوی نفتی! آنقدر احساسات و نوع نگاه آن آدم ها با دیگران متفاوت است که حد ندارد. یادم است آن سال روی سکوی نفتی سلمان شب یلدایمان را با سفره یلدایی که چیده شده بود جشن گرفتیم و حس و حال عجیبی داشتیم. واقعا باید قدر مردانی که در چنین مناطقی کار می کنند را دانست که با وجودشان باعث رونق بیشتر صنعت نفت کشورمان می شوند، چون نفت یکی از مهمترین منابع اقتصادی کشورمان است و اگر این نازنین ها نباشند معلوم نیست چه اتفاقی می افتد. این آدم ها به واسطه کارشان روزهای زیادی از خانواده هایشان دورند. بنابراین برای اینکه بتوانند این کمبود را جبران کنند. سبک زندگی شان متفاوت تر از سایر آدم هاست. خیلی خوشحالم که یکی از بهترین شب های عمرم را که متقارن با شب یلدا شد در کنار این عزیزان سپری و یک یلدای کاملا دریایی تجربه کردم. بیاییم در این شب که همه کنار خانواده هایمان هستیم، به آنهایی فکر کنیم که به هزار و یک دلیل این فرصت را ندارند یلدایشان را کنار خانواده هایشان جشن بگیرند ...»


عباس غزالی: یک هندوانه خوشگل

,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


با اینکه درگیر بیماری پدرش است، با روی گشاده به استقبال یلدا رفته است. در بلندترین شب سال برای سلامتی پدرش دعا می کنیم. حرف هایش را بخوانید:

«... من نسبت به پیشگویی پایان دنیا بی تفاوت نیستم اما ترسی هم ندارم. بیشتر برایم این واکنش های مردم جالب است. خیلی ها را این روزها دیدم که حسابی ترسیده اند. پیر و جوان درباره آن صحبت می کنند. حتی پیرمردهایی که دیگر اصلا اخبار را پیگیری نمی کنند. برایم جالب است که مردم دنیا با تفکرات، فرهنگ ها و زندگی های متفاوت یک نقطه مشترک دارند. آن زندگی روی کره زمین است و حالا این نقطه مشترک در معرض تهدید قرار گرفته است. هر چند دانشمندان این پیشگویی را تایید نکرده اند و تنها گفته اند باکسوفی متفاوت مواجه خواهیم شد. همه اینها برای من سرگرم کننده است چون اعتقادی به اینکه دنیا اینجوری از بین خواهد رفت ندارم. دنیا را خداوند آفریده و فقط و فقط او است که می تواند به دنیا پایان بدهد. می خواهم امشب بروم یک هندوانه خوب و خوشگل بخرم و مثل همیشه به خانه پدر و مادرم بروم و با خانواده ام یک شب نشینی خوشگل و دوست داشتنی داشته باشم. یلدا بهترین فرصت است در این روزگاری که کمتر کسی از مشکلات، غم ها و غصه هایی که دارد، رهایی پیدا کند. شبی را شاد سپری کنیم و این مسائل را فراموش کنیم ...»


شهاب رمضان: نگران نباشید


,شب یلدا و پایان دنیا از زبان چهره ها! شب یلدا,ستاره ها,پایان دنیا,بیوگرافی بازیگران و هنرپیشه ها


با اینکه حسابی درگیر آماده سازی آلبوم دومش است اما شب یلدا را فراموش نکرده:

«... چند سالی هست که با دوستان و دور و بری ها شب یلدا را سپری می کنیم. البته بدون شک مزه شب یلدا با خانواده چیز دیگری است. من همیشه به این موضوع فکر می کنم که چرا حس و حالی را که در شب های یلدای دوران کودکی داشته ایم، دیگر نداریم. می دانی دیگر ا« شوق و ذوق عجیب و غریب در ذهنمان نیست و فقط اندک احساسی هم که مانده به خاطر دوستان دور و برمان است. دنیا هم به این راحتی ها تمام شدنی نیست. نگران نباشید ...»

ابربرچسب : دانلود حافظ خوانی گرمارودی ، دانلود فال حافظ با معنی برای موبایل جاوا ، حافظ خوانی ژاله صادقیان ، فال حافظ با معنی و استخاره ، اشعار حافظ درباره خدا ، اشعار حافظ شیرازی به انگلیسی ، فال حافظ شیرازی با معنی و تفسیر کامل ، شعر حافظ در مورد دوست خوب ، دانلود برنامه فال حافظ صوتی برای اندروید ، فال حافظ روزانه یک پاراگراف ، دانلود حافظ خوانی شجریان ، فال حافظ با تفسیر و تعبیر ، اشعار حافظ ، حافظ خوانی احمد شاملو ، شاخه نبات حافظ کیست ، شعر حافظ به زبان انگلیسی با ترجمه ، حافظ خوانی در شب یلدا ، دانلود حافظ خوانی بهروز رضوی ، شعر از حافظ شیرازی ، دیوان حافظ صوتی برای موبایل اندروید ، شعر حافظ درباره دوست خوب ، فال حافظ با تفسیر کامل معنی دکلمه صوت قرائت آواز ، شعر های سعدی به زبان انگلیسی ، دانلود نرم افزار فال حافظ صوتی برای کامپیوتر ، شعری از حافظ به زبان انگلیسی ، فال روزانه حافظ شیرازی ، فال حافظ با تفسیر آنلاین ، فال حافظ ناطق دار ، شعر معروف حافظ شیرازی ، کد فال حافظ روزانه ایرانسل ، دانلود فال حافظ با معنی برای موبایل نوکیا ، فال روز حافظ شیرازی ، دانلود کتاب شاخ نبات حافظ ، همسر حافظ شیرازی که بود ، دیوان حافظ آنلاین ، دیوان حافظ آنلاین انگلیسی ، حافظ خوانی با صدای گرمارودی ، دانلود کتاب دیوان حافظ با ترجمه انگلیسی ، حافظ شیرازی اشعار عاشقانه ، حافظ خوانی گرمارودی ، اشعار عاشقانه از حافظ شیرازی ، فال حافظ با تفسیر و معنی فارسی ، فال حافظ با تفسیر ، دانلود دیوان حافظ با ترجمه انگلیسی ، دانلود شعر های سعدی به زبان انگلیسی ، فال حافظ ناطق ، دیوان حافظ صوتی موبایل ، دانلود فال حافظ صوتی برای اندروید ، شعر سعدی به زبان انگلیسی ، دیوان حافظ pdf ، فال روزانه حافظ ناطق ، شعر حافظ شیراز ، فال حافظ با معنی فارسی برای موبایل ، فال حافظ با تعبیر و تفسیر و معنی ، فال حافظ با معنی و تعبیر و تفسیر ، فال حافظ اصلی امروز ، فال حافظ با معنی برای شب یلدا ، فال حافظ با معنی جاوا ، کتاب شاخ نبات حافظ ، دیوان حافظ به فارسی و انگلیسی ، دیوان حافظ اندروید ، شاخ نباتم دادند ، فال حافظ با تفسیر دکتر عطاری ، دانلود دیوان کامل حافظ به انگلیسی ، فال حافظ با معنی شب یلدا ، دانلود فال حافظ با معنی برای گوشی جاوا ، دیوان حافظ ترجمه انگلیسی ، اشعار حافظ شیرازی ، حافظ شیرازی شعر ، دیوان حافظ برای موبایل اندروید ، دیوان حافظ به زبان آلمانی ، دیوان حافظ fale hafez فال حافظ با معنی با تفسیر استخاره دیوان حافظ ، فال حافظ با معنی واقعی ، دانلود اشعار عاشقانه حافظ شیرازی ، دیوان حافظ آنلاین با معنی ، دانلود دیوان حافظ به زبان انگلیسی ، فال حافظ با تفسیر فارسی ، دانلود حافظ خوانی کیکاووس یاکیده ، شاخه نبات معشوقه حافظ ، اشعار سعدی به زبان انگلیسی ، حافظ شیرازی اردو ، فال حافظ با تفسیر و استخاره و معنی ، فال حافظ با معنی بیتوته ، فال حافظ روزانه آنلاین ، دانلود کتاب فال حافظ با معنی برای موبایل ، حافظ خوانی استاد گرمارودی ، حافظ شیرازی که بود ، حافظ خوانی شاملو دانلود ، دیوان حافظ با صدای شاملو ، شاخ نبات حافظ کیست ، شاخ نبات ، فال حافظ با معنی و تفسیر آنلاین ، فال حافظ با تعبیر آنلاین ، فال حافظ با تعبیر فارسی ، دانلود فال حافظ با معنی برای جاوا ، شاخه نبات معشوقه ی حافظ ، بهترین اشعار عاشقانه حافظ شیرازی ، شعر از حافظ در مورد دوستی ، دانلود حافظ خوانی امیر نوری ، اشعار حافظ شیرازی در مورد بهار ، فال حافظ با تفسیر دکتر قمشه ای ، دیوان حافظ android ، فال حافظ با معنی برای موبایل ، فال حافظ با تفسیر اندروید ، حافظ شیرازی ویکی پدیا ، دیوان حافظ اندروید صوتی ، اشعار حافظ شیرازی pdf ، اشعار حافظ درباره دوستی ، دیوان حافظ به زبان انگلیسی ، دانلود دانلود فال حافظ با معنی برای موبایل جاوا ، دیوان حافظ انگلیسی pdf ، فال حافظ همراه با تفسیر و معنی ، فال حافظ روزانه امروز ، دانلود فال حافظ ناطق برای اندروید ، دانلود نرم افزار فال حافظ با معنی با فرمت جاوا ، گرفتن فال حافظ با تفسیر و معنی ، فال حافظ روزانه همراه اول ، اشعار حافظ در مورد دوستی ، فال حافظ با معنی نیک صالحی ، شاخ نبات معشوقه حافظ ، فال حافظ با تفسیر استخاره با معنی ، شاخ نبات و حافظ ، حافظ خوانی با صدای موسوی گرمارودی ، فال حافظ با تفسیر عطاری ، حافظ شیرازی دوست ، حافظ خوانی با صدای استاد موسوی گرمارودی ، دانلود دیوان حافظ با ترجمه ی انگلیسی ، اشعار حافظ در مورد عشق ، دانلود برنامه فال حافظ با معنی برای جاوا ، حافظ خوانی دانلود ، دیوان حافظ نسخه اندروید ، فال حافظ روزانه ، دانلود فال حافظ با معنی فرمت جاوا ، اشعار حافظ به زبان انگلیسی ، فال حافظ روزانه 2030 ، دانلود نرم افزار فال حافظ با تفسیر صوتی برای اندروید ، دانلود اشعار حافظ به زبان انگلیسی ، فال حافظ با معنی و تعبیر ، دیوان حافظ صوتی گرمارودی ، شعر حافظ ، مراسم حافظ خوانی در شب یلدا ، فال حافظ با معنی و تفسیر کامل ، حافظ خوانی در بریتانیا ، حافظ شیرازی mp3 ، بهترین شعر حافظ شیرازی ، دانلود رایگان فال حافظ صوتی برای اندروید ، حافظ شیرازی فال ، کتاب شعر حافظ شیرازی ، اشعارعاشقانه حافظ شیرازی ، دیوان حافظ online ، دیوان حافظ فارسی و انگلیسی ، حافظ شیرازی اشعار ، فال امروز حافظ شیرازی ، فال حافظ از دیوان حافظ ، شعرای حافظ شیرازی ، شاخ نبات کیست ، فال حافظ همراه با معنی برای موبایل ، دیوان حافظ دانلود رایگان ، دانلود فال حافظ با معنی برای موبایل اندروید ، نرم افزار دانلود فال حافظ ناطق برای کامپیوتر ، اشعار حافظ در مورد دوست داشتن ، ترجمه ی دیوان حافظ به انگلیسی ، دیوان صوتی حافظ با صدای ، دیوان حافظ شیرازی ، گرفتن فال حافظ با معنی و تفسیر کامل ، شعر حافظ به زبان انگلیسی ، برنامه بهترین کتاب دیوان حافظ گویا اندروید ، دیوان حافظ صوتی برای موبایل ، فلسفه حافظ خوانی در شب یلدا ، دانلود نرم افزار فال حافظ با معنی برای جاوا ، دانلود نرم افزار فال حافظ صوتی برای اندروید ، فال حافظ با تفسیر انلاین ، دانلود حافظ خوانی با صدای گرمارودی ، فال حافظ با تفسیر معنی کامل ، اشعار حافظ در مورد دوست ، دیوان غزلیات حافظ آنلاین ، اشعار حافظ در باره دوست ، فال حافظ با معنی برای موبایل-جاوا ، اشعار حافظ ترجمه انگلیسی ، حافظ خوانی ، دیوان حافظ آنلاین جستجو ، فال حافظ با معنی ، فال حافظ با تفسیر برای اندروید ، دیوان حافظ به زبان انگلیسی و فارسی ، دیوان شعر حافظ شیرازی ، دانلود فال حافظ با معنی جاوا ، فال حافظ روزانه اصلی ، دیوان حافظ صوتی دانلود ، فال حافظ با تفسیر معنی قران ، دانلود نرم افزار فال حافظ با معنی برای موبایل جاوا ، حافظ شیرازی ، حافظ خوانی دکتر موسوی گرمارودی ، دیوان حافظ صوتی شاملو ، دیوان حافظ ، فال حافظ با معنی تعبیر ، فال حافظ با تفسیر عطاری کرمانی ، دیوان حافظ انگلیسی ، شعر حافظ در مورد بی وفایی دوست ، دانلود حافظ خوانی دکتر سروش ، فال حافظ روزانه ایرانسل ، دیوان صوتی حافظ با صدای شاملو ، دانلود برنامه فال حافظ با معنی با فرمت جاوا ، دانلود حافظ خوانی صوتی ، دانلود حافظ خوانی مرشد ترابی ، حافظ خوانی شب یلدا ، کد دانلود فال حافظ ناطق برای موبایل ، فال حافظ آنلاین با تفسیر کامل ، شاخه نبات کیست ، فال حافظ با معنی با تفسیر استخاره ، دیوان حافظ صوتی

اخبار اکاایران

تبلیغات